ÜvsrJsilsr] aancnrsu Adagio COLOFON Familieberichten Patrick de Feijter FAMILIEBERICHTEN 27 Joke Inghels Liliane Porreij-Veraart Henk Klann Antoine Hermans O ITIensen inq.nl Jan van Jole Ria van Jole-Wentzler Petrus Alouisius Marie van Mieghem - Piet - Cecile Louisa Vermeire-Nuytinck de Groot - de Kam en Verstraten Rouwcentrum Adagio Janneke den Besten Ditsy den Besten zaterdag 14 oktober 2017 kijk ook op Optimistisch tot het laatste Niet moeilijk maken voor je naasten Gesloopt van al je krachten Bleef je op een betere dag wachten Wij waren jouw lust en je leven Maar er is geen tijd meer gegeven Jij streed vol moed en kracht Lieve pa, rust nu maar zacht Dankbaar voor zijn leven nemen we afscheid van onze zorgzame vader, fantastische schoonvader en geweldige opa Kloosterzande, 4 -2-1931 Kloosterzande, 12-10-2017 echtgenoot van Jan en Jolanda Pim en Sophia Sonja en Emerie Nathalie Sophie en Gieljan Stephanie en Remy Peter en Brenda Nikita Duncan Poolsplein 2 4587 CL Kloosterzande De uitvaartdienst vindt plaats op dinsdag 17 oktober 2017 om 13.30 uur in de H. Martinuskerk te Kloosterzande. Na afloop van de uitvaartdienst is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in zaal "De Linde", Hulsterweg 47 te Kloosterzande. De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Afscheid nemen van Jan is mogelijk op maandag 16 oktober 2017 van 19.00 -19.30 uur in uitvaartcentrum "De Ridder" aan de Spoorweg 4 te Hulst. Lieve Opa We lachen om het prachtige leven, dat je zoveel moois heeft gegeven. Maar huilen ook om het verdrietige gemis, omdat het hier nu een stuk stiller is. Voor altijd in ons hart! Liefs, Pim, Sophia, Nathalie, Sophie, Gieljan, Stephanie, Remy, Nikita en Duncan Een woord, een gebaar of een kaart, het doet je goed wanneer je iemand die je lief hebt, missen moet. Langs deze weg willen wij onze dank betuigen voor de vele blijken van medeleven, in welke vorm dan ook, tijdens zijn ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, onze pa en opa Het heeft ons goed gedaan te mogen ervaren dat hij bij zo velen geliefd was. M.L. van Mieghem-Stroecken Kinderen en kleinkinderen Hulst, oktober 2017 We zijn diep getroffen door de vele blijken van medeleven, liefde en herinneringen bij het overlijden van Joke, zus, schoonzus en tante. Dit is voor de familie een grote steun, waarvoor hartelijk dank. Roos en Rudy, Charles en Gerda, Ruul en Annie, Eddie en Anneke, Bèr en Rita, Marijke, Anne en Ad, Jan en Caroline, neven en nichten familie Inghels. Dank u voor de troostende woorden, gesproken of geschreven en voor alle tekenen van medeleven. Het was voor ons een steun na het overlijden van onze geliefde (schoon)moeder en oma Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen. IJzendijke, oktober 2017 Door de grote hoeveelheid bewijzen van deelneming die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve man, vader en schoonvader kunnen wij in eerste instantie niet anders doen dan op deze wijze bedanken. Het heeft ons heel erg goed gedaan te merken dat Henk zo geliefd was. Marianne Klann-Stephan Larissa en Tristan Verstraten-Klann Hulst, oktober 2017 Omdat het voor ons onmogelijk is iedereen persoonlijk te bedanken, willen we langs deze weg onze hartelijke dank uitspreken voor de overweldigende belangstelling bij het afscheid van onze lieve zoon, broer en schoonbroer Het is een troost te ervaren hoe geliefd hij was. Wies en Adrie de Feijter-Vermeulen Peter en Ella Terneuzen, oktober 2017 We danken u hartelijk voor uw medeleven bij het overlijden van onze moeder en oma Uw aanwezigheid op de dag van de begrafenis en alle andere blijken van deelneming zijn ons tot steun bij het verwerken van dit verlies. Bea en Will Sofie en Sebastiaan, Sander en Karlijn, Evert Paul en Ilse Michiel en Steffie, Robbert, Jeroen Terneuzen, oktober 2017 ,^0 Sr, uitvaartzorg in Zeeland Buitenhovelaan 1, 4337 HJ Middelburg 0118 - 612868 Kreeftenstraat 26, 4691 KR Tholen 0166 - 606041 info@adagiouitvaartzorg.nl www.adagiouitvaartzorg.nl samen een. voor u en met u... UITVAARTVERZORGING Dag nacht bereikbaar Telefoon (0118) 62335? www.uitvaartverzorgingdenbesten.nl Blauwedijk 5, 4331 JC Middelburg Kapellestraat 5, 4351 AL Veere Als ik er morgen niet meer ben en alles wat ik liefheb moet achterlaten, weet dan dat ik je hart nooit zal verlaten.. Langs deze weg willen wij u allen hartelijk bedanken voor de kaarten, bloemen en vele andere blijken van medeleven, die wij van u ontvingen na het overlijden Uw belangstelling was en is voor ons een grote steun. Speciale dank aan Miranda Brasser van DELA voor de mooie woorden en de verzorgde begeleiding. Het heeft op ons diepe indruk gemaakt. Fien Hermans-Verstraeten Kinderen en kleinkinderen SLUITTIJDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 1 6.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@persgroep.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.NL/FAMILIEBERICHTEN Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 63