V s J? FAMILIEBERICHTEN 15 Geertruida Tingen-Zijlstra A O ITIensen inq.nl Patrick Jaco[uee Evereen Marianne Theo Jan Sikko Tingen Cornelia Vader - op 't Hof Corrie Matty Schrijver - Lakké familieberichten Vet hae \anded' Patrick Eversen Dag lieve Enige en algemene kennisgeving Truus Josephus Gerhard Bernhard Michael Jos Govaert dinsdag 26 september 2017 kijk ook op Wij zijn heel verdrietig nu onze lieve Patrick tijdens zijn vakantie op Bonaire is overleden 04-05-1970 16-09-2017 Zoon van Paulien en Jaap Eversen Broer van Jacqueline Eversen Oom van Faye Eversen Correspondentieadres: Laan der Commando's 9 4355 BV Middelburg De afscheidsbijeenkomst vindt plaats op donderdag 20 september om 14.00 uur in de aula van Begraaf plaats Middelburg aan de Westelijke Oude Havendijk 3. Aansluitend begeleiden wij Patrick naar zijn laatste rustplaats. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren tijdens een informeel samenzijn. Als u Patrick kende en graag aanwezig wil zijn bij de uitvaart, maar geen rouwkaart heeft ontvangen, dan bent u van harte welkom. Verdrietig zijn wij door het plotselinge overlijden van onze gewaardeerde werknemer en collega We wensen Jaap en Paulien en verdere familie veel sterkte toe. We zullen hem erg missen. Aart Annemiek Arnold Dagmar Gert-Jan Janette Moniek Reinier Rineke Simon Tineke Wim Yvonne Hanco en Annelies Matthijsse WE-Beheer Legemaate Matthijsse Matthijsse Accountants Adviseurs Vlissingen In verband hiermee is ons kantoor donderdagmiddag vanaf 12.30 u. gesloten Grote bewondering voor je vechtlust en doorzettingsvemogen Wij wensen André, kinderen, kleinkinderen en familie heel veel kracht en sterkte toe. Buren Frits en Wil Wiggers Anneke Reijnhoudt-Ponsen Jan en Heieen Flipse Johan en Marjan van Helleman Wim en Lia Huibregtse Kees en Ina Minderhoud Bedroefd, maar met mooie herinneringen en dankbaarheid voor wat zij voor ons heeft betekend, nemen wij afscheid van onze moeder, schoonmoeder en grootmoeder Sinds 20 juli 2017 weduwe van Groningen, 01-11-1933 t Terneuzen, 23-09- 2017 Paul en Elena Joey, Raphael, Kasper Rob en Mattanja Amber, Floris, Luuk Bart Correspondentieadres: Celsiusstraat 7,4532 KV Terneuzen De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op zaterdag 30 september om 16:00 uur in de aula van het Monuta crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Aansluitend is er gelegenheid tot persoonlijk condoleren en bent u welkom in de koffiekamer van het crematorium. Jos is nu naar zijn eeuwige jachtvelden. Verdrietig zijn wij, nu wij afscheid hebben moeten nemen van onze vriend, vader, schoonvader, opa, broer, schoonbroer en oom Groede, 19 december 1935 t Terneuzen, 24 september 2017 Gistel (B) Amsterdam Bergen op Zoom Christine en Redgy Michel en Carol José en Jan Arlène Valerie Familie Govaert-Meijer Oude Vaart 10, Terneuzen Correspondentieadres: Schorrenkruid 61, 4617 JH Bergen op Zoom De afscheidsdienst zal plaatsvinden in besloten kring. Sterk tot het einde- Met heel veel bewondering en respect voor haar kracht en doorzettingsvermogen nemen wij afscheid van onze moeder, schoonmoeder, oma en super oma weduwe van Kees Vader Nieuwdorp 29 november 1925 Middelburg 24 september 2017 Kees en Tamara Danny Jeroen Jenny en Peter Inge Silvia en Richard, Esmée Marja en Henk Geerard en Dieter Correspondentieadres: Noordweg 143, 4333 GD Middelburg Wij nodigen u uit om samen met ons afscheid te nemen op vrijdag 29 september om 14.30 uur in de aula van de begraafplaats, Westelijke Oude Haven- dijk 3 te Middelburg. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden. Na afloop is er gelegenheid tot samenzijn in de koffie kamer. Corrie hield van bloemen. 'f Verlies was er al voor het einde, de rouw, voordat het afscheid kwam, toen die onzekere verwarring, bezit van haar gedachten nam. Wij voelden mee met haar verdriet. Overleden is mijn lieve moeder en schoonmoeder sinds 7 september 2008 weduwe van Piet Schrijver Goes, 25 december 1929 t Terneuzen, 24 september 2017 Westdorpe: Elly Plant - Schrijver Alan Plant Correspondentieadres: Graafjansdijk B 199, 4554 LG Westdorpe De crematieplechtigheid vindt plaats op donderdag 28 september om 14.00 uur in het Monuta crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na afloop van de plechtigheid kunt u de familie condoleren en is er een informeel samenzijn in de koffiekamer. Als u geen rouwkaart heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. COLOFONE-mail: familieberichtenpzc@persgroep.nl Internet: www.familieberichtenonline.nl I Tel: 088-013 99 99 SLUITTIJDEN Kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00u Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00u BETROUWBAAR EN EENVOUDIG FAMILIEBERICHTEN OPGEVEN IN DAG- EN WEEKBLADEN Met familieberichtenonline.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstellen en plaatsen in uw dag- en/of weekblad naar keuze.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 43