CUL. koopjedeal.nl) Profiteer van gratis verzending bij besteding vanaf €75,- Bestel vandaag nog jouw dagaanbieding op www.koopjedeal.nl/krant OÖ 1 miljoen tevreden klanten Klantenservice 7 dagen per week open Achteraf betalen Gratis verzending vanaf €75,- Dagaanbiedingen van vandaag 16 oktober TRAVELIN Schitterende elektrische design sfeerhaard - Met sfeervolle, verstelbare LED-vlammen €299,95 nu slechts €99,95 Geeft ook echt warmte af (keuze uit 3 intensiteiten) Kan gebruikt worden met alleen het vuureffect of met het vuureffect en de verwarmingsfunctie tegelijk Erg zuinig wegens het gebruik van LED- technologie Travelin Vyborg waterdichte lederen outdoor laarzen €199,95 nu slechts €99,95 Volledig gevoerd met echt wol Buitenkant van hoogwaardig waterafstotend leer S In de maten 36 t/m 46; geschikt voor dames en heren Guardo Drone met WiFi, HD-camera en besturing via App €199,95 nu slechts €79,95 Maak beelden tijdens je vlucht die je live kunt bekijken (foto of video) Eenvoudig bedienbaar via WiFi (met de gratis app) of afstandsbediening De Drone kan ook flips (salto's) maken naar voren, links, rechts of naar achteren 4-pack Pierre Cardin katoenen boxershorts - Beschikbaar in meerdere kleuren €59,95 nu slechts €19,95 95% katoen en 5% elasthaan; heerlijk zachte kwaliteit met een lichte stretch Een perfecte pasvorm en draagcomfort Krimpt niet, zelfs na vele wasbeurten Krachtige Herenthal Cyclone Vacuüm Steelstofzuiger Luxe 2-persoons Elektrisch Verstelbare Comfort Boxspring €149,95 nu slechts €44,95 €2999,- nu slechts €949,- Met handige opvangbak; geen dure stofzuigerzakken meer nodig Ontzettend krachtige 600W zuigmotor met blijvend hoge zuigkracht Uniek filtersysteem retourneert alleen zuivere lucht; ideaal voor mensen met stofallergieën Inclusief onderbox, beweegbaar matras, split topper en luxe gestoffeerd hoofdbord V Ervaar het gemak en comfort van een volledig elektrisch verstelbaar bed Met 2 afstandsbedieningen met 3 variabele functieknoppen HERENTHAL Alleen bij ons: Veilig achteraf betalen met flPberPay Altijd gratis retourneren iVtM* CVRM'

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 12