Kijk snel op DELTA.nl/opdezaak Piet Vogelaar Business Rent is een begrip in heel Zeeland Piet Vogelaar Snelste internet van Zeeland ËM I Al vanaf per maand Gratis extra WiFi access point Professionele volledige installatie klantadviseurs met ondernemersspirit Hoogste uploadsnelheid van Zeeland BUSINESS-RENT verbindt Bij Piet Vogelaar Business Rent autoverhuurbedrijf kunnen bedrijven, instellingen en particu lieren terecht voor een gevarieerd aanbod van huurauto's. Business Rent, strategisch gevestigd aan de Livingstoneweg te Goes (vlakbij de Zeelandhallen), is sinds de start in 1999 uitgegroeid tot een van de grootste autoverhuurbedrijven van Zeeland. Anno 2017 is het een begrip in de regio op het gebied van huur en verhuur van personenauto's, bestelbussen, personenbusjes, vrachtwagens, aanhangers en rolstoelbussen. Variërend van het huren van een bestelauto voor twee dagen in verband met een bepaalde klus en een transporter voor enkele weken tot een personenbus om op vakantie te gaan of een kleine vrachtwagen om te verhuizen: Business Rent is van alle markten thuis. Voor particulieren of bedrijven die gaan verhuizen zorgt Piet Vogelaar desgewenst ook voor allerlei accessoires of hulpmiddelen zoals verhuisdozen en steekwagens. Zorginstellingen "Naast onze klanten boven de Westerschelde hebben we ook veel klanten in Zeeuws-Vlaanderen, mede omdat we veel actief zijn voor zorginstellingen. Door de bezuinigingen in de zorg is het wagenpark veelal uitgedund, waardoor er eerder bussen extern worden gehuurd. Families met iemand in een rolstoel huren regelmatig een speciale bus bij mij waardoor de hele club erop uit kan gaan. Ook krijgen we veel opdrachten van scholen. Ik doe mijn werk graag. In de zomerperiode is het altijd behoorlijk druk vanwege de vakanties. Ook mensen die een gezellig weekendje weg gaan, willen graag een auto huren. Het is werk met pieken en dalen, maar het mooie is dat ik altijd vrolijke gezichten zie", aldus Piet Vogelaar. Passie voor auto's Onder de ruim 35 voertuigen in zijn bedrijf bevinden zich diverse nieuwe auto's. De klanten kunnen rekenen op een reële en heldere prijsstelling. "Wij leveren goede kwaliteit tegen een fatsoenlijke prijs." Piet is afkomstig uit Krabbendijke waar hij al op jeugdige leeftijd een grote passie voor auto's ontwikkelde. Na de Auto Technische School in Apeldoorn begon hij zijn eigen universeel autobedrijf in Goes voor service, onderhoud en reparatie van alle labels. "Ik deed ook veel in bedrijfsauto's waarbij ik regelmatig werd gevraagd om vervangend vervoer of een huurauto. Dat deed ik er een tijd bij, maar dat moest professioneler. Met het bedrijf Piet Vogelaar Business Rent ben ik me volledig professioneel toe gaan leggen op het verhuren van personen- en bestelbussen." Naast particulieren, bedrijven, zorginstellingen en scholen doen ook sportverenigingen in toenemende mate een beroep op Piet. Livingstoneweg 44 4462 GL Goes T: 0113-220211 E: info@pietvogelaar.nl www.pietvogelaar.nl 47,50

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 68