Met knots en hoepel naar de top ■i^ Uitgeslapen Fotograaf llvy Njiokiktjien portretteert elke week mensen die net wakker zijn. „Prima! We zijn ont zettend verwend met onze kleine man. We leg gen hem om 7 uur in bed en pas twaalf uur later begint hij heel lief'papa en mama' te roepen. Dan wil-ie eruit. Kris en ik zijn ook goeie slapers. We val len het liefst tegen elkaar aan in slaap. Dat was met een al zo, toen wij elkaar drie jaar geleden leerden kennen." „Ik heb er altijd van gedroomd om jong moeder te worden, en wat dat betreft heb ik het al voor elkaar; ik heb een supergelukkig gezin. Maar er is nóg iets waar ik van droom. Naast mijn part time administratieve baan geef ik in de avonden rit misch gymnastiekles. Dat is gym met attributen, zoals een hoepel, een bal, een knots of een lint. Ik heb het zelf tot aan mijn zwangerschap intensief gedaan, op nationaal top niveau. En er zitten ook echt talentjes tussen de meisjes aan wie ik les geef. We hebben verleden jaar zelfs meegedaan aan het NK in Ahoy. Hoewel Nederland niet heel groot is in deze sport, reis ik geregeld met ze naar het buitenland voor een toer nooi. Het lijkt me fantas tisch als we ooit een talentje zover krijgen dat het kan meedoen aan een Europees Kampioen schap." „Op zaterdag werkt Kris altijd in een telefoon winkel en op zondag is-ie vrij, dus dat is onze vaste familiedag. We vinden het leuk om er dan met z'n drieën op uit te gaan: de stad in of lunchen met vrienden die ook kleintjes hebben. Ik denk dat we vandaag even naar een speelparadijs rijden met die kleine." 7.30 uur Marieke van Schaik (22) uit IJsselstein wordt wakker in een droom met haar mannen Kris (28) en Daley van Houten (1). 1 Lekker geslapen? 2 Waar droom je van? 3 Wat brengt de dag? Grieteke Meerman H Ook meedoen? Mail naar magazine@ persgroep.nl 41 zaterdag 14 oktober 2017

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 68