Dvs/Jsdsn 14 FAMILIEBERICHTEN Jan Abraham Scheele O fïlensen inq.nl Mauritshof IJzendijke geen gezichten... geen namen... maar God is er nog. Terugkijkend op een rijk en goed leven en dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, moeten wij u tot ons verdriet mededelen dat van ons is heengegaan Corrie Ortelee - Corstanje sinds 4 januari 2010 weduwe van Leendert Pieter Ortelee in de leeftijd van 92 jaar. Ans van Aken-Ortelee Hans van Aken t Dinie Francke-Ortelee Rien Francke Cees Ortelee Yvon Ortelee-de Jager klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Cipresberg 110 4707 DH Roosendaal Er is gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 5 oktober van 19.00 tot 19.30 uur in het uitvaartcentrum Monuta - De Groen, Bergrand 236 te Roosendaal. Wij gedenken onze moeder, oma en overgrootoma tijdens de dienst van Woord en Gebed op vrijdag 6 oktober om 11.00 uur in de Kruiskerk van de Protestantse Gemeente Roosendaal, St. Lucasplein 1 te Roosendaal. Aansluitend aan de dienst wordt u uitgenodigd voor een samenzijn in de ontmoetingsruimte van de Kruiskerk. De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Onze grote dank gaat uit naar het verzorgend personeel van Centrum voor Wonen en Zorg Heerrna State te Roosendaal. "Er is een land van louter licht" Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze dierbare vriendin Mina Dekker - Minderhoud De Strandploeg Bedroefd nemen wij afscheid van onze medebewoonster Chariot Jacobs-Pijcke Wij wensen Jan veel sterkte toe. Bewoners "de Remise" Breskens, 2 oktober 2017 Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen, dat na een moedige maar oneerlijke strijd, is overleden Dick Molle - Martinus Fredrik - op de leeftijd van 63 jaar. Dick begon op 1 oktober 1977 zijn carrière bij Rijn-Schelde - Verolme Montagebedrijf (rechtsvoorganger Fabricom BV) als Bankwerker. Wij hebben Dick leren kennen als een loyale, hardwerkende, sympathieke en vriendelijke collega met hart voor de zaak. Gewoon, een fantastische collega die overal graag werd gezien. Dankbaar zijn we voor de langdurige samenwerking met Dick. Wij zullen Dick missen en wensen zijn dochter Charity, schoonzoon, kleindochter en verdere familie en vrienden veel sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Directie en medewerkers, Fabricom BV Ik zal opstaan en naar mijn Vader gaan. Lucas 15 vers 18 Geheel onverwacht is van ons heengegaan onze lieve broer en oom Ridder in de Orde van Oranje-Nassau Groede, 31 maart 1939 t Oostburg, 29 september 2017 Aardenburg: Jaap Scheele Lochristi (B.): Marianne en Hans Rouw-Scheele Mark en Marijke Esther en Sven Correspondentieadres: Romanlaan 6, 4527 BE Aardenburg De uitvaartdienst wordt gehouden op vrijdag 6 oktober om 14.00 uur in de Grote kerk te Groede. Aansluitend is de begrafenis op de begraafplaats aldaar. Daarna is er gelegenheid tot condoleren in voornoemde kerk. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Jan Scheele Hand in hand zijn wij gegaan Tot aan de drempel. Moegestreden, door onze liefde omringd, Ben je van ons heengegaan. Dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, laten wij u verdrietig weten, dat zacht en kalm is overleden onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder Thérèse Maria Hypolita van de Vijver weduwe van Arnold Marie Hermans Sluis, 18 april 1932 t Oostburg, 2 oktober 2017 Breskens: Marian en Arnold Gielleit-Hermans Thijs Suzanne en Frank Sanne, Isabeau, Amber folien en Jan-Willem Sluis: Theo en Veronique Hermans-Gelderland Bart Robin Stijn Sjoerd Coaldale Ab: Annette en Martien van Waes-Hermans (Canada) Linda en Adam Chiel en Robin Waterlandkerkje: Rudy en Marga Hermans-Dierikx Jeroen en Queeny Evert en Emmaly Gert-Jan en Lizzy Steven en Elza De famillies Van de Vijver, Hermans, Dusarduijn, Van Hove Steenhovensedijk 2,4508 KA Waterlandkerkje Een speciaal woord van dank aan het personeel van woon zorgcentrum Stelle te Oostburg, in het bijzonder de afdeling Klaverblad, voor de liefdevolle verzorging. De afscheidsdienst, waartoe u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op vrijdag 6 oktober, om 10.30 uur in de parochiekerk van H. Johannes de Doper te Sluis, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de r.-k. begraafplaats te Sluis. Voorafgaand aan de afscheidsdienst is er achteraan in de kerk vanaf 10.00 uur gelegenheid om de familie te condoleren. Zij, die geen kennisgeving mochten ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. OM TE LEVEN IS EEN GUNST HOE TE LEVEN IS EEN KUNST JAN-PETER VAN RIJS 01-10-2017 kijk ook op dinsdag 3 oktober 2017 Op 9 oktober vieren onze lieve ouders groot en overgrootouders FRANCOIS van SCHOOTE en MARIA TANGHE hun 65 jarig huwelijksjubileum. Gelegenheid tot feliciteren van 14.30u tot 17.00u Stil en ontroerd zijn we... Een bijzonder mens... zo plotseling overleden Eén van ons Altijd een warm hart en huis voor ieder van ons persoonlijk Hij was ons zeer dierbaar Piet en Karin Fenijn Jaap Vergouwe f Izaak en Netty Vergouwe Piet en Hetty Vercouteren Nieuwvliet, 29 september 2017 08-10-1965 Je hebt ons veel geleerd, behalve hoe we je moeten missen. De liefde van mijn leven en mijn maatje, mijn papa, mijn zoon, mijn broer, mijn schoonzoon, mijn oom en onze beste vriend. Er is gelegenheid om samen afscheid te nemen van Jan-Peter op vrijdag 6 oktober 2017 om 11.00 uur in uitvaartcentrum De Ridder, Spoorweg 4 te Hulst. Kom zoals je bent. Na deze gelegenheid wordt Jan-Peter in besloten kring begraven. We kiezen voor schriftelijke condoléance. Lucia Max Jozefien Lotte Jan Elly van Rijs Corrien Frank Chiel Stijn Bep Horak-Bloemen correspondentieadres: Hoofdweg Zuid 44, 4574 RX Zuiddorpe Ook als u geen rouwkaart heeft ontvangen bent u welkom.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 43