V f s 14 FAMILIEBERICHTEN O mensen nq.nl Friedhelm Schelinski Jobina Vermue - Boonman Anthonius Angelus Maria Maes Gute Nacht, Freunde Van ons is heengegaan mijn lieve partner, onze lieve vader, schoonvader en opa Ridder in de Orde van Oranje-Nassaa Gehuwd geweest met Hannelore Hammes (t 19-11-1994) Liefste van Elly Lippens - de Cooker Mülheim a/d Ruhr t Terneuzen, 18 december 1939 23 september 2017 Elly Lippens - de Cooker Judith en Conno van de Sande - Schelinski Jeroen Ruben Oliver en Arianne Schelinski - Bakens Jessica Olivia Emilie Norbert Schelinski Marnix Lippens en Annick Debuysscher Judith-Anne Lippens en Bart den Hartigh Eline Mayke Stuvesande 72, 4532 MH Terneuzen Wij nemen afscheid van Friedhelm op vrijdag 29 september om 10.30 uur in het "Mauritshof", Mauritsweg 5, 4515 LA IJzendijke. Met aansluitend een informeel samenzijn. Met veel verdriet hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze goede vriend Friedhelm Schelinski Wij wensen Elly, kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte toe. Je golfvrienden. Friedhelm Schelinski Juliëtte Elisa Verbraeken Maurice Johannes van Hove Woorden schieten tekort... Tot ons onuitsprekelijke verdriet, is geheel onverwacht, van ons heengegaan mijn lieve man, onze lieve pa en trotse opa Johnny echtgenoot van Miriam Cortvriendt Hoofdplaat, Hoofdplaat, 19 mei 1944 23 september 2017 Miriam Peter en Mariska Sem en Yinthe Mario Correspondentieadres: Monuta Isabelle Braem Bredestraat 23 4501 EB Oostbrug (t.a.v. familie Maes) Er is gelegenheid om afscheid te nemen van Johnny op donderdag 28 september van 19.30 uur tot 20.00 uur, in het uitvaartcentrum van Monuta, Bellamystraat 28c te Terneuzen. De afscheidsdienst zal plaatsvinden op zaterdag 30 september om 10.30 uur in de aula van het Monuta crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Aansluitend is er gelegenheid de familie te condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Z ij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieve deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Plotseling is overleden onze consul en erelid Johnny Maes Vele jaren was Johnny actief als bestuurslid en vrijwilliger binnen onze vereniging vv Hoofdplaat. Wij zullen zijn inzet missen. Wij wensen zijn vrouw en kinderen veel sterkte toe. Namens bestuur, leden en vrijwilligers van de w Hoofdplaat Op 22 september ontvingen wij het droevige bericht van het overlijden van Sjef Tonneijk Vader van onze leerling Lore en haar zussen Evi en Elke. We leven mee met hen en hun moeder Marijke. In deze donkere dagen kan onze steun hen hopelijk een beetje troost geven. Team, leerlingen, ouderraad en medezeggenschapsraad Antoniusschool - Axel AflTDmuis* dinsdag 26 september 2017 Wij zijn geschokt door het overlijden van ons clublid Na een lange en moedige strijd heeft Friedhelm zich gewonnen moeten geven. We hebben hem gekend als een vrolijk en positief lid van onze club. Hij was ruim 16 jaar lid en we zullen hem missen! We wensen Elly en de overige familie veel sterkte toe met dit verlies. Probusclub Kanaalzone Zeeuwsch-Vlaanderen Nooit klagend, nooit vragend, je lasten in stilte dragend, jouw handen hebben voor ons gewerkt jouw hart heeft voor ons geklopt. Jouw ogen hebben ons tot het laatst gezocht. Rust nu maar uit, je hebt het verdiend. Verlangend naar het einde is zacht en kalm van ons heengegaan onze zorgzame moeder, oma en overgroot-oma weduwe van in de leeftijd van 92 jaar. Kinderen Kleinkinderen Achterkleinkinderen 24 september 2017 correspondentieadres: Zandstraat 37 4576 BV Koewacht Donderdag 28 september is er van 19.00 -19.30 uur gelegenheid tot afscheid nemen in het mortuarium op de begraafplaats aan de Westsingel in Axel. De uitvaartdienst wordt gehouden op vrijdag 29 september om 10.00 uur in de H.H. Philippus en Jacobuskerk, Kerkplein 2 te Koewacht. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op het kerkhof aldaar. Schriftelijke condoleance. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Woonzorgentrum 'De Lange Akkers' voor alle goede zorgen en aandacht. Je moeder blijft je moeder, zo eigen en vertrouwd omdat je van haar houdt Met verdriet in ons hart, laten wij u weten dat geheel onverwacht is overleden, onze lieve moeder, schoonmoeder en oma echtgenote van Aalbregt Vermue 22-11-1996 's-Heerenhoek, 91 jaar Heinkenszand, 23-1-1926 24-9-2017 Heinkenszand Huib en Helma Vermue - van den Beemd Jeroen en Amanda Erik en Alicia 's-Heerenhoek Ria en Sjaak Boonman - Vermue Jeanine en Richard Egbert en Corine Zangvogelstraat 55 4451 CD Heinkenszand De afscheidsdienst wordt gehouden op donderdag 28 september om 10.30 uur in de R.K. kerk H. Blasius, Kerkdreef 6 te Heinkenszand, aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op het R.K. kerkhof aldaar. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in ontmoetingscentrum 'de Stenge' te Heinkenzand. Wilt u afscheid nemen van onze moeder, is mogelijk op afspraak: tel.nr. 06-30339691 van Ria. Indien wij u vergeten zijn een rouwkaart te sturen gelieve deze advertentie als zodanig beschouwen. j. jjr_x

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 42