Si k Oi/arJadsn FAMILIEBERICHTEN 27 Alie van Bree-Krommenhoek Jo de Broekert-Kopmels COLOFON Familieberichten Kees Sinke Paul de Ridder O ITIensen inq.nl JA da Koopmans-van dfes J.H. Delfsma J.H. Delfsma Marinus (Rien) Brandes Maria Maerman-Borm Ria Rorm-van de Walle Alida van Bendegem - Koekkoek Janneke den Besten Ditsy den Besten zaterdag 30 september 2017 kijk ook op leder afscheid is de geboorte van een herinnering. Vol bewondering voor de wijze waarop zij het onvermijdelijke aanvaardde en daarmee het afscheid voor ons minder moeilijk maakte, laten wij u weten dat van ons is heengegaan onze lieve moeder, oma en omi weduwe van IJsbrand Koopmans Haarlem, Middelburg, 9 februari 1926 27 september 2017 Friso en Manette Koopmans Edith en Hans Doodkorte Marijke Koopmans f Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Friso Koopmans, Gerbrandystraat 78, 4384 NJ Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 3 oktober van 11.00 tot 11.30 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De afscheidsdienst, waarin ds. L. de Kam voorgaat, zal aansluitend om 12.30 uur worden gehouden in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, mag u deze advertentie als zodanig beschouwen. Bedroefd namen wij kennis van het overlijden van onze oud-collega (lan) Wij wensen zijn nabestaanden veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Regionale Loodsencorporatie Scheldemonden F.J.A. Kuipers, voorzitter B.F.R. Bijvank, secretaris Vlissingen, 26 september 2017 Bedroefd namen wij kennis van het overlijden van het lid van onze vereniging (lan) Wij wensen zijn nabestaanden veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Namens bestuur en leden van de Vereniging Nederlandse Loodsen Sociëteit X.H.J. Janssen, voorzitter M. Merrelaar, secretaris Vlissingen, 26 september 2017 Psalm 121 Op 27 september 2017 is overleden onze oudste broer, zwager en oom Wij wensen Debora, kinderen, klein- en achterkleinkinderen veel sterkte en Gods nabijheid. Axel: Bram Brandes Annie Brandes - Eekhout Soest: Adrie Brandes - Quist Harderwijk: Piet Brandes Corry Brandes - Gerber Axel: Leen Brandes Anneke Brandes - van den Broeke neven en nichten en in liefdevolle herinnering aan hen die hem zijn voorgegaan. 'Loofde Heere mijn ziel en al wat in mij is, Zijn Heilige Naam' Voor uw aanwezigheid, troostrijke woorden, de vele kaarten en het medeleven tijdens zijn leven en voor en na het overlijden van onze lieve vader, opa en overopa danken wij u allen hartelijk. Het heeft ons veel troost en steun gegeven. Linia Sinke Jos en Wies Sinke - Neve Wilma en Jan van Stee - Sinke Adri en Bettie Sinke - Hartog klein- en achterkleinkinderen Yerseke, september 2017 Voor uw vele blijken van belangstelling en medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve ma, schoonmoeder, oma en omaatje Willen wij u op deze manier heel hartelijk bedanken. Het heeft ons goed gedaan. Frank en Ingrid Marianne en Jacques Paul en Anja Terhole, september 2017 Voor de warme blijken van belangstelling en medeleven bij het overlijden van danken wij u oprecht. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Sas van Gent, september 2017 Langs deze weg willen wij u hartelijk danken voor uw blijken van medeleven na het overlijden van onze lieve mama, oma en grootoma Kinderen en kleinkinderen Hulst, september 201 7 Langs deze weg willen wij onze welgemeende dank betuigen aan allen, die ons gesteund en met ons mee geleefd hebben, tijdens het ziek-zijn en na het overlijden van mijn innig geliefde vrouw, onze lieve moeder, schoonmoeder, groot- cn overgrootmoeder De grote belangstelling bij het mooie afscheid heeft ons goed gedaan. Piet de Broekert Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind Wij willen een ieder die met ons heeft meegeleefd in de moeilijke dagen na het overlijden van onze allerliefste ma en oma oprecht bedanken. Het is een grote steun geweest. Cor en Linda van Bendegem - de Ruijter Frangois Christian Jolanda en Gideon Kievoet - van Bendegem Maxine, Nathaniel Axel - Terneuzen, september 2017 UITVAARTVERZORGING Dag nacht bereikbaar Telefoon 10118) 623359 www.uitvaartverzorgingdenbesten.nl Blauwedijk 5, 4331 JC Middelburg Kapellestraat 5, 4351 AL Veere SLUITTIJDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 1 6.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@persgroep.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-1 7.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.NL/FAMILIEBERICHTEN Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. Terneuzen, september 2017 Jammer genoeg is het onmogelijk iedereen persoonlijk te bedanken voor het warme medeleven dat wij hebben ondervonden na het overlijden van De leegte blijft nog moeilijk te aanvaarden, maar zoveel betrokkenheid verzacht het verdriet en vergroot de moed om verder te gaan. Sandra de Ridder - Witkamp Ruben de Ridder en Witkamp

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 62