Binnenkijken Zangeres en zangcoach Marjon van Iwaarden woont met partner Bas Matthijssen en dochters Escha en Nora in Heinkenszand. Marjon houdt van rood en robuust. ijf jaar geleden is ze hier komen wonen met de meiden, Bas is er later bij gekomen. „Het interieur is dus door mij bedacht, maar gelukkig hebben we dezelfde smaak en gaf dat geen gedoe. Samen hebben we nog enkele details toegevoegd, zoals de boeddhaatjes. En Bas had slangen, hij nam er twee mee toen hij bij ons introk. Dat vonden de meiden heel leuk. „We houden van robuuste meubelen en natuurlijke materialen. Je vindt veel hout in ons huis. De houten eettafel staat met opzet middenin de woonkamer. Zo is het zitgedeelte verbonden met de keuken. Anders vond ik het zo afgebakend... Het grappige is dat iedereen die binnenkomt altijd meteen aan de grote tafel gaat zitten. Het is het hart van het huis. „Vanwege mijn werk vormt muziek een rode draad in ons interieur. En ook al speel ik er niet meer zo vaak op, de piano mag in ons huis niet ontbreken. Bas heeft een nieuwe contrabas, die staat nu in de woon kamer. Hij is heel mooi om naar te kijken, dus dat vind ik helemaal niet erg. We hebben nu eenmaal weinig bergruimte. „Kleine plantjes vind je bij ons niet. We houden van groot, zoals de bananenplant naast de eettafel. Ik ben ook gek op kleur. Rood is een van mijn favorieten. Dat komt subtiel terug in allerlei accessoires. In de keuken gebruiken we emaille pannen om in te koken. Dat heeft iets gezelligs, het ziet er niet zo strak uit. „Ik ben nog steeds erg blij met het schilde rij van de ogen van de meisjes. Ik wilde geen foto die snel dateert. Naast hun ogen staan hun geboortejaren en sterrenbeelden erin en tekeningen die ze zelf maakten. De kinder tekeningen van nu hangen gewoon in de woonkamer. Sommige mensen houden daar niet van. Maar ze zijn toch prachtig?" niet te strak Favorieten' De houten meubels kocht Marjon bij TMC in Goes en Zomaar Leuk in Heinkenszand. PZ magazine 49

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 113