4) 20 MEDIA CULTUUR ANGELA KIJKT TV Willemijn Veenhoven te zien in DWDD-decor Sylvie Meis (39) presenteerde gisteren in Hamburg haar nieuwe lingerielijn. Een minicircus met veel roze, geklik en slipjes. HEEL GEWOON Omroep BNNVARA zoekt via een oproep naar publiek voor een nieuw pro gramma 'met actuele gasten, spraakma kende onderwerpen en veel muziek'. Za terdag zijn de opna mes in de studio van De Wereld Draait Door, dat vanaf 2018 al in april stopt en pas later in het najaar start. De NPO onder zoekt nu hoe het gat in de programme ring kan worden op gevuld. Omroep BNNVARA erkent dat ze met Veenho ven een pilot op neemt. Maar of zij straks echt te zien is op de plek van Van Nieuwkerk, is ondui delijk. „We doen va ker tests en pilots in verschillende stu dio's", reageert een woordvoerder. „Om talenten van ons de kans te geven zich verder te ontwikke len en nieuwe din gen uit te proberen." Record dj's opADE LINGERIE PRESENTATIE Kim is zwanger f Syl even een ballonnetje wil hooghou den voor de camera? De kleine diva ligt op een kingsizebed tussen witte sluiers, kussens en een paar honderd roze ballonnen. Ze heeft haar armen net al gespreid alsof ze aan het juichen was. Haar benen al een keer opgetrokken. Haar hand on der haar kin. Achter haar hoofd. In haar zij. En nu even hooghouden? Kein problem. Sylvie Meis pakt een ballon, tikt 'm met haar hand in de lucht en vergeet onderwijl niet te lachen. Het is een tik, een lach en geklik, want jawel, er zijn vandaag tientallen fotografen en journalisten in Studio Lux. Hier, in een loft aan een klein straatje in Hamburg, presenteert Sylvie Meis de lingerielijn waar ze twee jaar aan heeft gewerkt: Sylvie Flirty. Hier is de Geschwister-Scholl Strasse, een doodgewoon straatje waar straten makers zich in het zweet werken. Waar je links een piepklein bakkertje treft en rechts een doodgewone dart winkel. Waar 'gewoon' overgaat in 'glamour', als je door het poortje bent en je rechts op de trap de eerste ro zenblaadjes vindt die je leiden naar de wereld van Sylvie. Goodiebags Bij binnenkomst in de loft valt het oog onmiddellijk op twee grote scha len. Geen chocolade, koekjes of snoepjes, maar slipjes. Niet om in te graaien of mee te nemen, svp. Daar zijn straks de mini-goodiebags voor die rechts op de tafel staan: een kek doosje slipjes. Daar draait het van daag om: slipjes, bh's, jarretels, setjes, nachthemdjes en kimono's. En vooral om Sylvie zelf. Ook als ze er zelf nog niet is, tref je haar overal, want aan alle kanten komen haar fo to's je tegemoet. Sylvie in felrode lin gerie leunend tegen een stoel. Sylvie in zwarte kimono op een bed. Sylvie Ik kan ervan genieten, want ik ben toch een soort van showgirl in witte string van achter gefotogra feerd. Sylvie voor de spiegel. Het is zacht, zoet en vooral roze, de kleur van haar merk, die alom aanwezig is. In de vloerkleden, de macarons, kaarsjes, schilderijtjes, het bed, de kussens, de lippenstift van Sylvie (die ze even bijwerkt als er tussen door sushi is gehaald), ja, zelfs de feta aan de stokjes met olijven is roze gekleurd. „Door het bieten sausje", verklapt de kok. En roze ballonnen natuurlijk. Ze zijn er niet voor niets, want er is vandaag toch een soort kindje geboren. „De zwangerschap duurde alleen ietsje langer", grapt Sylvie later. Regisseur Als ze haar entree maakt, in flinter dun kort jurkje en op roodglim- mende hakken, schieten de fotogra fen naar de deuropening. Daar weet Sylvie precies wat ze moet doen. Verleidelijk kijken, glimlachen, zwaaien, been optrekken. Sylvie is de regisseur van haar eigen circus. Als een zwerm strontvliegen volgen de fotografen haar als er gekozen wordt voor de hoek met een roze ro- zenwand, door Sylvie liever om schreven alsjlowerwall. Klinkt wat meer glamourachtig natuurlijk. Na het gezang van Leony die zich zelf op de piano begeleidt, heet Syl vie iedereen welkom in haar wereld. Bedankt ze de directeur van web winkel Amazon die haar merk zal verspreiden. Dan gaat de fotoshoot weer verder. Het is in de slipstream van Sylvie zo dringen geblazen dat fotografen een portret van haar om ver lopen. Ze gaat met een macaron op de foto, want ook een net-niet- hapje is goed voor honderden klik ken. „Vanavond neem ik echt een hapje, hoor", glimlacht ze. Perfect Dan zal er ook champagne zijn. En komen haar intimi. Haar familie, zoontje Damian en verloofde Char- bel. Nu eerst nog de interviews, waarvoor ze haar eigen lampen heeft geregeld met de toepasselijke naam 'Diva-light' - er is niemand Quote van de dag In potlood weten we al wat we in 2021 gaan doen. donderdag 28 september 2017 Angela is aan het verhuizen, volgende week is ze weer terug. a S=S==£=== Ze mag dan een vermogen hebben van bijna 140 miljoen euro, Angelina Jolie doet - soms - nog gewoon haar eigen boodschappen. De 42-jarige actrice werd deze week gefotogra feerd in Los Angeles terwijl ze groente, fruit, instant noodlesoep, een frappuccino en biologische ei eren in haar karretje legde. Wonder boven wonder zónder dat ze ge vraagd werd om met iemand op de foto te gaan. foto hollandse hoogte DANCE Het aantal ar tiesten dat naar het Amsterdam Dance Event (ADE) komt, is groter dan ooit. Ruim 2.500 ar tiesten en 550 sprekers laten zich in oktober zien en horen, 300 artiesten meer dan vorig jaar. ADE is 's werelds grootste confe rentie en club festival voor elektronische muziek. SHOW Gezinsuitbrei ding voor Kim Kotter (35), Jaap Reesema en hun zoontje Muck. Voormalig Miss Universe Kim is namelijk in ver wachting van een tweede kindje. De baby wordt in maart 2018 verwacht. Het is nog niet bekend of het een jongen of een meisje is. V ■o Welkom bij Circus S\ 1\ ie Dennis Jansen £4 —Sylvie Meis —Simon Keizer, die van Nick, vertelt in Grazia dat het duo 'erg van de langeter- mijnplanning' is. Anderhalf jaar van tevoren zetten ze in de agenda welke weken ze met vakantie willen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 20