5 Wonen in de buurt van het rustige Sint Laurens w- KIJK VERGELIJK Ik dacht: ik kwak dat mintgroen er gewoon op als hij weg is verf, waarmee je een roesteffect op de muur creëert. Bij ons is dat een kopereffect. Toen we nog in Middelburg woon den had ik van iemand die oude foto's op canvas bewerkt een afbeel ding gekocht van een Walcherse boe rin. De spiegels van haar kap zijn met bladgoud bewerkt. Dat komt nu mooi samen met de schouw. Het kan zo in een woonblaadje. Hij hing er op de Noordweg ook al, maar nu valt hij veel meer op. Het grappige is dat mijn vader de foto eerst niet herkende. Hij vroeg of ik hem nieuw had gekocht." Solide „Tijdens het klussen hebben we vaak verschillende ideeën. Voordat een idee echt solide wordt, zijn we wel even verder. Richard houdt zich vooral bezig met klusdingen, waar ik geen verstand van heb. Ik richt me weer graag op de kleuren. Daar kun nen we wel eens over van mening verschillen. Richard speelt graag op safe met wit. Ik wil meestal liever iets anders. Zo had ik mintgroen bedacht voor de muren van de woonkamer. Dat vond Richard helemaal niets. Maar als hij aan het werk is, is hij altijd vier weken van huis en daarna vier weken thuis, dus ik dacht: 'Ik kwak het er gewoon op als hij weg is.' Dat heb ik gedaan en toen hij thuis kwam, zag hij dat het meeviel. Het is echt een hele zachte kleur." Potdekselen „De buitenkant van het huis vinden we niet mooi, met van dat bruine hout. Dat willen we voor een deel potdekselen en deels stuken. Maar dat komt van het voorjaar wel, net als de oprit. We merken dat verbouwen met een gezin veel van ons vergt. Je kiest snel voor alleen de verbouwing, ter wijl even iets anders doen ook heel belangrijk is. Je moet af en toe zeg gen: nu doen we even niets. Dat is frustrerend, maar wel beter voor ons allemaal." Even voorstellen vrijdag 29 september 2017 Richard en Angelique Stein- meier nemen bewust ook de tijd voor het gezinsleven. FOTO'S MARCELLE DAVIDSE Sint Laurens —Angelique Steinmeier Richard Steinmeier (43), werkt in de off shore Angelique Stein meier (37), is kapster en doet een opleiding voor pedicure Daan (8), gaat naar basisschool de Palmenhof Bas (3), gaat naar peuterspeelzaal 't Groentje Middelburg Adres: Brigittadreef 1 Prijs: €927.500 k.k. Bouwjaar: 1973 Kenmerken: onder architectuur ge bouwde villa ver scholen tussen het groen en vrij gelegen op een perceel van 9.225 m2. In de park achtige tuin ligt een zwembad en er is een dubbele garage. Sint Laurens Adres: Wilgenhoekweg 38 Prijs: €637.500 k.k. Bouwjaar: 1986 Kenmerken: ruim woonhuis met vier slaapkamers en een loods met bedrijfsbe- stemming van circa 700 m2. Aan de rand van Sint Laurens, perceeloppervlakte 4.341 m2. Sint Laurens Adres: Boudaenlaan 10 Prijs: €157.500 k.k. Bouwjaar: 1968 Kenmerken: drie slaapkamers, perceel van 161 m2. Ruime en lichte woonkamer voorzien van parket vloer. Mogelijkheid om de gashaard weer te gebruiken. Middelburg Adres: Walcherseweg 222 Prijs: €269.000 k.k. Bouwjaar: 1938 Kenmerken: gemo derniseerde woning met aan de achter zijde een woonkeu ken voorzien van in- bouwapparatuur en veel kastruimte. Sint Laurens Adres: Singelweg 20 Prijs: €198.000 k.k. Bouwjaar: 1962 Kenmerken: woning met uitstekend af werkingsniveau en volledig voorzien van kunststof kozijnen en HR++ beglazing. In rustige straat met uitzicht op een ge meentelijk plantsoen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 49