5% WÊfr de Betho WATERKLERK M/V Agrarisch bedrijf Kloosterman civiel technisch medewerker strategisch adviseur medewerker handhaving bouwen en wonen DUINL0DGES VLISSINGEN COORDINATOR BEDRIJFSBUREAU GROENBEDRIJF Ovet Shipping B.V. is een scheepsagentschap gevestigd in Terneuzen. OVETiHIPPING Wij zijn op zoek naar een BEZOEK HET NOORDZEE RESORT LARGO NATURE Vacature De Betho te Goes voert namens de zes gemeenten op de Bevelanden en Tholen bepaalde delen van de Participatiewet uit, waaronder de Wet sociale werkvoorziening. Hierbij staat de ontwikkeling van de medewerkers centraal. De doelstelling is elke medewerker toe te leiden naar een zo regulier mogelijke arbeidsplaats. Bij De Betho werken ruim 700 medewerkers. De Betho kent de volgende bedrijfsonderdelen: - Detacheringsbedrijf -Verpakking en Montagebedrijf - Groenbedrijf - Schoonmaakbedrijf De Betho is per direct op zoek naar een energieke kandidaat voor de functie Coördinator Bedrijfs bureau Groenbedrijf op fulltime basis (gemiddeld 36 uur per week). Je verricht de werkzaamheden binnen een dynamisch team, onder verantwoordelijkheid van de Bedrijfsmanager Groen- en Schoon maakbedrijf. In deze functie geef je sturing aan de diverse processen binnen het Bedrijfsbureau en vervul je samen met de Coördinator Bedrijfsbureau Schoonmaakbedrijf een coördinerende rol bin nen het team van werkleiders van het Groen- en Schoonmaakbedrijf. Korte functie-inhoud Opstellen van voorcalculaties en offertes voor potentiële nieuwe groenprojecten of opdrachtgevers Onderhouden van contacten met bestaande opdrachtgevers Bewerken en verwerken van orders Inkopen van bedrijfsgerelateerde materialen Coördinatie binnen het team van werkleiders Groenbedrijf We zoeken jou als je beschikt over een MBO(4) denk- en werkniveau; aantoonbare ervaring hebt binnen de Groensector in een soortgelijke functie; klant- en servicegericht bent; goede contactuele en organisatorische vaardigheden hebt; beschikt over een goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid; ervaring hebt met het werken in diverse (vak gerelateerde) applicaties en programma's; gedreven bent en die gedrevenheid over kunt brengen binnen het team; over coördinerende eigenschappen beschikt; bereid bent tot het volgen van aanvullende cursussen en in het bezit bent van het rijbewijs B tenminste affiniteit-, maar misschien ook ervaring hebt met de doelgroepen die binnen De Betho actief zijn. Geboden wordt: Een contract via het payrollbedrijf met een salaris van minimaal €2.277,- en maximaal €3.293,- bruto per maand, afhankelijk van de mate waarin aan de vereisten wordt voldaan. Procedure U wordt uitgenodigd uw sollicitatie vóór 29 oktober 2017 via het e-mailadres sollicitaties@debetho.nl in te sturen aan de heer S.F. Aarts, Manager Personele- en Sociale Zaken. Nadere informatie over de functie kan worden ingewonnen bij de heer C.H.J.Karelse, Bedrijfsmanager Groen- en Schoon maakbedrijf, telefoonnummer 0113-233933, toestel 330. Alle sollicitanten krijgen vóór 31 oktober 2017 bericht of ze wel of niet uitgenodigd worden voor een sollicitatiegesprek op 2 november 201 7. Kandidaten die eerder op deze vacature hebben gereageerd, gelieve niet opnieuw te reageren. Ter versterking van ons team zijn we op zoek naar een Fulltime ERVAREN MEDEWERKER AKKERBOUW (i) voor alle voorkomende werkzaamheden op ons akkerbouwbedrijf. Tevens inzetbaar voor ons loonwerkbedrijf. Ook zijn we op zoek naar een Fulltime ervaren MEDEWERKER AGRARISCH LOONWERK en/of MONTEUR (2) Voor alle voorkomende werkzaamheden op ons loonwerk Functie 1: Verzorgen van de gewassen: planten, zaaien, gewasbescherming, bemesten, oogsten en certificering. Functie 2: Zaaien, planten en oogsten van alle voorkomende gewassen van akkerbouwproducten. En tevens onderhoud aan de machines. Profiel: - Ben je gemotiveerd? - Heb je een flexibele instelling, geen 8-tot-5-mentaliteit; - Verantwoordelijkheid; - Inzicht en waardigheid voor techniek en gewassen; - In het bezit van een spuitlicentie; - Goede contactuele eigenschappen. Schriftelijke reactie met CV, kunt U insturen tot 1 november 2017. Agrarisch bedrijf Kloosterman Vlaamseweg 8 4456 RE Lewedorp Voor informatie; CJ. Kloosterman 06-51507522. Taakomschrijving De waterklerk voert alle voorkomende werkzaamheden uit voor zeeschepen die voor onze opdrachtgevers de havens van Terneuzen en Vlissingen aanlopen. De waterklerk ressorteert onder de dagelijkse leiding van de Operations Finance Manager. Functie-inhoud alle voorkomende werkzaamheden voor zeeschepen en opdrachtgevers in de havens. De waterklerk woont in de omgeving van Terneuzen De werkzaamheden worden in onregelmatige dienst, volgens een ploegenschema, verricht. Functie-eisen opleiding op MBO-niveau of verkregen door werkervaring affiniteit met de scheepvaart goede kennis van de Engelse taal in woord en geschrift klantgericht ingesteld representatief voorkomen flexibel, geen 9-tot-5-mentaliteit u kunt goed zelfstandig en accuraat werken u bent bereid cursussen/opleidingen te volgen i.v.m. de noodzakelijke vakkennis u bent in het bezit van een rijbewijs B en een auto. Geïnteresseerden voor deze functie kunnen hun schriftelijke sollicitatie vóór 28 oktober 2017 richten aan: Ovet Shipping B.V., t.a.v. afdeling P&O, Postbus 1200, 4530 GE TERNEUZEN of per e-mail naar personeel@ovet.nl Voor meer informatie over de functie kunt u contact opnemen met Ronald Verseput, Operations Finance Manager, tel. 0115 - 676 723. Sollicitatiegesprekken zullen plaatsvinden op dinsdag 31 oktober en woensdag 1 november 2017. De M van Middelburg is markant. Hij symboliseert het karakter van onze stad: monumentaal en tegelijkertijd modern. Monumentaal is de binnenstad met zijn koopmans-woningen en pakhuizen, zijn gotische stadhuis en middeleeuwse abdij. Modern zijn de voorzieningen, winkels, nieuwbouw en festivals. Modern is ook de ruimte die de gemeente biedt. Ruimte voor vernieuwing en verbetering. De Gemeente Middelburg is een ambitieuze gemeente. Onze organisatie ontwikkelt zich voortdurend. Inwoners, bedrijven en bezoekers staan hierbij centraal. Om onze ambities te realiseren, werken wij met enthousiaste collega's in een informele en professionele sfeer. Een grote mate van eigen verantwoordelijkheid is daarbij vanzelfsprekend. Hierbij wordt uiteraard klant- en resultaatgericht gedacht en gewerkt. Wij zoeken collega's! Je bereidt infrastructurele werken voor, zoals wegen en rioleringen, en houdt toezicht op de uitvoering. Dit doe je op een accurate manier, waarbij je oog houdt voor en communiceert met bewoners en bedrijven. Daarnaast maak je onderdeel uit van projectteams. 36 uur, functieschaal 8 tot 3.326,- per maand. Afhankelijk van functioneren, mogelijkheid tot uitloopschaal. Je bent dé strategisch adviseur op stedenbouwkundig/planologisch gebied. Je geeft onder meer vorm aan de invoering van de Omgevingswet. Je bent sterk in projectmatig samenwerken en communiceert helder op verschillende niveaus. 36 uur, functieschaal 12 tot 5.438,- per maand. Afhankelijk van functioneren, mogelijkheid tot uitloopschaal. Je controleert bouw- en sloopprojecten, rapporteert hierover en werkt/denkt mee over oplossingen bij overtredingen. Vanzelfsprekend doe je dit op een accurate en communicatief goede manier. Minimaal 18 uur, functieschaal 7 tot 2.942,- per maand (gebaseerd op fulltime functie). Afhankelijk van functioneren, mogelijkheid tot uitloopschaal. Meer informatie vind je op www.middelburg.nl TEAM Bel of mail uw Rendement circa 1EAPI adviseur van netto www.teamleisure.nl Let op! U belegt buiten AFM-toezicht. Geen vergunningplicht voor deze activiteit. Noordzee Resort LARGO Nature ZAT+Z0N 00 TOT 00 UUR Exclusief resort met slechts 19 Duinlodges aan de voet van de duinen in Vlissingen, tussen stad en strand. Beleg en geniet jaarrond van deze unieke kans: high-quality vrije tijd en top rendement dankzij verhuur door Largo Resorts. WOELDERENLAAN 5 VLISSINGEN Comfortabele Duinlodges voor 4 of 6 personen. Beach-style architectuur. Uiterst duurzaam en zorgvuldig gecreëerd in een fraai duinlandschap. Recreatievilla's vól sfeer vanaf 177.500,-excl. btw v.o.n.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 18