WIM HOFMAN WOONMAAND INTERIEURADVISEURS ROLF BENZ 11 Waar de spin met haar mooie web gebleven is weet ik niet. Weggewaaid misschien, zoekge raakt. De herfst begint met de kruisspin. Ze zoekt een goede plek voor haar web, tus sen een struik en het tuinhekje. Hoe ze het voor elkaar krijgt is mij een raadsel. Ze gaat in het midden van haar web zitten. Je kunt niet zien of ze trots is en je weet ook niet of ze zich als een middenstandster voelt die wacht op een goede klant. De plek blijkt even later toch niet volmaakt, want daar heb je de eerste herfststorm. Alles be weegt, bomen en struiken zwiepen heen en weer en het web gaat stuk. Het waait erg hard, takken breken, dakpan nen rammelen. Alles verandert snel. Boombla deren veranderen van kleur en worden daarna feestelijk afgedankt. Paddenstoelen, helder wit, geel als een ome let, bruin of paars schieten op uit de grond. Ap pels, rijp of rot, vallen van de bomen. Het wordt tijd voor een vuur, voor kastanjes die ploffen in de as. En daar zijn ook allerlei herinneringen die al vervagen en op dromen gaan lijken. En van die vage gevoelens van onrust en verlangen. En het groeiend besef dat de tijd voorbij gaat, zelfs voor hen die nooit tijd hebben. ■mum 896 POORTVLIET Paasdijkweg Poortvliet infolijn 0166 619100 www.weytsinterieur.nl vrijdag 13 oktober 2017 De wereld van Wim Hofman, schrijver/illustrator 3D UK UB 3 \1 F A \\/k 1 Bijzettafel 973, prijs €300. In diverse uitvoeringen leverbaar. N/l Eetkamerstoel 7800, design Joachim Nees. In diverse kleuren leder 60 van 1746 voor 1038. Fauteuil 383, design Joachim Nees., In stof vanaf 896, in leder vanaf 1199. Alessi - Arco - Artifort - ASA-Selection - Beek - Bert Plantagie - By Nord - Bree's New World - Carpet Sign - Claudi Cloak - Colibries - De Kussenfabiek - De Sede - Design on Stock - Dutch Originals - Elvang - Erpo - Ferm Living FSM - Gealux - Gelderland - Harvinck - Helderr - House Doctor - Hülsta - Litala - lp Design - Jori - Kartell - Kosta Boda - Label - Leolux - Linteloo - Lookline - Metaform - Mrs, Me - Movani - Montis - Natuzzi Pastoe - Pilat Pilat Ploeg - Pode - Pols Potten - Rolt Benz - Royal Delft - Serax - Spectral - De Toekomst - Tonelli - Van Rossum - Zuzunaga NIEUW model Alma, design Beek Design. Lounge element vanaf 3740, poef element vanaf 815, aanbouweternent vanaf-4-3020. aaghouwelement met openeind vanaf 2615. Breda Roosendaal Tholen Middelburg Vlissingen Terneuzen Y T A4 afslag 26 Tholen Rotterdam Spijkenisse Dordrecht Openingstijden: Dinsdag t/m donderdag 10.00 tot 17.30, vrijdag van 10.00 tot 21.00, zaterdag van 10.00 tot 17.00, zondag en maandag gesloten Reistijden: Rotterdam 35 min Breda 30 min Antwerpen 35 min Antwerpen Bergen op Zoom

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 78