Krantenbezorgers gezocht Krantenbezorgen.nl OPENBARE VERKOOPni www.openbareverkoop.nl H p&ox Minicruise naar York of Leeds een kindje? MAANDAG 13 NOVEMBER 2017 VANAE 13.30 UUR Prima verdienste Een wijk bij jou in de buurt Gratis de krant lezen Een gemiddelde wijk bezorg je in 1,5 uur van maandag tot en met zaterdag Minimum leeftijd 15/18 jaar (afhankelijk van wijkgrootte) Meer informatie en aanmelden: Dp maandag 13 november 2017 vanaf 13.30 uur warden in La Place Wouwse Tol te Bergen op Zoom, in één zitting (de inzet bij opbod en de afslag bij afmijningj in het openbaar verkocht: Korvelplein 195, Tilburg Kloosterstraat 16, Biervliet Wesemaelestraat 9, Wouw Langeweg 20, Sint Philipsland Brugstraat 28, Tholen Azuurweg 45 A, Tilburg Hoekakker 51, Breda Balistraat 19, Tilburg Boutershemstraat 16, Bergen op Zoom Informatie objectjenj Internetveilen Welkom Nu vanaf FERRIES Prachtige historische steden in Noord-Engeland! De ideale bestemming voor een break! Wandel in York door de prachtige tuinen of breng een bezoek aan de grootste middeleeuwse kerk van Noord-Europa: York Minster. Het levendige Leeds staat daarnaast bekend aLs één van de beste shopbestemmingen van Europa. Hier kunt u heerlijk eten drinken en een kijkje nemen op het prachtige culturele erfgoed. 3-daagse minicruise Vertrek vanuit Rotterdam 2 overnachtingen aan boord in een binnenhut met douche toilet Per 2 personen te boeken Inclusief busvervoer naar York of Leeds Reisdatum van 1 oktober 2017 t/m 27 maart 2018 Afvaart zondag t/m woensdag voor 49,- p.p. (normaal 65,-) Afvaart vrijdag t/m zondag voor 64,- p.p. (normaaL 85,-) Bestel uw tickets op pzc.nl/minicruise Word samen met je sportclub,'je moeder of je kindsponsor en maak het verschil in het leven van een kind. Kijk voor alle informatie (procedure, kasten, bezichtiging, gegoedheidsverklaring en internetveilen) op www.openbareverkoop.nl. Dp deze veiling kan online worden geboden. Kijk voor meer ioformatie en aanmelding op onze website. Toegang tot de veilingzaal is vrij. Legitimatie verplicht. Onderhandse biedingen Dp grond van art. 547 Rv kan tot uiterlijk 14 dagen vóór de veiling datum (tot 24.00 uur) -uitsluitend bij de notaris- een onvoorwaar delijke schriftelijke bieding worden uitgebracht op een veiling object. Op de website vindt u daarvoor een biedingsformulier. JOUW TRIP. JOUW SCHIP. mtm Voor meer informatie en actievoorwaarden ga naar pzc.nl/minicruise 'Prijzen zijn excl. 1,50 transactiekosten.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 46