ÜvarJaderi J? FAMILIEBERICHTEN 13 Maria Adriaanse-Boone Riet Adriaanse-Boone A O Hnenseri inc.nl Corrie Ortelee - Corstanje Riet Leendert Pieter Ortelee Jan Cornelis Cornelisse dinsdag 3 oktober 2017 kijk ook op Zo is hel goed, zo moet het zijn in het licht van God het donker te vergeten en kind bij God te zijn. Ondanks onze goede hoop is toch onverwachts overleden mijn lieve vrouw, onze liefdevolle moeder en schoonmoeder 14 april 1947 t 30 september 2017 Adri Hanco Carina en Dicky Rijsoordselaan 4 4363 AK Aagtekerke De afscheidsdienst wordt gehouden op donderdag 5 oktober om 10.00 uur in de Dorpskerk, Dorpsplein 4 te Aagtekerke. Aansluitend vindt de begrafenis plaats op de begraaf plaats van Aagtekerke. Na afloop kunt u de familie condoleren in Verenigings gebouw Amicitia, Agathastraat 1 te Aagtekerke. Bedroefd hebben we afscheid moeten nemen van mijn lieve zus, schoonzus en tante Hannie en Ko Brasser-Boone Claudia en Remy Damian Wesley Jayden Ricardo en Anja Romy Floortje Sophie Marinka en Wolfert Myrthe Aagtekerke 30 sept. 2017 Verdrietig geven wij kennis van het overlijden van onze lieve schoonzus en tante Riet Adriaanse-Boone P. Adriaanse B. Adriaanse-Castel C. Adriaanse t I. Adriaanse-Nieuwenhuijze N. van Sluijs-Adriaanse A. van Sluijs J. Adriaanse t C. Adriaanse-de Kam J. de Voogd-Adriaanse J. de Voogd L. Adriaanse S. van de Woestijne-Adriaanse A. van de Woestijne t B. de Jager-Adriaanse J. de Jager Neven en nichten Nog onverwachts is overleden onze altijd meelevende vroegere buurvrouw Riet Adriaanse-Boone We wensen Adrie en de kinderen veel sterkte toe. De buren uit de Burgemeester Geuzestraat. Jaap Piet (in herinnering) en Corrie Kees en Willie Sam en Laura Aagtekerke, 30 september 2017 Met veel verdriet is overleden onze altijd meelevende en behulpzame buur Riet Adriaanse-Boone Wij gedenken haar in eerbied. Jo en Rinus de Smit Aagtekerke geen gezichten... geen namen... maar God is er nog. Terugkijkend op een rijk en goed leven en dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, moeten wij u tot ons verdriet mededelen dat van ons is lieengegaan sinds 4 januari 2010 weduwe van in de leeftijd van 92 jaar. Ans van Aken-Ortelee Hans van Aken t Dinie Francke-Ortelee Rien Francke Cees Ortelee Yvon Ortelee-de Jager klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Cipresberg 110 4707 DH Roosendaal Er is gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 5 oktobervan 19.00 tot 19.30 uur in het uitvaartcentrum Monuta - De Groen, Bergrand 236 te Roosendaal. Wij gedenken onze moeder, oma en overgrootoma tijdens de dienst van Woord en Gebed op vrijdag 6 oktober om 11.00 uur in de Kruiskerk van de Protestantse Gemeente Roosendaal, St. Lucasplein 1 te Roosendaal. Aansluitend aan de dienst wordt u uitgenodigd voor een samenzijn in de ontmoetingsruimte van de Kruiskerk. De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Onze grote dank gaat uit naar het verzorgend personeel van Centrum voor Wonen en Zorg Heerma State te Roosendaal. Geen zorgen voor de dag van morgen, want iedere dag heeft genoeg aan zijn eigen kwaad Na een moeilijke laatste periode is rustig van ons heengegaan mijn lieve moeder, schoonmoeder en onze oma Leuntje Wilhelmina Bosgraaf - Roelse Lenie weduwe van Halbe Bosgraaf Koudekerke, 25 december 1926 Middelburg, 26 september 2017 Amsterdam: Ruud Bosgraaf en Karin Lohmeijer Lars Judith Correspondentieadres: Houthalenstraat 81 1066 LS Amsterdam De begrafenis heeft in besloten kring plaatsgevonden. 'De Heer is mijn Herder' Veilig in Gods handen Verdrietig maar zo dankbaar. Toch nog plotseling is van ons heengegaan mijn lieve man, onze lieve vader, onze lieve opa en overgroot vader, onze lieve broer 2 februari 1940 t 29 september 2017 Bea Cornelisse-de Maillie Connie en Arjan Ronny en Carla Marco Diana Tamara en Peter Kleinkinderen en achterkleinkind Addy en Gerjo Huib en Benthe Vrijdag 6 oktober kunt u van 10.00 tot 10.30 uur afscheid nemen van Jan in uitvaartcentrum De Voorzorg, Monuta Adrienne Klein, Industrieweg 20 te Vlissingen. Om 11.30 uur begint de afscheidsdienst in crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Aansluitend kunt u ons daar condoleren. Degenen die geen rouwkaart hebben ontvangen, mogen deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Psalm 139 Met diepe droefheid, maar ook dankbaar wat zij in haar leven voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan mijn lieve vrouw, moeder en schoonmoeder Zoetje Davidse - Makkenze To in de leeftijd van 87 jaar. Jacobus Davidse Jan Willem en Renate Middelburg, 30 september 2017 Kievithof 24 4332 CK Middelburg Vrijdag 6 oktober om 11.00 uur zal de dienst, waarin wij haar leven herdenken, plaatsvinden in de Hervormde Kerk, Van Citterstraat 69, 4333 KV Middelburg, waarna aansluitend de begrafenis is op de begraafplaats te Sint Laurens. Na de begrafenis bent u welkom in de Hervormde Kerk om de familie persoonlijk te condoleren. Geen bezoek aan huis.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 73