Een dubbele portie moederliefde Uitgeslapen Fotograaf llvy Njiokiktjien portretteert elke week mensen die net wakker zijn. „Onze kleinste slaapt nog niet door. Die wordt twee a drie keer per nachtwakker, dus lekker slapen is er niet echt bij. Eva en ik gaan altijd samen uit bed als hij huilt: de ene haalt gauw Joos eruit zodat dat Flip door kan slapen en de ander maakt een fles. Ik hoor nog wel eens van vrien dinnen dat hun vriend er vaak niets van merkt als er een kind huilt. Wij zijn even zorgzaam, misschien wel omdat we allebei vrouw zijn." „We moeten er nog wel even voor spa ren, maar ooit willen we heel graag een toffe boer derij of oude fabriek laten ombouwen. Niet zomaar een doorsnee huis, maar echt een apart pand. We zijn best goed in klussen maar het serieuze werk zullen we grotendeels door een aannemer laten doen. Ik zie mezelf al een leiding leggen, nee hoor! Een derde kindje? Nou, als het aan Eva ligt wel. Zij heeft Joos en Flip allebei gedragen en wil het liefst een derde, van dezelfde donor; een voor ons onbe kende Amerikaan. Maar op dit moment zou ik niet weten hoe we dat moes ten doen. Ik ben kapot, haha! Misschien over een paar jaar, als ze allebei doorslapen, sta ik wel open voor een nakomer tje." „Eerst met z'n allen ontbijten, dan douchen, aankleden en naar het bos. Dat vinden we heel lekker, om daar te wandelen. Daarna hebben we een feestje van vrienden in Utrecht. De kinderen gaan gewoon mee. Dat doen we negen van de tien keer, dus die zijn daar inmid dels wel aan gewend." Grieteke Meerman 07:00 uur Brigith Verhoeven (31) uit Breda droomt ervan om een oude fabriek om te bouwen tot een droomhuis voor haar, haar verloofde Eva (33) en hun twee zoontjes, baby Joos en Flip (2). 1 Lekker geslapen? 2 Wat is je droom? 3 Wat brengt de dag? H Ook meedoen? Mail naar magazine@ persgroep.nl 41 zaterdag 7 oktober 2017

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 68