Muziek Walcherse dj in Amerikaanse serie tt PZC geeft een rondje! 7 Technomuziek Daniëlle Bil opgepikt door Paramount Pictures Koudekerke dacht dat ze in de maling genomen werd, maar niets bleek minderwaar. Haar technomuziek wordt gebruikt in een Amerikaanse serie. 6, 7 en 8 oktober in Zoutelande Een enorme verrassing voor Daniëlle, beter be kend als dj GolDiva, en haar man Michiel uit Koudekerke. Paramount Pictures heeft haar technomuziek gebruikt voor de trailer van het tweede seizoen van de Ameri kaanse serie Berlin Station. Drie maanden geleden kreeg Daniëlle een e-mail van Paramount Pictures. „Daar stond in dat ze mijn muziek hadden gebruikt in een trailer van Berlin Station," vertelt GolDiva. „Ze hebben die trailer ge maakt en zijn daarna gaan kijken wie de rechthebbende was van de muziek. Ze waren blijkbaar al lang naar me op zoek. Eerlijk gezegd dacht ik dat het spam was. Toen ik ook het bedrag zag wat ik ervoor zou krijgen, wist ik bijna zeker dat het een grap moest zijn. Mijn man heeft er ook naar gekeken en we kwamen toen tot de conclusie dat het toch heel serieus was." Berlin Station is een Ameri kaanse detective televisieserie. De serie staat op Epix, een Ameri kaanse variant op het populaire Netflix. Het eerste seizoen startte op 16 oktober 2016. Het tweede sei zoen begint 15 oktober 2016, maar is in Nederland nog niet beschikbaar om te kijken. „Persoonlijk had ik nog nooit gehoord van de serie, maar ik vind het heel vet dat ze mijn muziek hebben gebruikt." MOB, zo heet het nummer dat gebruikt wordt in de trailer. „Dat nummer is al heel lang populair. Het wordt door dj's van over de hele wereld gedraaid. Door dit nummer is m'n carrière eigenlijk een beetje op gang gekomen." De dj-carrière van Danielle be gon in 2008. Ze moest toen haar werk als medewerker in een tuin centrum neerleggen, omdat ze ar beidsongeschikt was verklaard. „Ik heb ernstige reuma. Ik heb last van ontstekingen in zo wat al mijn ge wrichten. Ik ben altijd heel actief geweest, dus dat was wel even schrikken." Toen had de Koude- kerkse opeens heel veel tijd over. Ze Toen ik het bedrag zag wat ik kreeg, wist ik bijna zeker dat het een grap was besloot haar tijd in muziek te gaan steken. „Ik heb toen apparatuur ge kregen van mijn man en op die ma nier ben ik begonnen. Op 1 januari 2009 mocht ik voor het eerst ergens draaien", vertelt Danielle. Dj GolDiva draaide al op veel grote evenementen. „In 2015 heb ik op Tomorrowland, een enorm dance-evenement in België, ge draaid. Ik vond het heel bijzonder om deel uit te maken van zo'n groot evenement!" Toch was To morrowland niet haar mooiste her innering. „Ik heb een keer gedraaid in Acuto, een klein plaatsje net bui ten Rome. Alles was daar tot in de puntjes geregeld en iedereen uit de gemeenschap stond klaar om te helpen. Dat vond ik zo mooi. Het was heel kleinschalig, maar de sfeer was echt geweldig. De burgemees ter van dat stadje was ook gewoon de hele avond blijven feesten, haha. Dj GolDiva is vooral populair in Duitsland. „De muziek die ik maak is in Duitsland populairder dan in Nederland. Maar ik heb ook ge draaid in Zweden, Canada, Zwit serland en België." De Zeeuwse heeft nog wel wat te wensen over. „Ik draai bijna nooit in Nederland. In een jaar had ik een keer zestig boekingen, waarvan maar eentje in Nederland. Het lijkt me heel leuk om een keer op een groot Neder lands festival te draaien." Tijdens de 15de editie van de Kustmarathon Zeeland pakt de PZC uit! Met een reuzenrad natuurlijk! Beleef de finish in Zoutelande vanaf grote hoogte en juich de duizenden sporters die voorbijrennen toe! Als abonnee van de PZC hoeft u enkel de PZC-app te downloaden of deze advertentie te laten zien voor gratis toegang! Knip de advertentie uit en neem mee! Ga naar pzc.nl/club donderdag 5 oktober 2017 Jari Klapwijk Koudekerke Daniëlle Bil begon haar dj-carrière in 2008, nadat ze arbeidsongeschikt was geraakt, fotorubenoreel -Daniëlle Bil Deze advertentie geeft recht op deelname voor maximaal 4 personen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 35