Ju Meiuurian) OvarJsilSfJ FAMILIEBERICHTEN 15 Laura Bienefelt-Polderman Annetien Heering COLOFON Familieberichten Richard Joseph Marie Verhagen O IHensen inq.nl Verdrietig, maar dankbaar terugkijkend op alles wat zij in haar leven voor ons heeft betekend, moeten wij afscheid nemen van onze lieve moeder, oma en overgrootmoeder Laurina Jannetje echtgenote van Roeland Bienefelt 11989 Kloetinge, 8 mei 1917 Soes, 21 september 2017 Joke Bienefelt Margriet Ben Nina Mieke Bienefelt Cristy en Ton Amy bemy Isa Jeroen en Mar ja Jasmijn Rowan Indy Jody Bienefelt Correspondentieadres: Akkerdistelstraat 31 4461 MP Soes De crematie heeft donderdag 28 september plaatsgevonden in het crematorium te Middelburg. Onze dank gaat uit naar het verzorgend personeel van Ter Valcke voor de liefdevolle verzorging. Magdalena Maria Camilla ~Marleen~ Steijaert-Kaas "Ons" Marleen Heden behaagde het de Heere van onze zijde weg te nemen, onze geliefde zus en tante Johanna Dekker Echtgenoot van A.Harinck Middelburg: A. Renes -Dekker E. Dekker Neven en nichten Zierikzee, 28 augustus 1943 Middelburg, 26 september 2017 zij heeft veel betekend voor ons en voor vele anderen. Aart en Brigitte Heering Haar neven en nichten: Ton, Paul, Daan, Jan-Paul, Liesbeth, Corien, Frederique, Susanne, Annemartien f, Peter-Dennis, Edith-Louise, Delphine, Alexandra, Paul-Arthur, partners en kinderen Correspondentieadres: Herengracht 40 1015 BM Amsterdam Zaterdag 30 september van 15.00 tot 16.00 uur kunt u persoonlijk afscheid nemen van Annetien in uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. Gemeenschappelijk nemen wij afscheid van Annetien op dinsdag 3 oktober om 13.30 uur in de Koorkerk, Koorkerkhof 2 te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid de familie te condoleren in de naastgelegen Wandelkerk. In vol vertrouwen naar het licht Onze lieve, vrolijke, kleurrijke zus, schoonzus, tante en oud-tante is na een kort ziekbed overleden Anna Martina Leopoldine Wat is het leven de tocht naar het graf wat heden bloeit valt morgen reeds af Rich. Dankbaar dat hij zo lang in ons midden mocht zijn, delen wij u mede dat toch nog onverwacht van ons is heengegaan mijn lieve man, onze zorgzame vader en schoonvader echtgenoot van Prudence Verhagen-Steijaert Hij overleed op 26 september 2017 in de leeftijd van 96 jaar. Hulst: Prudence Axel: Lucien en Tim Familie Verhagen Familie Steijaert Correspondentieadres: Handelstraat 32, 4571 XC Axel U kunt afscheid nemen van Richard in het uit vaartcentrum van coöperatie DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op zondag 1 oktober van 12.00 tot 12.30 uur. De crematieplechtigheid wordt gehouden op maandag 2 oktober om 12.30 uur in de aula van het crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Onze speciale dank gaat uit naar het verzorgend personeel en vrijwilligers van Blaauwe Hofke 136 voor de liefdevolle verzorging. Lieve Björn vrijdag 29 september 2017 kijk ook op Algemene kennisgeving. Wat je diep treft doet je eeuwig pijn Het kan nog zolang geleden zijn Een treffend woord, een groot verdriet Wat je diep treft, vergeet je niet.... Marleen Te midden van allen die haar lief waren, is rustig ingeslapen mijn vrouw, moeder en oma Echtgenote van Ronny Dora Bertina Steijaert 17 november 1949 23 september 2017 Sluiskil: Ronny Steijaert Sint-Jansteen: Werner en Bojoura Nova Correspondentieadres: Minister Lelyplein 2 4541 EA Sluiskil Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Buurtzorg en van Ter Schorre, met name woning D2, voor alle goede zorgen aan Marleen gegeven. Luisterend naar haar wens zal de crematie plechtigheid in besloten kring plaatsvinden. Verdrietig nemen wij afscheid van John en Tannie Marie-José en Kees In liefdevolle herinnering 29-09-2006 29-09-2017 Wat op liefde gebouwd is, zal nooit worden vergeten. Nooit meer hier maar altijd bij ons. V Papa, mama, Boyan Carmen SLUITTIJDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 1 6.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@persgroep.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-1 7.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.NL/FAMILIEBERICHTEN Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 43