Stijlvolle sprongen JA Snelle korting Verdachte Michael P. onthult vindplaats Personeel Damen en Amels naar huis door asbest-grit Walcheren Besmet materiaal van Eurogrit ook gebruikt door scheepsbouwers Op de Brouwersdam ging gisteren DAM-X van start, een internationaal evenement voor freestyle windsurfers. Tot en met zondag halen de surfers daar al hun stunts en capriolen uit de kast. En als klap op de vuurpijl wordt ook de EK-finale tijdens DAM-X gehouden. Daarmee is gisteren een einde ge komen aan bijna twee weken ter gende onzekerheid voor familie en vrienden. Anne werd gevonden in een natuurgebied bij Zeewolde. „Het nieuws is hartverscheu rend", zei plaatsvervangend hoofdofficier Rutger Jeuken aan het begin van een persconferentie in het gemeentehuis van Zee wolde. Na dagen van zwijgen gaf de 27-jarige verdachte Michael P. de politie plots informatie over de vindplaats van Anne. Na meer dan tweeduizend tips en dagen van recherche- en zoek werk was de politie al uitgekomen bij De Stille Kring in Zeewolde, een uitgestrekt en dichtbebost na tuurgebied. Woensdagavond ver telde P. uit eigen beweging waar Anne lag verborgen. Nog diezelfde avond en nacht hebben forensisch rechercheurs de specifieke plek bezocht, waarna voor de politie duidelijk werd dat op deze plek Anne verborgen lag. De familie van Anne is daarover door de politie geïnformeerd. Gisterochtend trokken foren sisch experts het gebied in. Zij werkten uiterst behoedzaam in een straal van 150 meter naar de vindplaats toe om alle sporen zo goed mogelijk vast te leggen. Via forensisch onderzoek werd vastge steld dat het inderdaad ging om Anne.P4 19°C Nieuwsmedia April 2018 Kijk voor het laatste nieuws ook op pzc.nl ZEELAND2 Lichaam van Anne gevonden Het lichaam van de sinds 29 september vermiste Anne Faber (25) uit Utrecht is gevon den. Dit gebeurde op aanwijzin gen van verdachte Michael P. Yelle Tieleman Victor Schildkamp Zeewolde Meer weten? Bel 070 30 76 700 of kijk snel op nrv.nl/groepsreizen Kijk voor de voorwaarden op NRV.nl. Prijs incl. snelle beslisserskorting. Excl. reserveringskosten 25,- en calamiteitenfonds 2,50 per boeking. vrijdag 13 oktober 2017 Af en toe zon pzc.nl Ook voor het laatste <n> regionale nieuws Jaargang 259 De PZC is onderdeel van: Prijs €2,20 Geen krant ontvangen? Bel 088-0561510 7 11688 5 5 5 530 Vertrek vanaf Boek nu voorjaar en zomer 2018 met extra korting Heeft u al reisplannen en kunt u snel beslissen, dan is er extra korting op al onze wereldwijde groepsrondreizen. Bijna alle reizen zijn flexibel aan te passen. neemt je mee

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 1