va€999,- Opjacht naar het BOEK NU! c 088 io 30 800 effeweg.nl ALLEEN bij Effevweg.nl! Supervoordelige busreizen' (m 21 MET HURTIGRUTEN! voor een rol in The Christmas Show eind december in Ziggo Dome. „Daarvoor hoefik maar een paar keer op en neer te vliegen." Emotioneel Aan de Zuid-Franse kust heeft ze tijd om bij te tanken „Ik zei van de week tegen Wesley: wat gaat het hard. Xess wordt alweer twee. Dat maakt me best emotioneel, als ik denk aan hoe hij was als baby. Aan de andere kant wordt het elke dag leuker. Xess is al tijd vrolijk, lief voor iedereen. Zijn ontwikkeling meemaken, is het mooiste wat er is. En helemaal voet bal, hè. Zijn eerste woordje was bal. Die gaat mee naar bed. Hij wil zelfs in zijn voetbaltenue slapen. Met Sneijder en nummer tien op de ach terkant." Ze schroomt niet om haar zoontje te delen met haar miljoen volgers op Instagram en haalt de schouders op over commentaren als ze het haar van Xess in een knotje doet. „Hij heeft half opgeschoren haar dat ook goed los kan. Ik wilde het eigenlijk niet meteen afknippen. Wel mooi, dat surfergevoel. Toen hij ging voet ballen, bond ik het even bij elkaar. Ach, iedereen heeft er een mening over, mij maakt dat niet uit. Het be langrijkste is dat hij gelukkig is. Hij straalt van oor tot oor, krijgt alle liefde." Ze is blij dat haar familieleden er bij zijn in Ziggo Dome, waar ze weer op het podium staat. „Ik ben begon nen met acteren op mijn zestiende. Mijn grote passie. Of ik ook ga zin gen? Niet echt, al doe ik wel een nummer; meer kan ik niet zeggen." 8 DAAGSE EXCURSIEREIS 2 overnachtingen op het schip Hurtigruten voor een indrukwekkende cruise! GEEN AANBETALING! INBEGREPEN VERTREKDATA EN PRIJZEN MET VERTREKGARANTIE! ren was dat we nu meer tijd hadden. In Madrid en Milaan hadden we maar een paar uur om de koffers te pak ken", blikt Yolanthe terug. Afscheid nemen Deze overgang hakte er mentaal meer in. „Afscheid nemen van Istan- boel en onze vrienden daar was best zwaar. Je hebt in al die jaren iets op gebouwd, vrienden gemaakt, onze zoon is er geboren. Je laat een deel van jezelf achter. Dat was moeilijk. We hebben een afscheidsavond ge had die heel emotioneel was. Geluk kig zijn er al weer vrienden langsge komen in Nice." De achtbaan staat nu even stil. „Het gaat allemaal goed, maar ik heb wel veel achter elkaar gehad. Xess was drie maanden toen we begonnen met reizen voor Reunited. Ik deed De Nationale Verkeerstest, De Nationale Sekstest. Mijn stichting ernaast. Het was heel veel. Wes zei: oké, als dat programma erop zit, wil ik graag dat je er iets meer bent voor het gezin. Daar ligt nu de focus, al komen er wel weer wat dingen aan. Maar het is fijn om tijd te nemen voor mijn gezin. We wonen nu eenmaal in het bui tenland. Dan kun je niet even vier maanden vrijmaken voor opnames", aldus Yolanthe, die wel te porren was woensdag 4 oktober 2017 Noorderlicht! Tr Deze reis zal een onuitwisbare indruk op u maken. U ziet het winterlandschap van Noorwegen vanaf het spoor en het water. Maarliefst 2 nachten verblijft u aan boord van de 'oude Postboot' Hurtigruten, één van de mooiste cruises ter wereld. Tijdens de gehele vaart kunt u genieten van adembenemende uitzichten. Wellicht spot u onderweg nog wel een walvis of wordt u wakker gemaakt om het unieke fenomeen het Noorderlicht te aanschouwen. We doorkruisen het land twee keer per trein, Het traject van Oslo naar Bergen wordt tot de mooiste treinreizen ter wereld gerekend. U doorkruist Noorwegen van oost naar west door een spectaculair landschap met als letterlijke hoogtepunt de Hardangervidda. Van Trondheim naar Oslo rijdt de trein door de schitterende landschappen van het ruige Dovrefjell en het Gudbrandsdal, ook wel het 'dal der dalen', of 'Noorwegen in het klein' genoemd. We bezoeken de Noorse hoofd stad Oslo dat een prachtige ligging heeft op de beboste hellingen aan de gelijk namige Fjord. U ziet ook de prachtige stad Bergen met de kenmerkende Bryggen, de gekleurde Hanzehandelshuisjes aan de haven, en we nemen u mee naar de voormalige hoofdstad Trondheim. 5 overnachtingen in 3*hotels 2 overnachtingen aan boord Hurtigruten in 2-persoonsbinnenhutten 7 maal ontbijt 5 maal diner Treintickets Oslo - Bergen en Trondheim - Oslo Gidsen voor stadstours Oslo, Bergen en Trondheim Alle noodzakelijke overtochten Begeleiding door uw chauffeur reisleider Koffie of thee op het verzamelpunt op dag 1 Vervoer per Comfort Class touringcar Vrijdag 10 november 999,- Zaterdag 13 januari 1099,- Zaterdag 10 februari 1099,- Vrijdag 16 februari ....€1149,- Vrijdag 23 februari 1149,- Zondag 4 maart €1149,- Vrijdag 9 maart 1099,- 4R* Alle fouten voorbehouden. Prijzen zijn vanaf en per persoon. Exclusief reserveringskosten en Calamiteitenfonds. FOTO BRUNO PRESS; ANP -4 Yolanthe is blij met haar rol als moeder. Inzet: met Xess Xava

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 21