lüjanioridni «u» '^IjSnkuetuigirig FAMILIEBERICHTEN 15 "N Jozias Willem Slabbekoorn V Henk en Ineke Roelse-Meeusen _Y Maria Catharina Vermeire-van Steene - Joost - O ITIensen inq.nl Julia Carolina Maria de Waal Juleen Bure Juleen Juleen v.d. Piosse-de Waal Heel rustig is van ons heen gegaan onze onvergetelijke en lieve vader, opa en overgroot opa weduwnaar van Adriana Maatje Slabbekoorn-Westveer Yerseke, 12-11-1931 t Colijnsplaat, 8-10-2017 Middelburg: Ineke Slabbekoorn Eline Claire Evelien Oostburg: Johan en Annette Slabbekoorn-Hamelink Jasmijn en Colin, Anna-Loïs, Juliëtte Merel t Merle en Wander Amber en Valentin Colijnsplaat: Jacco Slabbekoorn Anita de Wit Evy Kaya Een speciaal woord van dank gaat uit naar het personeel van Zorgcentrum Cleijenborch voor de warme en liefdevolle verzorging van onze vader, opa en overgroot opa. C orrespondentieadres Havelaarstraat 26 4486 BC Colijnsplaat De herdenkingsdienst van zijn leven zal plaatsvinden op zaterdag 14 oktober 2017, aanvang 10:00 uur in het kerkgebouw van de Vrije Evangelische Gemeente, gelegen aan de Tulpstraat 2 te Goes. De begrafenisplechtigheid zal plaatshebben om 11:00 uur op de Algemene begraafplaats, Geldeloozepad 30 te Goes. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot persoonlijk condoleren in voornoemde kerk. Voor uw hartverwarmende belangstelling na de over lijdens van onze lieve ouders, schoonouders, opa en oma willen wij u hartelijk bedanken. Het heeft ons veel troost gegeven. Edith en Adri Tange-Roelse Bodine Justine Edwin Roelse en Jacqueline de Vos 17 november 1926 9 oktober 2017 Geoffrey woensdag 11 oktober 2017 kijk ook op Nooit klagend, nooit vragend, je lasten in stilte dragend, jouw handen hebben voor ons gewerkt jouw hart heeft voor ons geklopt. jouw ogen hebben ons tot het laatst gezocht. Rust nu maar uit, je hebt het verdiend. Dankbaar voor de liefde en zorg waarmee zij ons tijdens haar leven heeft omringd en dankbaar dat haar een langer lijden bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat na een langdurige ziekte van ons is heengegaan mijn lieve vrouw en onze onvergetelijke mama -Juleen- echtgenote van Johny van de Plasse Terneuzen, 14-1-1962 t Sluiskil, 8-10-2017 Johny Tamara en Leroy Sander Familie van Zetten-van de Plasse Familie de Waal Canisvlietstraat 1 4541 BE Sluiskil De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op zaterdag 14 oktober om 11.00 uur in "De Brouwzaele", Mr.F.J. FHaarmanweg 52-54 te Terneuzen. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren waarna de crematie in stilte zal plaatsvinden. Vrijdag 13 oktober is er van 19.00 - 20.00 uur gelegenheid om afscheid te nemen van Juleen in uitvaartcentrum "De Ridder", Hughersluys 37 te Terneuzen. Met dank aan Dr. van Dijk en de afdeling oncologie. In de ZON voel ik mij thuis.... Met veel verdriet, bewondering en respect nemen wij afscheid van onze kanjer en dappere zussen, broers, schoonzussen, schoonbroers, nichten en neven Sluiskil, 8 oktober 201 7 28 jaar hebben we lief en leed gedeeld We gaan je verschrikkelijk missen kanjer groetjes xxx vvv We wensen Johny, Tamara, Leroy, Sander, familie en vrienden heel veel sterkte toe II Servaas en Corine Dieleman-de Bruijne Jennifer en Erwin - Maud, Thiemo, Benthe Ricky en Diëgo Wesley en Romy Je was een rots in de branding en koerste recht door zee Je trotseerde storm en golven alleen... je had de wind niet mee! Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze zeer lieve en gewaardeerde collega Wij wensen Johnny, Tamara, Sander en de familie heel veel sterkte toe. Wim en Natasja de Bruijne en alle collega Bakkerij de Bruijne Sluiskil/Terneuzen Sluiskil, 8 oktober 2017 Al gaat mijn weg door een donker dal, Ik vrees geen gevaar, want u bent bij mij, uw stok en uw staf, zij geven mij moed. Psalm 23, vers 4 Alles wat je ons hebt gegeven. Zorg, liefde, wijsheden en kracht. Dragen we ons verdere leven mee dag en nacht. Verdrietig om haar heengaan, maar met dankbare herinneringen aan haar grote liefde en zorg voor ons, delen wij u mee dat uit ons midden is weggenomen, onze lieve moeder, grootmoeder en overgrootmoeder weduwe van Petrus Bernardus Vermeire Hulst: Marlies van Puijenbroek-Vermeire Rudy van Puijenbroek Werner en Kirsty Joshua, Jake, OP llona en Peter Quinten, Liam, Lucas Doetinchem: Magda Raas-Vermeire Han Raas Sylvia en Maurice Lara, Viggo, Jade Marcel Hansweert: Connie Vermeire (in liefdevolle herinnering) Lange Akkers' Koewacht, Zorgcentrum Correspondentieadres: M. van Puijenbroek-Vermeire Chopinstraat 14, 4561 VJ Hulst M De plechtige afscheidsviering, waarbij u bent uitgenodigd, wordt gehouden op vrijdag 13 oktober en vangt aan om 13.30 uur in de parochiekerk van Onze Lieve Vrouw Onbevlekt Ontvangen, te Hansweert, Kerklaan 9. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Hansweert. Na de begrafenis is er gelegenheid om de familie te condoleren in rouwcentrum "De Bevelanden", Gelde loozepad 20 te Goes. L- TfflKA P 06-10-1976 We miss You 11-10-2007 COLOFONE-mail: familieberichtenpzc@persgroep.nl Internet: www.familieberichtenonline.nl I Tel: 088-013 99 99 SLUITTIJDEN Kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00u Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00u

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 43