22 Naïever ten onder gaan, is waarschijnlijk onmogelijk. Feyenoord gaf de treffers ook in Napels weer weg: 3-1. De landskampioen is het spoor bijster. VOETBAL CHAMPIONS LEAGUE geen goals' 'Geld maakt Kort Neymar kan weer spelen Neymar (foto) kan vanavond met Paris Saint-Germain tegen Bayern München meedoen in de Champions League. De Bra ziliaanse aanvaller is hersteld van een voet blessure. Neymar miste zaterdag de compe titiewedstrijd van zijn ploeg tegen Montpel- lier (o-o). Zonder de duurste voetballer van de wereld verspeelde PSG voor het eerst punten in de competitie. Wang Hui in verdachtenbank Wang Hui is opgedoken in een onderzoek naar Angel Maria Villar, de van corruptie verdachte voorzitter van de Spaanse voet balbond. De Chinese eigenaar van ADO Den Haag zou volgens de krant El Pais in vier perioden met zijn bedrijf United Van- sen maar liefst 1,25 miljoen euro overmaken naar de opgepakte Spaanse voetbalbaas. Wang Hui zou de betalingen via ADO heb ben laten verlopen. In ruil voor dat geld zou den Spaanse coaches op 7000 nieuwe voet balvelden in China trainingen gaan geven. Napels zien en dan sterven. Het ge voel van de beroemde uitdrukking moet gisteravond de gemoedstoe stand van landskampioen Feyen oord zijn geweest in de openings fase van het Champions League duel, in een halfleeg Stadio San Pa olo. Alles, maar dan werkelijk alles was er bij de Rotterdammers op ge richt om een vroege tegentreffer te voorkomen. Maar na zeven minu ten lag rechterspits Steven Berg huis stampend van woede op de grond in het stokoude stadion in Zuid-Italië. Een paar meter verder greep So- fyan Amrabat naar zijn hoofd. Het doelpunt van de koploper in de Se rie A was een schoolvoorbeeld van naïviteit waarvoor in de top van het Europese voetbal geen enkele plaats is. Het balletje breed van Jens Toornstra liet Amrabat even lopen, maar het daaropvolgende duel met de kleine Lorenzo Insigne verloor de middenvelder te makkelijk. De linkerspits stoomde op, zag Jerry St. Juste alleen maar angstig achter uit rennen en zocht toen met suc ces de hoek rechts van Brad Jones: 1-0. Het was, na de kansloze missie in de eerste groepswedstrijd in poule F tegen Manchester City (0-4), we derom een afgrijselijke start van Feyenoord. Trainer Giovanni van Bronckhorst hoopte aan de kant vooral dat Feyenoord, acterend in een systeem met vijf middenvel ders en Jean-Paul Boëtius als een zame frontsoldaat, niet helemaal in elkaar zou storten. In aanloop naar het treffen met de formatie van Maurizio Sarri zag Van Bronckhorst spits Michiel Kra mer, die zijn basisplaats sowieso was kwijtgeraakt, al afhaken. Tij dens de warming-up gooide ook Jan-Arie van der Heijden de hand doek. De verdediger liep een kuit blessure op. Renato Tapia verving hem. Direct na rust bleek de naïviteit in het spel structurele vormen aan te nemen. Een kort balletje van de Peruaanse international Renato Tapia, misschien wel de meest la conieke speler die ooit het shirt van Feyenoord droeg, bracht Kevin Diks in problemen. De rechtsback, die toch al niet overloopt van het zelfvertrouwen, speelde terug maar zag de Belg Dries Mertens over het hoofd. De spits schatte het cadeautje direct op waarde: 2-0. United Kvyat Vrouwen Luckassen uit de roulatie Derrick Luckassen (foto) zal voorlopig uit de roulatie zijn bij PSV. De verdediger annex middenvelder heeft een knieblessure opge lopen in het duel met FC Utrecht (1-7). De club uit Eindhoven meldt dat Luckassen een lichte beschadiging aan een binnenband van zijn linkerknie heeft opgelopen. Hoe lang de speler afwezig is, zegt de club niet. Las Palmas ontslaat trainer Las Palmas moet op zoek naar een nieuwe trainer. Manoio Marquez is na drie maanden ontslagen. Las Palmas staat na zes duels vijf tiende in La Liga. De ploeg verloor zondag voor eigen publiek van Leganés. Assistenten Juan Carlos Valerón en Francisco Ortiz ne men de taken voorlopig over. Quote van de dag woensdag 27 september 2017 Ook in Napels De voetbal vrouwen van Oranje spelen donderdag 19 oktober een oefeninterland bij Oostenrijk. De Europees kampioen won dit jaar al eens met 3-0 van Oostenrijk. VOETBAL VOETBAL Mikos Gouka Napels M Dries Mertens had het prima naar zijn zin tegen Feyenoord. FOTO PHOTO NEWS 3 Manchester United mist vanavond drie belangrijke middenvelders in het CL-duel met CSKA Moskou. José Mourinho moet het zonder de geblesseerden Paul Pogba, Marouane Fellaini en Michael Carrick doen. I Daniil Kvyat (foto) is door Formule 1-stal Toro Rosso voorlopig aan de kant gezet. De Rus haalde pas 4 punten en wordt in Maleisië door de Fransman Pierre Gasly vervangen. VOETBAL VOETBAL —Arjen Robben is niet onder de indruk van het kapitaalkrachtige Paris Saint-Germain, vandaag de tegenstander van Bayern München in de groepsfase van de Champions League.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 22