'i Lefgozer In een bak PROOST PROEVEN HEBBEN «tS Colombiaanse hotdogs Theek(r)ans 3x menu's voor viervoeters magazine 45 Met een van de vijf Woefboxen verras je je hond (en jezelf) met originele snacks, verzorgings-producten of speeltjes. Er zijn boxen van €16,95 en van €21,95. Na ijsthee in de zomer is het nu weer tijd voor hete thee. Met deze theemuts van Ulster Weavers blijft thee in de pot langer warm. €11,95 Plnstagramhit Nigel van der Horst noemt zichzelf een chef met lef. In zijn gelijk namige boek geeft hij met een no-nonsensementali- teit kritiek op dieethypes en schotelt hij de lezer lekkere en gezonde, maar toch een voudige recepten voor. Liefde voor tattoo's is een pré: zijn versierde armen en handen spelen een grote rol in zijn zelfgeschoten foto's. (Luitingh-Sijthoff, €20) Varkensoren, kippenpoten en runderhoeven: Brasserie De Markt is een walhalla voor de vleesliefhebbende hond. Baasje en hond kunnen terecht voor een lunch, diner of borrel in een gezellige huiskamersfeer of op het terras. Marktstraat 15, Hardenberg Honden welkom, mits aangelijnd en droog: na de tournedos en crème brülée prijkt een hondenmenu op de kaart van restaurant Aquarius. Tijdens het eten kan worden genoten van het uitzicht: Aquarius ligt aan het Haringvliet. Zuidfront 2, Hellevoetsluis Thee tegen een slechte adem, rust gevende thee, thee voor betere con centratie en thee voor een betere stoelgang. Ja ja, thee lijkt overal goed voor te kunnen zijn. En heus niet alleen voor de mens. Bovenstaande soorten zitten in de hondentheelijn van Woof Brew. De kruiden zijn hond- proof en er zit geen theïne in, want dat is nou weer niet zo goed voor ze. Samen eten, sla pen en nu dus ook theeleuten. Gezellig hoor. Ingrediënten voor 4 broodjes 300 g verse ananasstukjes 100 ml water 2,5 el suiker sap van een limoen 4 hotdogs 4 witte puntjes 4 el mayonaise 4 el ketchup 200 g coleslaw 4 el mosterd zak naturel chips Doe voor de saus de ananasstukjes, het water, de suiker en het limoensap in een steelpannetje. Laat de ananas op een zacht vuur in een halfuur zacht worden. Let op dat de ananas niet aankoekt; voeg even tueel extra water toe. Pureer de ananas met een staafmixer en druk de puree door een zeef. Laat de saus afkoelen. Verwarm ondertus sen de hotdogs. Meng in een kom de mayonaise met de ketchup. Snijd de broodjes open en beleg ze met de hot dogs, de coleslaw en de sauzen. Verkruimel boven elk broodje een handje chips. Het aan het vliegveld gelegen Fly Inn heeft een uitgebreide menukaart voor honden. Daarop staan onder meer bittergarnituur en biefstuk. Uit eten met Hector laat zich goed combineren met een wandeling in het bos of op de hei. Noordweg 23, Hilversum 0 jfoBMACCI-KIP- O QUESADILLA WG

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 108