Cattrall trekt stekker uit Sex and the City 3 Nu 2 hoortoestellen zonder bijbetaling 21 Beste wi- W'' iv\ \w V "W heeft er prachtig over gezongen, maar in onze cul tuur zijn die liedjes schaars. Nederlanders worden kregel van verdriet. Alsof we een hete bal in onze handen hebben. We kunnen het niet hanteren. Ik zing over mijn diepste verdriet, maar vrien den die het album hebben gehoord, zeiden: 'Het wordt nergens somber'. Raar, hè? Ik bezing mijn rouwproces op een open manier. En ik denk heel herkenbaar. 'Ik ruim de bloemen op die je gisteren hebt geplukt. Zo plotseling ben je weggerukt.' We zaten bij elkaar in de klas. Een meisje dat 's ochtends met kort, nat haar de klas binnen kwam. Ze zwom in de nationale jeugdploeg. Mij vond ze maar een aansteller. Ik schreef liedjes en had al mijn eigen radioprogramma. Vier jaar later kwamen we elkaar weer tegen. We zullen 19 zijn geweest. Zij was in 1969 de secretaresse van de drie bazen bij de NCRV. Ik weet nog dat ze de trap afkwam in een bloe- LOOPBAAN menjurkje. Achter haar glas-in-loodramen waar de zon fel doorheen scheen. Je kon een beetje door haar kleedje heen kijken en dat beloofde veel. Zij zweefde die trap af. Ach, ze zal gewoon gelopen hebben, maar voor mij leek ze te zweven. En ik dacht: als ik alleen al in je schaduw mag lopen, hoor je mij niet klagen. Toen ze mij haar liefde bekende, is er een vuur ontstoken dat nooit meer is gedoofd. Ik heb haar een leven lang geadoreerd. Ze was mijn tegenpool. Ik extreem extravert, zij extreem introvert. Een be genadigd kunstenares die prachtige schilderijen maakte. Ze wist veel, had een enorme diepgang. Die mis ik in alle eerlijkheid wel een beetje. Ik kan volume maken en dan lijkt het heel wat. Maar zij had inhoud. Eeuwig leven Vijf maanden na de dood van Theya werd mijn oudste dochter Cato-Margot ernstig ziek. Leuke mie en beenmergkanker. Ze is 46 en heeft een ge zin. Het gaat, gelukkig, inmiddels wat beter. Ze on derging stamceltherapie en de stamcellen van haar donor maken nu witte bloedlichaampjes aan. Toch kunnen op enig moment die stamcellen door het lichaam als vijandig worden beschouwd. En dan is er geen weg terug. Mijn ingebakken optimisme poog ik te behou den. Moeilijk hoor. Soms wordt het me te machtig, maar ik schaam me niet voor mijn tranen. Op de cd zing ik: 'Vriend, laat je tranen dansen, ze doen je wangen glanzen. Verdriet woont in elk woning, strooien hut, maar ook in het huis van de koning...' En: 'Mensen verdwijnen, as wordt verstrooid, één ding is zeker, een goed lied sterft nooit'. Dat geloof ik oprecht. Een lied heeft het eeuwige leven." De afgelopen dagen is er in de SATC-gelederen een rel ontstaan, nadat duidelijk werd dat de stek ker was getrokken uit de film die het ultieme slotakkoord had moe ten worden. „Het is voorbij, we gaan het toch niet doen", vertelde Sarah Jessica Parker (Carrie Brads- haw) in een interview met Extra. Ze hintte erop dat Kim Cattrall de boosdoener was. Diezelfde dag meldde Daily Mail dat Kim Cattrall, die de van seks bezeten Samantha Jones vertolkte, roet in het eten had gegooid. De 61-jarige actrice had al toegezegd, maar wilde volgens de geruchten ineens dat producent Warner Bros voorrang zou geven aan haar eigen plannen. Door dat soort 'onrede lijke' eisen zagen de filmmakers zich genoodzaakt om het gehele project terug te trekken. Cattrall ontstak daarop in woede: „Het is bijzonder dat ik nu word neergezet als een diva, ter wijl ik al een jaar nee zeg. Het is voorbij, zonder spijt", vertelde ze in de tv-show van Piers Morgan. Profiteer t/m 31 okt Nederland Ongeacht waar en hoe u verzekerd bent vrijdag 6 oktober 2017 r In Sex and the City speelden Sarah Jessica Parker en Kim Cattrall hartsvriendinnen, maar in het echte leven hebben ze flink bonje. Reden: de diva streken van Kim. Marlies van Leeuwen Han Peekei (Rotter dam, 6 oktober 1947) werd bekend als pre sentator van het strip programma Wordt Vervolgd, dat tussen 1983 en 1993 bij de Avro werd uitgezon den en een miljoenen publiek trok. Peekei begon zijn loopbaan als liedjes zanger en schrijver en produceerde niet min der dan 4.000 pro gramma's voor radio en tv. Voor de NPO maakt hij nog altijd TV Monument. Boven dien schreef hij boe ken over Wim Sonne- veld, Louis Davids en theater Carré. In 1977 ontving hij een Edison voor Wie in Nederland wil zingen, een reeks over de Ne derlandse kleinkunst. Jij droeg mijn naam verschijnt vandaag. Kim Cattrall (I) en Sarah Jes sica Parker, foto's epa/wireimage P ABN-AMRO Winkelketen van 2017 - 2018 Audiciens Heeft u uw eigen risico al verbruikt? Dan is dit hét moment om een hoortoestel aan te schaffen. Bel voor een afspraak 0800-9003 Vraag naar de voorwaarden in de winkel of kijk op specsavers.nl/horen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 21