k ÜvörJödöfj Blijde berichten Sjef Tonneijk COLOFON Familieberichten Wilt u een blijde boodschap, zoals een verloving, bruiloft, geboorte, verjaardag of een jubileum in de krant plaatsen om uw familie, vrienden en relaties op de hoogte te brengen of wilt u iemand feliciteren? Geef dan uw bericht op via: familieberichten@persgroep.nl 0 www.familieberichtenonline.nl kijkookop [T1ens9nlinq.nl FAMILIEBERIC 15 Heden behaagde het de Heere van onze zijde weg te nemen, onze geliefde zus en tante Johanna Dekker Echtgenoot van A.Harinck Middelburg: A. Renes -Dekker E. Dekker Neven en nichten als je ouder wordt en soms niet meer weet waar je bent als je mensen ziet, maar je herkent ze soms niet, als je toch blijft strijden om bij ons te leven dan hopen wij dat je nu de rust is gegeven. Na een langzaam achteruitgaande gezondheid hebben we toch nog onverwacht afscheid genomen van onze vader en opa Camillus Mahu -Miel- weduwnaarvan Gerda Drubbel Stoppeldijk, 27-7-1933 t Terneuzen, 27-9-2017 Chris en Carolien Jordy Thijs Quinten Annika broers, zussen, neven en nichten Ivona Lefèbre Correspondentieadres: Chris Mahu Kortenaerlaan 24 4535 BW Terneuzen Zondag 1 oktober is er van 16.00 -16.30 uur gelegenheid tot afscheid nemen in uitvaartcentrum 'De Ridder' aan de Hughersluys te Terneuzen. De crematieplechtigheid wordt gehouden op maandag 2 oktober om 14.00 uur in het genoemde uitvaartcentrum. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren. Mocht u geen kaart hebben ontvangen dan kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Onze dank gaat uit naar de Thuiszorg, team Axel, voor de liefdevolle verzorging. FAMILIEBERICHTEN 088-0139999 donderdag 28 september 2017 Moe gestreden is te midden van zijn dierbaren, rustig ingeslapen onze lieve papa, mijn allerliefste zoon, broer en oom 15 november 1965 Eindhoven 22 september 2017 Maastricht Evi, Elke, Lore Mien Liesbeth en Marc, RalphLaura Correspondentieadres Sniphof 3, 5613 BZ Eindhoven Het afscheid heeft op verzoek van Sjef in besloten kring plaatsgevonden. SLUITTIJDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 1 6.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 1 5.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@persgroep.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC. NL/FAMILIEBERICHTEN Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 43