m Zoetekauw V. (S)mak(k)elijk TAFELEN PROEVEN Oosterse pompoensoep 1 ui 3 x vegan zoetigheden Of je wortel lust HEBBEN magazine 43 Stach heeft zes nieuwe chocola desmaken in de schappen gelegd, waaronder peanutbutter popcorn en gin tonic! i Voor 4 personen 1 flespompoen (zo'n 850 g) 1 a 2 rode pepers 3sereh- stengels 1 dl gember siroop 1 blikje kokos melk (400 ml) 11 groente bouillon 3 el olijfolie Was of schil de pompoen en snijd deze in blokjes. Snipper de ui, snijd de peper fijn en verwijder de zaad lijsten. Snijd de serehstengels in de lengte even in, buig ze om en bind er een touwtje om. Verhit de olie in de pan en voeg de pompoen, ui, peper en sereh toe. Bak tot de uien glazig zijn en voeg dan de gembersiroop en kokosmelk toe. Laat dit even ver warmen en giet dan de bouillon erbij. Als de pom poen zacht is, mag de sereh eruit. Pureer de soep met een staafmixer. Voor eventueel extra smaak kunt u de sereh weer terug doen en de soep nog een poosje laten trek ken. Serveer de soep met Turks brood en waan u bij het verorberen in hemelse sferen. Het knusse koffietentje KAFETHÉA heeft elke dag een ander aanbod aan huisgemaakte cupcakes en taarten in de vitrine liggen. De locatie is ook af te huren voor babysho- wers, zakelijke presentaties en verjaardags feesten. Mariastraat 6, Maastricht Ze zijn regelmatig te vinden op beurzen, fairs en andere evenementen; Heavenly Cup cakes heeft namelijk een groot assortiment aan cupcakes en taarten. Hun high teas zijn af te halen of op locatie te bestellen. Nieuwe Binnenweg 244B, Rotterdam De vegans die bij Vegabond de spullen inslaan voor hun dagelijkse maaltijd moeten sterk in hun schoenen staan. Naast een minisuper is er na melijk ook een lunchroom met veel verleidelijks op de kaart: donuts, brownies, bananenbrood, et cetera. Leliegracht 16, Amsterdam P, Het derde Lekker simpel kookboek van het koppel Sofie Chanou en Jorrit van Daalen Buissant des Amorie is perfect voor de gene die van lekker eten houdt, maar geen uren in de keuken wil doorbrengen. En onder het motto 'één keer kopen, vijf keer koken' kun je per ingrediënt bekijken welke vier totaal andere gerechten je de volgende dag met je kliekjes kunt maken. (Bertram de Leeuw, €20) De officiële productlancering is net achter de rug en binnenkort is-ie verkrijgbaar in de Nederlandse supermarkt: de knakwortel. Deze sappige wortel, die geserveerd wordt met broodje, saus en verschillende toppings, is sous vide gegaard, roke rig gemarineerd en knapperig gebakken. Hier door is hij niet te onderscheiden van een hotdog en al helemaal niet meer te herkennen als de gekookte wortel die wij van onze hutspot kennen. De flessen van Chilly's Bottle houden je drankje 24 uur ijskoud of 12 uur loeiheet dankzij de dubbele wanden. €30

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 107