Nieuwe dimensie is 3 meter hoog en gemaakt van honing raatkarton dat ik heb omwikkeld met draad. Daarna heb ik het materiaal ge- tamponeerd met structuurverf zodat er hoogteverschillen ontstonden. Op die kop projecteer ik bewegende beelden van het gezicht van Rosita, een donkere dame die veel voor mij loopt. Zo ontstaat een nieuwe dimensie: een artwork met video eroverheen. Misschien wil ik wel verder met bewegend beeld. Ik heb steeds ster ker het idee dat ik aan het warm lopen ben voor iets groters. Wie weet een film. Als ik een show kan regisseren, moet ik ook het esthetische vermogen hebben om een film te maken. Tom Ford kan het ook. Ik moet dan wel de juiste vakmensen en adviseurs om mij heen verzamelen om mee samen te werken.' onderdeel van mij 'Als we vroeger Amsterdam binnenreden, zag ik rechts bij de Utrechtse brug een etaleerzaak. Ik ging daar vaak naartoe en zat met mijn neus op het raam geplakt om te kijken naar de paspoppen en de daarop gedrapeerde stoffen. Ik was ge fascineerd, wilde ook ontwerpen maken, met zo'n pop werken. Maar in die tijd - ik was t2 - bleek dat een duur item dat ik niet kon betalen. Daarom was de vondst van Lola zo'n mooie toevalstreffer. Ik heb haar gered uit een afvalcontainer bij een af gebrande textielzaak in ons dorp. Eigenlijk is ze redelijk misvormd en nogal luguber. Maar ik zal haar nooit wegdoen. Zij staat aan de basis. Door haar heb ik geleerd 'Deze witte grote kop heb ik speciaal voor Beyond Context gemaakt. Hij 341 zaterdag 7 oktober 2017 WG

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 98