Oysrlsdan Pim 14 FAMILIEBERICHTEN Kees Jansen Annie Elodie de Vos Fokke van der Meulen O fflensen.inq.nl Veel te vroeg moeten wij hem laten gaan, onze broer, oom, vriend en baasje Pieter Marinus Boogert 18 april 1950 oktober 2017 Ien Boogert en Gijs Houtkamp (i.m.) Ron Weerheijm en Marijke Niessen, Jeske en Mark, Marit, Sara Connie Weerheijm (i.m.) Nel Boogert en Jaap Schoustra (i.m.) Paul en Angela Schoustra, Marle Dorien Schoustra (i.m.) Luuk (i.m.) en Ita Boogert Rob en Elmiere Boogert, Sharon en Roos Marco en Esther Boogert, Anniek, Eline en Jos, Marloes, Jochem Annemieken Stefan (i.m.) Lijzenga, Bas, Ruben, Susanne Thijs en Annemarie Zandbergen Wouter en Roselinde Kamphuis Juultje Wij danken Tamarinde in Utrecht en Hospice Heuvelrug in Zeist voor hun liefdevolle verzorging van Pim. U kunt afscheid van Pim nemen op donderdag 12 oktober tussen 15.00 en 16.00 uur bij rouwcentrum Agterberg, Wolter Heukelslaan 50 in Utrecht. De afscheidsbijeenkomst vindt plaats op dinsdag 17 oktober om 12.30 uur in de Geertekerk, Geertekerkhof 23 in Utrecht. Aansluitend is er gelegenheid om te condoleren. U kunt parkeren in de Springweg garage. Daarna brengen we Pim met een klein gezelschap naar begraafplaats Oud Eik en Duinen te Den Haag, waar hij wordt bijgezet in het graf van zijn ouders. Correspondentieadres: Ron Weerheijm Oudegracht 185 bis 3511 NE Utrecht Laat me, laat me mijn eigen gang maar gaan... Wij zijn bedroefd, dat we te vroeg afscheid moeten nemen van onze bijzondere broer, schoonbroer, oom en vriend Wij wisten dat hij ziek was maar het overlijden kwam toch nog onverwacht. Kees overleed in de leeftijd van 67 jaar. Ad t en Gaston Piet t en Ria t Riet en Harry t Ton t en Willy t Johan f Wim en Anja Toek en Margo Diny en Henk En al zijn neven, nichten, achterneven en achternichten Correspondentieadres: DELA, de Wijper 8, 4726 TG Heerle t.a.v. familie Jansen U kunt afscheid nemen van Kees in het uitvaart centrum naast het crematorium, Bellamystraat 28-c te Terneuzen, op zaterdag 14 oktober van 12.00 tot 12.45 uur. De crematieplechtigheid wordt gehouden op zaterdag 14 oktober om 13.00 uur in de aula van genoemd crematorium. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Je handen hebben voor ons gewerkt. Je hart heeft voor ons geklopt. Je ogen hebben ons tot het laatst gezocht. Rust nu maar uit. Bedroefd, maar dankbaar dat haar een verder lijden bespaard is gebleven, delen wij u mede dat, na een liefdevolle verzorging in 't Polderken", van ons is heengegaan onze lieve zorgzame moeder, schoon moeder en oma weduwe van Johannes Franciscus de Kort 21 -04- 1927 Sas van Gent t 03 - 10-2017 Westdoipe Sas van Gent: Rina en Rudi Renique- de Kort Sas van Gent: Anja en Eddy Kox-de Kort Axel: Frank de Kort Klein- en achterkleinkinderen Sas van Gent, 11 oktober 2017. Corr. adres: Statenstraat 16 4551 VX Sas van Gent De afscheidsbijeenkomst, waarna crematie, heeft reeds in besloten kring plaatsgevonden. Onze dank gaat uit naar het team van '1 Polderken voor de goede verzorging. Verdrietig hebben wij plotseling afscheid moeten nemen van onze zus, schoonzus en tante Cé van Kraijssen-Franssens We wensen haar kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe bij dit verlies. Zussen en broers, schoonzussen en schoonbroers Franssens en van Kruijssen Kinderen en kleinkinderen We zijn als door de bliksem getroffen. Onze rots in de branding is niet meer. Man en maatje. Vader en vriend. Akkerwoude: 02-10-1947 Heukelum: 09-10-2017 We zullen hem zo vreselijk missen. Heukelum: Lieneke van der Meulen-Voogdt Antwerpen: Fokke J.A. van der Meulen Bezander 9, 4161 BR Heukelum. Wij gedenken Fokke op maandag 16 oktober om 10.30 uur. Dat doen we in Restaurant "Kampanje", Troelstra- straat 5, 3371VJ te Hardinxveld-Giessendam. Waarna er gelegenheid is tot condoleren van 11.30 -13.00 uur. Na het condoleren gaan we Fokke in besloten kring begraven in zijn geliefde Zeeland te Hoofdplaat. Diep bedroefd hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve schoonbroer, oom en oudoom Fokke van der Meulen Wij wensen Lieneke en Fokke jr. veel sterkte toe. Breskens: Bram en Corrie Groede: Floor en Sien Hoofdplaat: Adri en Marjan Kinderen en kleinkinderen. De pijn van het afscheid nemen zullen wij nog lang blijven voelen. Met herinneringen aan de vele mooie momenten blijf je voor altijd in ons hart. Rust zacht Ome Fokke Adri en Marjan Remco Madeleine, Danny, Anne en Luc Diana Jeanette Swartelé-Zwemer kijk ook op woensdag 11 oktober 2017 Met grote verslagenheid hebben we kennis genomen van het overlijden van Wij wensen Jan, Bianca en Angelo, Linda en Mario, Tim en de kinderen heel veel sterkte en kracht bij het verlies van hun lieve vrouw, zorgzame moeder en trotse oma. Paz en Suzanne Menno en Eline John en Boukje Harm en Veroni Stijn en Wendy Tijs en Nadia Stephan en Lobke Marijn en Katrien Michel en Melanie Niek en Sophie Stijn en Jolanda

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 42