COLOFON Familieberichten fHensenlinq.nl FAMILIEBERICHTEN 15 ÖvsrJsxJsrj Pierre Maria Boog Pierre Pim Zech O ITIensen inq.nl toen kwam de onverwachte dag, de dag dat de stilte kwam.... Diep geraakt zijn wij door het overlijden van onze allerliefste 70 jaar Miethèse Boog-Remery Marthy Paul Jeroen Dafne, Aafke Manon en Mattijs Tessa, Anouk 24 september 2017 Kerkhoflaan 30, 4537 PN Terneuzen De crematieplechtigheid wordt gehouden op maandag 2 oktober om 15.00 uur in de aula van het crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na afloop van de crematieplechtigheid is er gelegenheid voor een persoonlijke condoleance. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Verdrietig zijn wij dat we onze schoonbroer moeten missen. Wij wensen Miethèse, kinderen en kleinkinderen veel sterkte. Ria, kinderen en kleinkinderen Marijke, kinderen en kleinkinderen Jeannine en Harold, kinderen en kleinkinderen de heer S. Tonneijk Vele jaren ben jij bij ons gebleven, voor gezin en kinderen alles gegeven. 't Was een leven van grote werkzaamheid, altijd opnieuw weer tot weldoen bereid. God riep je weg uit dit aards bestaan, eeuwig dank voor wat je voor ons hebt gedaan. Verdrietig, maar dankbaar voor al het goede dat zij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve moeder Margriet de Vliegere-d'Hooghe weduwe van Theo de Vliegere Zij overleed in de leeftijd van 91 jaar. Hulst: Hans de Vliegere Hulst: Mischa de Vliegere 24 september 2017 Blaauwe Hofke 136, Hulst Correspondentieadres: Chopinstraat 37,4561VJ Hulst U kunt afscheid nemen van Moeder in het uitvaart centrum van coöperatie DELA, Van der Maelstede- weg 102b te Hulst, op donderdag 28 september van 18.30 tot 19.00 uur. De uitvaartdienst wordt gehouden op vrijdag 29 september om 11.00 uur in de Basiliek van de H. Willibrordus, Steenstraat 2 te Hulst, waarna de crematieplechtigheid volgt in de aula van het crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na afloop van de uitvaartdienst is er gelegenheid tot condoleren in de Basiliek. Wij danken de medewerkers van Blaauwe Hojke 136 voor hun goede, liefdevolle zorg. We zullen je missen, iedere dag Wij hebben veel te vroeg afscheid moeten nemen van mijn levensmaatje en onze unieke, markante vader Hij overleed op 25 september 2017 in de leeftijd van 65 jaar. Vogelwaarde: Astrid Houtekamer Veronica, Bronno Vinnie Arnemuiden: Frans en Miranda Zech Tinkerbell *1» Middelburg: Kevin Zech Correspondentieadres: Bereklauwerf 29, 4341 KK Arnemuiden U kunt afscheid nemen van Pim in het uitvaartcen trum, Industrieweg 20 te Vlissingen, op vrijdag 29 september van 19.00 tot 20.00 uur. De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden op zaterdag 30 september om 14.00 uur in de aula op de begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend nodigen wij u uit om Pim naar zijn laatste rustplaats te brengen op de begraafplaats aldaar. Na de begrafenis bent u van harte welkom in de koffiekamer om samen met ons uw herinneringen aan Pim te delen. Kom zoals je bent. The Light of my life is gone Je tijgertje woensdag 27 september 2017 kijk ook op Eind vorige week ontvingen wij het trieste bericht dat vader van onze leerlingen Evi en Elke is overleden. Wij condoleren de familie en wensen hen veel sterkte bij het verwerken van dit grote verlies. Namens alle leerlingen en medewerkers van het Reynaertcollege, P. de Witte Voorzitter College van Bestuur Hulst, 26 september 2017 <1 Dé grootste zoekmachine voor overlijdensberichten in de regio Meer dan 100.000 overlijdensberichten per jaar Een levensverhaal plaatsen Condoleanceregister plaatsen Mensenlinq app voor Android Iphone Nationale uitvaart adressengids Online rouwbloemenwinkel volg ons op Twitter like ons op Facebook SLUITTIJDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 1 6.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@persgroep.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-1 7.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.NL/FAMILIEBERICHTEN Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 43