üysrJüden Jacquelien Wijkhuijs Jacoba Cornelia Wijkhuijs Jacquelien Wijkhuijs Jan Scheele Jan Scheele *wi°i fHensenlinq.nl FAMILIEBERIC 15 COLOFON Familieberichten Blijde berichten Alle vruchten waar we bij konden komen hebben we geplukt. Vaarwel mijn lief, in mijn gedachten blijf je bij mij zolang ik leef. Op 2 oktober 2017 is op 56-jarige leeftijd overleden t.g.v. longkanker mijn lieve vrouw echtgenote van Piet Adriaenssens Jacquelien zal gecremeerd worden en de urn zal geplaatst worden in de umenmuur van de Algemene Begraafplaats te Ritthem. Correspondentieadres: Vreelandsedijk 7,4434 NK Kwadendamme. Vrijdag 6 oktober is er van 19.30 tot 20.00 uur gelegenheid om persoonlijk afscheid van Jacquelien te nemen, in het uitvaartcentrum van Uitvaartzorg van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. De afscheidsbijeenkomst zal plaatsvinden zaterdag 7 oktober om 11.00 uur in bovengenoemd uitvaartcentrum. Aansluitend zal de crematie in stilte plaatsvinden. Na afloop van de afscheidsbijeenkomst is er gelegen heid tot condoleren en samenzijn. Wilt u indien u geen kennisgeving heeft ontvangen deze aankondiging als zodanig beschouwen. Jacquelien en Piet willen graag alle mensen bedanken die hun hebben bijgestaan gedurende de korte ziekte periode van Jacquelien, zoals familie, vrienden, Huisartsenpraktijk NieuwSande, ADRZ ziekenhuis, Allevo thuiszorg en de stichting Ambulance wens. Na een moedig gedragen ernstige ziekte is overleden onze lieve en zorgzame dochter, zus, schoonzus en tante Jacquelien echtgenote van Piet Adriaenssens Ritthem, Kwadendamme, 12 juni 1961 2 oktober 2017 Allen die haar gekend hebben zullen beseffen wat wij in haar verliezen. L. Wijkhuijs t 2010 Arnemuiden J. Wijkhuijs-Baas Lein Wijkhuijs t 1963 Capelle a/d IJssel Annemarie Wijkhuijs Vincent Heugen Oost Souburg Ema Wijkhuijs Jasper en Rozanne Vlissingen Lydia Poortvliet-Wijkhuijs Stefan Poortvliet Yvar, Zoran en Vadim Middelburg Irene de Pree-Wijkhuijs John de Pree Ritthem Leon Wijkhuijs Danielle Monté-Wijkhuijs Elin en David Verdrietig nemen wij afscheid van onze lieve schoonzus en tante. fam Adriaenssens Wie in de schaduw Gods mag wonen hoeft niet te vrezen voor de dood. Zoek je bij Hem een onderkomen dan wordt Zijn vrede jou tot brood. Uit lied 91a Liedboek Ons bereikte het bericht van het plotseling overlijden van Jan was oprichter en jarenlang de motor achter onze voormalige Protestantse Steunstichting. Wij denken dankbaar terug aan zijn betrokkenheid en enthousiasme bij de Stichting. Hanny Cysouw-Vercouteren, secretaris Wil Prins, voorzitter Op vrijdag 29 september 2017 is onverwacht overleden Wij kenden hem als een hartelijk en meelevend man en een zeer betrokken organist in veel kerkdiensten binnen onze regio. De gezamenlijke kerken in West Zeeuws Vlaanderen Heb medelijden, Mijn God, omwille van mijn tranen. Zie toch, hart en ogen wenen bitter om U (uit de Mattheuspassion van j.S. Bach Op vrijdag 29 september is onverwacht overleden Jan Scheele Jan heeft vele jaren de samenzang in onze diensten op het orgel begeleid en was zeer betrokken bij de gemeente. In dankbaarheid kijken we daarop terug. We mogen hem geborgen weten bij zijn Vader. VEG Nieuwvliet c.a. Jan-Peter van Rijs Wilt u een blijde boodschap, zoals een verloving, bruiloft geboorte, verjaardag of een jubileum in de krant plaatsen om uw familie, vrienden en relaties op de hoogte te bren gen of wilt u iemand feliciteren? Geef dan uw bericht op via: FAMILIEBERICHTEN 088-0139999 0 familieberichten@persgroep.nl 0 www.familieberichtenonline.nl OMDAT U UW GELUK GRAAG WILT DELEN woensdag 4 oktober 2017 Bedroefd hebben we kennis genomen van het overlijden van de heer Vader van onze leerlinge Lotte uit vwo 5 en oud leerling Max. Wij wensen zijn vrouw Lucia, zijn kinderen Max en Lotte en overige familie Gods kracht toe bij het dragen van dit verlies. Leerlingen, ouders, medewerkers, directie en toezichthouders van het Zeldenrust-Steelantcollege Terneuzen, 3 oktober 2017 SLUITTIJDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 1 6.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@persgroep.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-1 7.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.NL/FAMILIEBERICHTEN Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 43