o [flensen inq.nl DvsrJadsn J? J? 13 FAMILIEBERICHTEN Patrick Jacques Eversen Patrick Eversen Patrick Eversen Patrick Eversen Patrick Eversen Patrick Eversen V X5 Tet hae \anded' - Pet - Juliana Korpsen J Middelburg Verdrietig zijn wij door het plotselinge overlijden van onze gewaardeerde werknemer en collega Patrick Eversen We wensen Jaap en Paulien en verdere familie veel sterkte toe. We zullen hem erg missen. Aart Annemiek Arnold Dagmar Gert-Jan Janette Moniek Reinier Rineke Simon Tineke Yvonne Hanco en Annelies Matthijsse WE-Beheer Legemaate Matthijsse Matthijsse Accountants Adviseurs Vlissingen In verband hiermee is ons kantoor donderdagmiddag vanaf 12.30 u. gesloten Huib Siereveld Huibrecht Siereveld Paulien, Marina Jan Franciscus Stroo kijk ook op dinsdag 26 september 2017 Wij zijn heel verdrietig nu onze lieve Patrick tijdens zijn vakantie op Bonaire is overleden 04-05-1970 16-09-2017 Zoon van Paulien en Jaap Eversen Broer van Jacqueline Eversen Oom van Faye Eversen Correspondentieadres: Laan der Commando's 9 4335 BV Middelburg De afscheidsbijeenkomst vindt plaats op donderdag 20 september om 14.00 uur in de aula van Begraaf plaats Middelburg aan de Westelijke Oude Havendijk 3. Aansluitend begeleiden wij Patrick naar zijn laatste rustplaats. Na de begrafenis is er gelegenheid tot cor\do\erer\ tijdens een informeel samenzijn. Als u Patrick kende en graag aanwezig wil zijn bij de uitvaart, maar geen rouwkaart heeft ontvangen, dan bent u van harte welkom. Maandag 18> september ontvingen we het droeve bericht dat tijdens zijn vakantie is overleden onze neef We wensen Jaap, Paulien, Jacquelien en Faye veel sterkte toe. Mattie Jack en Clara Marian en Jan Margareth en Wim neven en nichten Wij zijn erg geschrokken en verdrietig dat, tijdens zijn vakantie op Bonaire, is overleden onze neef Wij wensen onze zus, schoonzus en zwager, Paulien en Jaap, met hun dochter, kleindochter en overige familie heel veel sterkte de komende tijd. Aagtekerke: Gillis Maranus (in herinnering) Nely Maranus-Koene Oostkapelle: Piet Maranus Jozien Maranus-Louws (in herinnering) Tiny Til roe Aagtekerke: Jan Maranus Come Maranus-Suurmond Aagtekerke: Zoetje Dekker-Maranus Joost Dekker Aagtekerke: Simon Maranus Ina Maranus-Lorier Domburg: Toon Maranus Marja Maranus-van lersel Neven en nichten Geheel onverwacht is overleden onze trouwe vriend Wij zullen hem heel erg missen. Edwin en Bianca Jaco en Saskia lennard en Janine Manneke t, Remco en Marloes Richard Maandag 16 september bereikte ons het droevige bericht van het plotseling overlijden van zoon van onze muzikaal leider Jaap Eversen Wij wensen Paulien, Jaap, Jacqueline en Faye heel veel sterkte toe om dit verlies te kunnen dragen. Namens bestuur en leden van Flumoreske - Juliana Korpsen Middelburg Wij ontvingen het verdrietige bericht dat de zoon van Jaap Eversen, is overleden. Wij wensen Jaap en Paulien, Jacqueline en Faye veel sterkte bij dit verlies. Bestuur, leden, ouders en vrijwilligers van de Wim Het diepste verdriet wordt dikwijls verzwegen; voor 't diepste geluk schieten woorden tekort. Wij zijn met ons diepste verlangen verlegen waar 't liefste bezit slechts herinnering wordt. Zeer verdrietig moeten wij afscheid nemen van onze lieve man en vader 31 oktober 1947 t 22 september 2017 Vera, André De begrafenis heeft in besloten kring plaatsgevonden. Afscheid is er niet gekomen Afscheid zal er ook nooit komen Bedroefd, maar dankbaar voor wat hij voor mij heeft betekend, deel ik u mede dat na een kortdurend ziekbed is overleden mijn lieve zoon - Huib- Middelburg, 31 oktober 1947 t Vlissingen, 22 september 2017 Wat had ik nog zo graag samen met jou verder gelukkig willen zijn. Je was me dierbaar! G. Siereveld-Schuit A. Siereveld t Grote broer Hllib vanaf de aarde blijven wij aan jou denken want daar in het land van gedachten en dromen kunnen wij je onze liefste wensen schenken we sturen ze omhoog langs zonnestralen die met hun warmte onze liefde vertalen Na moeizame laatste jaren is overleden Jan weduwnaar van Geertje (Truus) Hoogenveen en eerder weduwnaar van Lena van Vlaanderen Vlissingen, 11 januari 1925 t Middelburg, 18 september 2017 Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind De begrafenis heeft in besloten kring plaatsgevonden. Onze dank gaat uit naar het personeel van Verpleegcentrum Buitenrust, afdeling Kreukel, voorde liefdevolle aandacht en verzorging. Correspondentieadres: Rosenburglaan 283 4385 KE Vlissingen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 66