OysrJadari O ITIensen inq.nl FAMILIEBERICHTEN 15 Leendert Johannes van Gastel Johanna Oosterhout Aloysius Cornelis Neve V fnensenljnq.nl familieberichten COLOFON Familieberichten Leo Piërre Ferdinand Vermoet Alwin Maria de Lourdes Anjos Alwin Neve Met familieberichtenonline.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstellen en plaatsen in uw dag- en/of week blad naar keuze. familieberichten BETROUWBAAR EN EENVOUDIG FAMILIEBERICHTEN OPGEVEN IN DAG- EN WEEKBLADEN vrijdag 6 oktober 2017 kijk ook op Intens verdrietig, maar met diep respect voor de geweldige strijd die hij heeft geleverd om bij ons te blijven, delen wij u mee dat Leo op 63-jarige leeftijd rustig is ingeslapen echtgenoot van Mary-Jose Adriaenssens 112 juli 2006 *23 juni 1954 f 3 oktober 2017 Maricarmen Mathey Jeroen Saskia Bettewaardsedijk 13 4301 PC Zierikzee De crematie zal in besloten kring plaatshebben. Wij willen graag alle mensen bedanken die ons hebben bijgestaan gedurende de afgelopen maanden, zoals vrienden, familie, ADRZ en Hospice "Kaaskenshuis" Bedroefd nemen wij afscheid van onze zwager en oom Leo van Gastel Familie Adriaenssens Verdrietig, maar dankbaar dat we haar zolang in ons midden mochten houden, delen wij u mede dat toch nog onverwacht van ons is heengegaan onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder en oma weduwe van f Sas van Gent 04-10-2017 Breda 22- 11 - 1919 Sas van Gent: Heieen en Ruud Prins-Vermoet Jan Breepoel in herinnering Sas van Gent: Ann-Marie en Ferdinand Wiesnekker-Vermoet Sas van Gent: Alex en Ada Vermoet-Totté Maarssen: Ina Vermoet Klein- en achterkleinkinderen Familie Oosterhout Familie Vermoet Onze dank gaat uit naar het team extramuraal en dagopvang 't Pleintje. Sas van Gent, 4 oktober 2017 Corr.adres: Burgemeester Hoefnagelsstraat 1B 4551 HE Sas van Gent De afscheidsbijeenkomst, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaatshebben op woensdag 11 oktober om 11.00 uur in Familiehuis De Geslootene Boom, Kleine Markt 5-6 te Sas van Gent. Er is uitsluitend schriftelijk gelegenheid tot condoleren. De crematie zal in stilte plaatsvinden te Temeuzen. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Wat is mijn wereld wazig, wat wordt mijn wereld klein. Ik kan mij soms niet herinneren wie jullie allemaal zijn. Soms zie ik iets bekends of voel ik wat vertrouivds. Dan is het weer heel even net zoals vanouds. Met veel verdriet in ons hart moeten wij afscheid nemen van mijn lieve man, mijn zoon, onze broer, schoonbroer en oom echtgenoot van Terneuzen, 14-04-1958 t Terneuzen, 04-10-2017 Maria de Lourdes Neve - Anjos Daniel Mevrouw L. I. Neve -Elve Marjan de Feijter - Neve Levien de Feijter Neven en nichten Een speciaal woord van dank aan het verplegend personeel van "Ter Schorre" voor de liefdevolle verzorging en aan de Collega's van Rijkswaterstaat voor al hun betrokkenheid en steun tijdens het ziek zijn van Alwin. Correspondentieadres: Lorentzlaan 82,4532 KS Terneuzen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 11 oktober van 13:15 tot 13:45 uur in het Monuta uitvaartcentrum, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Aansluitend zal om 14:00 uur de crematieplechtigheid plaatsvinden in de aula van het Monuta crematorium, gelegen naast het voornoemde uitvaartcentrum. Na de plechtigheid bent u uitgenodigd in de koffiekamer van het crematorium voor een informeel samenzijn. Mocht u geen rouwkaart hebben ontvangen, dan kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Bedroefd, maar dankbaar voor het feit dat hij onze collega mocht zijn, hebben wij kennis genomen van het overlijden van Nog maar kort geleden werd bij Alwin een ernstige ziekte vastgesteld. Ondanks alles bleef hij positief tot op het laatst. Dat is ook wat ons bij blijft: een gedreven collega met een enorm verantwoordelijkheidsgevoel, vakkennis, inzet en betrokkenheid bij het areaal van Rijkswaterstaat in Zeeuws-Vlaanderen. Onze gedachten gaan uit naar zijn vrouw Maria en naaste familie. Wij wensen hen alle sterkte toe om dit verlies te kunnen verwerken. (oud) Collega's Rijkswaterstaat Zee en Delta, district Zuid O Dé grootste zoekmachine voor overlijdensberichten in de regio Meer dan 100.000 overlijdensberichten per jaar Een levensverhaal plaatsen Condoleanceregister plaatsen Mensenlinq app voor Android Iphone familieberichtenonline.nl SLUITTIJDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 1 6.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@persgroep.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-1 7.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.NL/FAMILIEBERICHTEN Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. volg ons op V3 li Twitter F

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 43