kleintjesmarkt Nieuws uit jouw regio en de rest van de wereld Annie M.G. Schmidt Dé biografische musical van het seizoen! Geef haar schoon drinkwater kleintjesmarkt maakt je groot! RUBRIEKSADVERTENTIE PLAATSEN? Onroerend Goed OG t.k gevraagd Huis Tuin Bel de Vakman Het Breed Moderamen van de classis Zeeuws-Vlaanderen van de Protestantse Kerk in Nederland is voornemens de Protestantse Gemeente te Breskens en de Protestantse Gemeente "de Verbinding" te Schoondijke, Groede, Waterlandkerkje begin januari samen te voegen tot de Protestantse gemeente "de Verbinding" te Schoondijke, Breskens, Groede, Waterlandkerkje, waarbij ook de diaconieën worden samengevoegd tot de diaconie van die Protestantse Gemeente. Het voorgenomen besluit tot samenvoeging, alsmede de laatste vastgestelde jaarrekeningen van die gemeenten en van de betrokken diaconieën liggen na vooraf gemaakte afspraak ter inzage bij de scribae. Voor de Protestantse gemeente Breskens via info@pknbreskens.nl. Voor de Protestantse gemeente "De Verbinding" te Schoondijke via pgdeverbinding@live.nl. Een eventuele schuldeiser van (een of meer van) de samen te voegen gemeenten en/ of van (een of meer van) de betrokken diaconieën, kan tot een maand na deze publicatie bezwaren tegen het voorgenomen besluit inbrengen bij de scriba van de classis Zeeuws Vlaanderen, dhr. L. Kamphuis, per adres 4524JW Sluis, St. Donaes 1, waarbij moet worden aangegeven waarom naar zijn inzicht door de vereniging zijn verhaalpositie wordt benadeeld. Nadere inlichtingen kunnen worden verkregen bij de scriba van de classis Zeeuws-Vlaanderen op bovengenoemd adres. Het mooiste aanbod voor een avondje uit! <tv fl Was Getekend, Tickets vanaf 35,3 Bestel uw tickets op pzc.nl/anniemg www.zoa.nl zoa GA SNEL NAAR PZC.NL OF DOWNLOAD DE APP U kunt uw advertentie aanleveren tot uiterlijk 14.00 uur, 2 werkdagen voor plaatsing. Wilt u een proefdruk dan kan dit tot uiterlijk 14.00 uur, 3 werkdagen voor plaatsing. E-mail: rubrieken@persgroep.nl Tel: 088 - 013 99 99 Post: Persgroep Nederland - Rubrieken Postbus 90 5680 AB Best II Wij kopen uw woning. Bel voor vrijblijvend aanbod. FVZVastgoed.nl 0627082665 SCPIILDER-, Stukadoor- en Renovatiewerken 15,- p/u GSM:® 06-45 92 21 93 Joop van den Ende en Albert Verlinde presenteren de Stage Entertainment productie De nieuwe Nederlandse musical gebaseerd op het boek Anna van Annejet van der Zijl Wie was de vrouw achter Nederlands meest geliefde schrijfster? In deze biografische musical blikt Annie M.G. Schmidt (Simone Kleinsma) samen met haar zoon Flip (William Spaaij) terug op haar boeiende leven. Was Getekend, Annie M.G. Schmidt is ontroerend, zit vol scherpe humor en bevat uiteraard ook bekende nummers, zoals 'Margootje', Tk zou je het liefste in een doosje willen doen' en Vluchten kan niet meer'. Nu te zien in een theater bij u in de buurt! nj

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 57