I z^mSi *S AJ 4:mM 4 HEILIG HUISJE li .4 Martin en Leonard Howard hadden het wel gezien in Rotterdam en verlangden naar meer ruimte. Die vonden ze in Dreischor, waar ze nu zo veel mogelijk buiten leven. Huizenpaspoort Dit hebben onze lezers allemaal in huis 5 Ij «fcH U lweer dertien jaar wonen Martin en Leonard Howard met veel plezier in vlasdorp Drei schor. Vanuit Rotterdam kwa men ze hier na een zoektocht van twee jaar terecht. Ze waren op hui zenjacht gegaan, omdat ze niet meer het gevoel hadden het beste uit de stad te halen. Het stel bekeek huizen van Anna Paulowna tot aan Zwolle, maar pas in het Zeeuwse Dreischor was het raak. Internetshopppen Leonard: „We wilden niet groots ver bouwen en dat hoefde gelukkig ook Het is zo heerlijk om na een dag werken thuis te komen op deze plek niet. Het moest eigenlijk alleen op details afgemaakt worden." Martin: „Het ligt qua afstand ook lekker. Binnen een uur kunnen we zijn waar we willen of moeten zijn. Toen we hier kwamen wonen, wis ten we dat je met de auto boodschap pen moet doen. Maar na het werk ko men we toch langs winkels." Leonard: „Zolang je maar een auto hebt en mobiel bent, is het geen pro bleem. Het openbaar vervoer is een ander verhaal. Dat is hier belabberd." Martin: „Ik vind dat je hier wel veel hebt op het dorp. Geen supermarkt, maar wel allerlei kleine onderne mers. En anders hebben we het inter net nog. Onze keukenstoelen vonden we via Pinterest. Simpel, je zoekt een winkel en laat het zo thuisbezorgen." Moestuin Martin: „We werken allebei vijf da gen en het is zo heerlijk om op deze plek thuis te komen. Het perceel is 1800 vierkante meter. Wij vinden het belangrijk dat die ruimte er is, je hoeft 'm niet te nemen. In de zomer zijn we ook altijd buiten. We houden van tuinieren. Leonard maait meestal het gras. Grote klussen laten we door een tuinman doen. Op de moestuin kan ik heel trots zijn, als het lukt ten minste. Dat je dan even iets uit de DREISCHOR HI II vrijdag 6 oktober 2017 PZ Opeen mannenmanier Mariska Den Hartog 44 —Martin Howard De woning van Mar tin en Leonard staat op een perceel van 1800 vierkante meter. Het is rond 1900 gebouwd en be stond oorspronkelijk uit een woonhuis met een grote vlasschuur ernaast. De vlas schuur is in de jaren 60 verbouwd en bij de woning getrokken. Het huis heeft een badkamer, woonkeu ken, woonkamer en televisiekamer bene den. Boven zijn nog twee slaapkamers en veel bergruimte.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 48