Qvsr leden ü*)nkósiui||iriU« 26 Leen van Keulen iïlensen inq.nl Rien Kriekaard 91 Wim Blommaart Kees Brasser Marianne Kriekaard-Waegemaekers Rien Kriekaard Rien Kriekaard 9 Thona Elizabeth Catseman-de Nood Janna Pieternella Dekker Henk Koers Albert De Letter Aloijsius Pieters Theofiel Merckx Magdalena Ringoot Roger van der Veeken Pieter Willem de Zeeuw kijk ook op Pluk de dag... Zo plotseling, zo onbegrijpelijk, zo machteloos echtgenoot van Hij overleed in de leeftijd van 62 jaar. Sluiskil: Marianne Kriekaard-Waegemaekers Terneuzen: Kiki Zoë 4 oktober 2017 Schoutstraat 1, 4541 EH Sluiskil U kunt afscheid nemen van Rien in het uitvaart centrum van het crematorium, Bellamystraat 28-c te Terneuzen, op woensdag 11 oktober van 15.45 tot 16.15 uur. De crematieplechtigheid wordt gehouden op woensdag 11 oktober om 16.30 uur in de aula van genoemd crematorium. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Onverwachts is overleden onze collega We verliezen in Rien een collega waar we op konden bouwen, een man met ontzettend veel kennis en een collega die gedrevenheid combineerde met Zeeuwse nuchterheid. Rien heeft ruim 40 jaar gewerkt bij HumanCapitalCare, ArboNed en haar rechtsvoorgangers. Hij heeft al die jaren op zijn eigen authentieke en loyale wijze de arbodienst- verlening op de kaart gezet. De laatste jaren werkte hij als klantteammanager voor onze grote klanten. Wij wensen Marianne, Kiki en Zoë veel kracht toe dit verlies te dragen. Directie en collega's HumanTotalCare Heel bijzonder, heel gewoon, gewoon een bijzondere man Plotseling is overleden onze voorzitter en toernooileider Wij zullen zijn inzet en humor missen. Wij wensen Marianne, Kiki en Zoë veel sterkte toe. Bestuur en leden van TV Sluiskil Sluiskil, 04 oktober 2017 Voor de wijze waarop u met ons heeft meegeleefd tijdens de ziekte en na het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en ouwe-oma betuigen wij u onze oprechte dank. Anja en Chris Guiljam-Catseman Adrie en Nicole Catseman-van Dorsselaer Klein- en achterkleinkinderen Zaamslag, oktober 2017 Uw blijken van medeleven en belangstelling na het overlijden, alsmede uw aanwezigheid bij de crematiedienst van mijn man, onze vader en opa hebben wij zeer gewaardeerd. Wij danken u hiervoor hartelijk. A. Blommaart-Rijk Kinderen en kleinkinderen Hulst, oktober 2017 Omdat het voor ons onmogelijk is iedereen persoonlijk te bedanken, willen we langs deze weg onze hartelijke dank uitspreken voor de overweldigende belangstelling bij het afscheid van mijn zorgzame man, voader, schoonvader en opa Het doet ons goed dat hij zo geliefd was. E. Brasser-Kodde, kinderen en kleinkinderen Uw medeleven en belangstelling die wij mochten ontvangen tijdens haar ziekte en na het overlijden van Jannie, hebben wij zeer gewaardeerd en als hartverwarmend ervaren. Hiervoor willen we u hartelijk danken. Familie Dekker Terneuzen, oktober 2017 Na het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa was het fijn om te merken dat ook in verdrietige tijden er zo velen waren die met ons meeleefden. Graag willen wij u hiervoor hartelijk bedanken. Het was voor ons een grote troost te merken hoe velen hem als een goed mens hebben leren kennen en waarderen. In het bijzonder willen ivij dr. de Keyser en de medewerkers van Buurtzorg Zaamslag bedanken voor alle goede zorgen. Bep van Keulen-Mesu Kinderen en kleinkinderen Zaamslag, 7 oktober 2017 Voor de vele blijken van belangstelling bij de uitvaart van mijn lieve man, vader en trotse opa willen wij U allen heel hartelijk dank zeggen. Tevens willen wij een speciale dank uitspreken aan al het personeel van zorgcentrum 'De Vurssche', afd. 'Sluis' en de thuiszorg Axel, team Zuid voor de liefdevolle verzorging. Mevr. G.Koers-Kooi kinderen en kleinkinderen Zuiddorpe, oktober 201 7 Onze oprechte dank voor de hartverwarmende blijken van medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van Het is een troost dat wij niet de enigen zijn die hem missen. Dit zal ons ook tot steun zijn in de komende tijd. Kinderen Klein- en achterkleinkinderen Koewacht, oktober 2017 Voor uw blijken van belangstelling en medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve man, onze pa en opa zeggen wij u hartelijk dank. G. Pieters-Borm Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Terneuzen, oktober 2017 Onze oprechte dank voor de hartverwarmende blijken van medeleven die wij ontvingen na het overlijden van Het is een troost te weten dat wij niet de enigen zijn die hem missen. Dit zal ons ook tot steun zijn in de komende tijd. A.A. Merckx-Burm Mare en Jolanda Arne Eva, Nona Clinge, oktober 2017. Voor de blijken van belangstelling en medeleven bij het overlijden van onze zus betuigen wij, mede namens de familie, onze oprechte dank. Hulst, oktober 2017 Cecile Ongenae-Ringoot Gaston Ringoot We hebben ervaren hoe velen hebben meegeleefd, tijdens de ziekte en ook na het overlijden, van mijn zorgzame man, onze pa, opa en opi Een ieder koos hiervoor een eigen manier: in de vorm van woorden, bloemen, praktische hulp of een luisterend oor. Dit heeft het afscheid voor ons bijzonder gemaakt. We danken iedereen voor de overweldigende hoeveel heid belangstelling, mooie woorden, prachtige bloemen, fijne brieven en kaarten die wij mochten ontvangen. De leegte blijft nog moeilijk te aanvaarden, maar zoveel betrokkenheid verzacht het verdriet en vergroot de moed om verder te gaan. Trees van der Veeken-Ottjes kinderen, klein- en achterkleinkinderen Vogelwaarde, oktober 2017 Een woord, een gebaar of een kaart, het doet je goed wanneer je iemand die je lief hebt, missen moet. Langs deze weg willen wij onze dank betuigen voor de vele blijken van medeleven, in welke vorm dan ook, tijdens zijn ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, onze vader, opa en overgrootopa Het heeft ons goed gedaan te mogen ervaren, dat hij bij zo velen geliefd was. Nellie de Zeeuw-Bareman Kinderen Klein- en achterkleinkinderen Terneuzen, oktober 201 7

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 62