OvsrJsilen 22 FAMILIEBERICHTEN O fT1ens9n.inq.nl Eddy Piet Steyaert Eddy van der Hooft Eddy van der Hooft Eddy van der Hooft Zo plotseling Zo onwerkelijk Niet te bevatten Nog zo vol in het leven En nu ineens ben je er niet meer Wij wensen Majangka, Naomi, Yannick en familie veel sterkte toe met het verlies van Eddy Namens de buren: Peter en Monique Richard en Lilian - Marcel, Vincent en Amber Ron Free en Riet Tinus Bram en Tanny Pleunie - Kees Freek en Marijke Dien Flans en Marry - Stefan en Lennart Geleyn en Els - Martijn, Marco en Ilona Kathleen - Irene Kees en Matty Dirk en Ingrid - Rens Frank en Corina - Laura en Sanne Eddy van der Hooft Geschokt waren wij toen vrijdag het verschrikkelijk droevige nie plotseling is overleden ons lid 13 oktober jl. bereikte ons dat Eddy van der Hooft Na jaren zelf gevoetbald te hebben was Eddy nog altijd wekelijks te zien op de velden. Hetzij als supporter van Naomi bij het dameselftal en van Yannick bij de jeugd en sinds kort bij het 1 e elftal, hetzij als vrijwilliger bij het damesteam om te vlaggen of te assisteren bij trainingen. Eddy wij zullen je missen. Wij wensen Majangka, Naomi, Yannick, zijn ouders Rinus en Ria en verdere familie heel veel sterkte en kracht toe om dit grote verlies te verwerken, voor nu en in de toekomst. Dameselftal, le elftal, 2e elftal, 3e elftal, 4e elftal, bestuur en alle overige leden V. V. Zaamslag Op 9 oktober is overleden onze schoonbroer in Canada weduwnaar van Yvonne Janssens Familie Janssens, neven en nichten Het laatste beetje is nu op, veel had ik te verduren. Het kaarsje is nu opgebrand, gedoofd zijn alle vuren. Voor mij die het aangaat is het niet erg, ik heb genoeg geleden. Wel voor hen die ik achterlaat, vaarwel en wees tevreden. Bedroefd en toch dankbaar dat aan zijn lijden nu een einde gekomen is, delen wij u mede, dat na een kortstondige ziek te, die hij op een bewonderenswaardige wijze heeft gedragen, zacht en kalm van ons is heengegaan onze lieve vader, schoonvader, opa en overgrootvader Hubert Joseph Verstraete Weduwnaar van Lydie Marie De Lange Eede, 31 juli 1929 t Eede 13 oktober 2017 Eede Luc en Karien Verstraete-De Decker St-kruis Magda en Lierman de Valcke-Verstraete Stefan en Sindy Cindy en Wim, Karsten, Xem, Maud Stephanie en Nick, Madelief, Cas Sint-Laureins Greta en Frank Eloste-Verstraete Steven, Quinten, Victor Stijn en Joyce Eede Dierk en Christa Verstraete-Ryckaert Sint-Laureins Jackie en Katrien Verstraete-Debuck Elienen Mathias Jesper Schoondijke Danny Verstraete en Renata den Elollander Alisbia zijn kinderen, klein- en achterkleinkinderen De families Verstraete, De Lange, Rooze en Marteijn Eede, 13 oktober 2017 4529GC Gerustleven 1 Een bijzonder woord van dank aan dr. M. Goethals en dr. El. de Bruyne, en het personeel van de thuiszorg en de nachtzorg. De plechtige uitvaartviering, waarvoor u wordt uitgenodigd zal plaatsvinden op vrijdag 20 oktober 2017 om 10.30 uur in de parochiekerk van El. Maria Elemelvaart, weststraat 80 te Aardenburg, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op "De verrijzenishof'te Eede Er is gelegenheid om de familie te condoleren voor de uitvaartviering vanaf 10.00 uur achter in de kerk. Zij die geen uitnodiging mochten ontvangen, gelieve deze uitnodiging als zodanig te beschouwen. kijk ook op maandag 16 oktober 2017 Veel fijne herinneringen verzachten ons verdriet. Voorgoed uit ons midden maar vergeten doen wij niet. Nog volop in het leven en bruisend van energie hebben wij met intens verdriet, geheel onverwacht afscheid moeten nemen van mijn lieve man en onze pa echtgenoot van Majangka van den Bergen 13-7-1969 t 13-10-2017 Majangka - Naomi - Yannick Adriaan Walravenstraat 5a 4543 AT Zaamslag Woensdag 18 oktober van 19.00 - 20.00 uur kunt u af scheid nemen van Eddy in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 37 te Terneuzen. Donderdag 19 oktober is er vanaf 13.00 uur gelegenheid tot condoleren in de Protestantse Kerk, Plein 2 te Zaam slag, waarna om 14.00 uur de uitvaartdienst aanvangt. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de alge mene begraafplaats te Zaamslag. Na de begrafenis is er in de kerk gelegenheid om de familie te ontmoeten. Mochten wij vergeten zijn een kaart te sturen dan kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Voorgoed uit ons midden, maar nooit uit ons hart <yy> Onze lieve zoon, Mijn allerliefste broer Onze allerbeste en liefste oom En mijn lieve kleinzoon We missen je nu al en houden van je! Pa en Ma van der Hooft Natasja Ashley, Rania en Dynah Oma van der Hooft Sterkte (tante) Majangka, Naomi en Yannick. We zijn er voor jullie. Dag lieve, Veel te vroeg Veel te jong. Wat gaan we je ontzettend missen. Majangka, Naomi en Yannick wij zullen er altijd voor jullie zijn. (O)ma van den Bergen-Dophemont Ria en André Nadja en Remon - Milan Denny en Anouska -Aimée, Owen Ferdy en Anita Sjarco Jorian Paul en Karla Joeri Damy en Esther "Zeg me dat het niet zo is Met verslagenheid en intens verdriet hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van onze geliefde neef Voor altijd in onze herinnering. Addie en Peter Mieke en Willy Debby en Mike - Jens, Finn Wendy - Fabiano Els en Jos Danielle en Gerard - Jasmijn Michelle en Gertjan Corien en Stefan Dennis Pascal en Cansu - Adrian Hannet en Jacko Kevin Belinda en Joop Ollie 4!> Terneuzen, 16 oktober 2017 Met grote verslagenheid hebben we moeten vernemen dat onze collega Eddy na een uiterst korte ziekenhuis opname overleden is. Een onplaatsbare gebeurtenis die ons team in volledige rouw dompelt. We wensen de familie en naaste collega's alle sterkte met het verwerken van ditverlies. Collega's van team D, Compounding Plant. Trinseo Netherlands B.V. Terneuzen Terneuzen, 16 oktober 2017 Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van onze zeer gewaardeerde collega Eddy heeft twee decennia lang voor ons bedrijf gewerkt in de functie van Production Technologist. Wij wensen zijn vrouw en kinderen heel veel sterkte toe. Directie en medewerkers Trinseo Netherlands B.V. Terneuzen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 22