Kees Meertens Corrie Meertens-Wisse A Els Hermans - Wante op flansen .nl FAMILIEBERICHTEN IS COLOFONFamilieberichten Roos Eggermont-Bogaert - Rosa Antoinetta - Hans Martens de heer J.H.M. Martens Hermana van Doeselaar-Hoogendoorn - Herma - uina René Hermans dinsdag 10 oktober 2017 Heden, 10 oktober zijn en 60 jaargetrouwd. Wij hopen dat in familie- en vriendenkring te vieren. Burgemeet 214693 CJ Poortvvl iet Verdrietig om haar heengaan, maar dankbaar wat ze voor ons betekend heeft, hebben we afscheid moeten nemen van onze lieve (schoon)moeder en (overgroot)oma weduwe van Jan Eggermont 13-6-2004 *13-6-1927 18-10-2017 Paulf ZaamslagRudie en Marijke Eggermont-Standaert Maaike Myrthe -Junior Nikki SpuiLucian en Ko van Hoeve-Eggermont Arthur en Judith - Thijs Tom en Stephanie Correspondentieadres: Spui 9 4571 SL Spui lucian@zeelandnet.nl Vrijdag 13 oktober is er vanaf 10.00 uur gelegenheid om afscheid te nemen in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hug- hersluys 22 te Terneuzen, waarna om 10.30 uur de uitvaart plechtigheid aanvangt in het centrum. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren. Indien u geen kaart heeft ontvangen dan kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Wij zijn dankbaar voor de goede zorg van het personeel in Verpleeghuis 'De Blide', afd. De Schoone Waardin. Bedroefd, maar dankbaar voor de vele gezellige uren die wij samen doorbrachten, hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Wij blijven ons hem herinneren als een aimabel mens, sociaal actief, hulpvaardig en met interesse voor zijn omgeving. Onze gedachten gaan uit naar Ridette, kinderen en kleinkinderen. Wij wensen hen veel sterkte. Ridette kan op onze steun rekenen. Albertine, Elly, Henk, Inny, Frank, Christien, Jan, Paul, Shirley, Kelly, Alice, André, Arba en Bob Heden bereikte ons het bericht dat is overleden oud-docent Engels taal van het Zwin College, alsmede scholen die hiervoor de basis hebben gevormd. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen alle sterkte toe om dit verlies te dragen. Namens alle geledingen van het Zwin College te Oostburg, F.C.M. Neefs, bestuurder/algemeen directeur. Bedroefd om haar heengaan, maar dankbaar dat we haar zo lang mochten houden, geven wij u kennis van het over lijden van onze lieve, onvergetelijke mama, oma en omi sinds 30-4-2016 weduwe van Willem Jozias van Doeselaar Amsterdam 4-3-1921 f Axel 8-10-2017 Kloosterzande Nell en John Roland en Marjolein Terneuzen Herna en Jan Manon en Peter BiervlietMaarten en Marijke Ilse en Tony Mario en Caroline Axel Gert Jan en Silvia Dimitri en Stephanie Willem Jan en Annabelle Stijn en Hanneke Teun KoewachtAd en Bettie Sabina en Rico Roderick en Marlou-Floor en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Groenendijk 38 4587 CV Kloosterzande De afscheidsdienst wordt gehouden op vrijdag 13 oktober om 13.30 uur in de Protestantse kerk, Koestraat 2 te Axel. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Burchtlaan. Na de begrafenis kunt u de familie condoleren in de kerk. Indien u geen kaart heeft ontvangen dan kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Onze speciale dank gaat uit naar hen die Herma in de laatste jaren zo liefdevol hebben verzorgd. Niemand die het weten kan hoeveel ik van je hou. Niemand die mij troosten kan in mijn verdriet om jou. Niemand die begrijpen zal hoe vreselijk ik jou mis. Niemand die beseffen zal hoe erg die pijn en dat gemis wel is. In liefde waren we één, ook in ons verdriet en onze wanhoop. Dit alles is nu verbroken nu je niet meer bij ons bent. Bedroefd, maar met een onuitwisbare herinnering, delen wij u mede dat geheel onverwacht van ons is heengegaan mijn lieve vrouw, onze mama, schoonmoeder, trotse oma en mijn dochter echtgenote van Jan Swartelé in de leeftijd van 57 jaar. Breskens: Jan Swartelé Biervliet: Bianca en Angelo Uitdewilligen-Swartelé Vajèn, Maaike Oostburg: Linda V en Mario Onghenae-Swartelé Vince, Mila, Owen Breskens: Tim Swartelé Breskens: Saar en Jan Zwemer-Fremouw Breskens, 8 oktober 2017 Correspondentieadres: Dorpsstraat 58, 4511 EH Breskens De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op vrijdag 13 oktober om 14.30 uur in crematorium De Blauwe Toren, Zeelaan 2 te Brugge. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Verdrietig om haar heengaan, maar met een dankbare herinnering aan de liefde die zij ons heeft geschonken en met een bevrijdend gevoel dat haar lijden nu voorbij is, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder en trotse oma sinds 30 september 2001 weduwe van Geboren 3 april 1930 Hontenisse Overleden, 8 oktober 2017 Kloosterzande Vogelwaarde: Ferdie en Toos Hermans - Rinn Annelies Vogelwaarde: Joop en Annemiek Hermans - Lambert Stephanie en Dennie Stijn, Sophie Vicky en Tim Fender Correspondentieadres: Populierenstraat 21, 4581 BR Vogelwaarde De uitvaartdienst, waarbij u bent uitgenodigd, wordt gehouden vrijdag 13 oktober om 10.30 uur in de Emmaüskerk, Alberdingk Thijmstraat 2 te Terneuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats, Bellamystraat 28b te Terneuzen. Condoleren alleen schriftelijk. Onze dank gaat uit naar allen die haar verzorgd hebben in woonzorgcentrum "Antonius" te Kloosterzande. SLUITTIJDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 1 6.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 1 5.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@persgroep.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-1 7.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.NL/FAMILIEBERICHTEN Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 43