Ovarlsdan FAMILIEBERICHTEN 15 Kees Jansen Mara van Meurs-Bode COLOFON Familieberichten O IHensen inq.nl Kees Jansen Juleen v.d. Plasse- de Waal Emmy Piessens-Vonck Piet Steijaert Yvonne Janssens Frank de Veirman, huisarts Frank de Veirman vrijdag 13 oktober 2017 kijk ook op Met verdriet hebben wij kennisgenomen van het overlijden van oud-voorzitter en lid Kees was sinds 1963 lid van onze verenigingen heeft ten tijde van zijn voorzitterschap veel voor onze club betekend. Onze gedachten gaan uit naar zijn familie en vrienden. Bestuur en leden van R.K.V.V. Koewacht Met leedwezen hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Kees was langjarig betrokken bij de rechtsvoorgangers van onze organisatie. Eerst als voorzitter van het bestuur van woonzorgcentrum De Lange Akkers in Koewacht en later als toezichthouder van Curamus. Wij herinneren Kees als een aimabel en integer persoon met een grote betrokkenheid. Zijn inzet en deskundigheid hebben wij steeds zeer gewaardeerd. Wij wensen zijn familie veel sterkte toe bij het dragen van dit grote verlies. Raad van Toezicht, Directieraad en medewerkers Stichting ZorgSaam Zorggroep Zeeuws-Vlaanderen Wie voor zichzelf leeft, leeft maar half. Zij leefde voor anderen. Stil en verdrietig staan wij stil bij het overlijden van Moeder van onze medewerkster Tamara Wij wensen Johny, Tamara, Sander en de familie heel veel sterkte toe Fam. van Boven en medewerkers van Patrick's Beenhouwerij Zaterdag 14 oktober is Patrick's Beenhouwerij geopend van 8.00 tot 10.15 uur Enige en algemene kennisgeving Hierbij delen wij mede dat na een kortstondige ziekte is overleden onze broer, schoonbroer en oom Terhole, 24-9-1929 t Tillsonburg, Canada 9-10-2017 weduwnaar van De familie: Steijaert En toch telkens weer zullen we je tegenkomen. Zeg nooit: Het is voorbij. Slechts je lichaam werd ons ontnomen, niet wie je was en ook niet wat je zei. Zo plotseling, zo onbegrijpelijk, zo machteloos Emmy Marianne Theresia Aloysius echtgenote van Alfons Julien Piessens Zij overleed op 11 oktober 2017 in de leeftijd van 67 jaar. Heikant: Fons Dario 41> Clinge: Daniëlla, Rowie, Chayenne Clinge: Mireille, Beau, Jermo Vlasstraat 13, 4566 BC Heikant U kunt afscheid nemen van Emmy in familiekamer 1 van DELA, Blaauwe Hofke 90 te Hulst, op maandag 16 oktober van 19.00 tot 20.00 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op dinsdag 17 oktober om 11.00 uur in de aula van het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28c. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de dienst kunt u de familie ook persoonlijk condoleren in de aula. Ook als u geen rouwbrief heeft ontvangen, bent u welkom. Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van onze collega Tot aan zijn ziekte was Frank werkzaam als huisarts in Oostburg. Wij herinneren Frank als een fijne collega en zijn hem dankbaar voor zijn inzet en betrokkenheid voor de patiënten en de huisartsenzorg in Zeeuws-Vlaanderen. Wij wensen zijn levenspartner en kinderen heel veel sterkte toe met het verlies. Bestuur Coöperatie Nucleuszorg U.A. Directie en medewerkers Nucleuszorg B.V. Ons bereikte het droeve bericht dat op 10 oktober plotseling is overleden onze collega We verliezen in hem een huisarts met hart voor zijn patiënten. Wij wensen de nabestaanden veel sterkte toe met het verwerken van dit verlies Collega's van de Huisartsengroep West Zeeuws-Vlaanderen Michel, Geert, Maddy, Peter-Paul, Paul, Marcel, Martha, Hel een, Mario, Peter, Martine, Feike, Evelien, Steven, Nico en Marije Voor alle belangstelling na het overlijden van mijn lieve, zorgzame moeder zeggen wij u hartelijk dank. Govert van Meurs Joke Schiedon Bruinisse, oktober 2017 SLUITTIJDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 1 6.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@persgroep.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-1 7.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.NL/FAMILIEBERICHTEN Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 43