Wandelen langs de Moezel reiskatern.nl Boek nu deze reis op reiskatern.nl/pzc Vanaf Genieten aan de Costa del Sol TUI Winterzon in Spanje 8-daagse vliegreis Tot wel 40 voordeel p.p. ■Sfeervol hotel in Löf Inclusief ontbijtbuffet 1 x 5-gangendiner Gratis gebruik van de wellnessfaciliteiten Gratis parkeren Denkt u aan de Moezel dan denkt u meteen aan schilderachtige stadjes, talloze wijngaarden en middeleeuwse bouwwerken. Trek uw wandel schoenen aan voor een heerlijke wandeling door het landschap, genietend van al dit moois. Boek vóór 6 oktober op Kras.nl/LR51481 Een zonnige strandwandeling, flaneren over de boulevard, winkelen, of genieten van een Spaans wijntje met een tapa aan de haven. Dat is winter aan de Costa del Sol! De temperaturen zijn hier bijzonder aangenaam. Naast zon, zee en strand biedt deze Andalusische Costa tevens een verrassend en afwisselend achterland. Costa del Sol Brede zandstranden, gezellige barretjes, legio watersporten en vele prachtige golf banen typeren deze Spaanse kustlijn. Naast zon, zee en strand biedt deze Andalusische Costa tevens een verrassend en afwisselend achterland. Kleine schilderachtige dorpjes naast grote steden als Granada, Sevilla, Córdoba en Malaga. Stuk voor stuk interessant en elk met een eigen karakter. De badplaats Fuengirola ligt tussen Marbella en Torremolinos en is al jaren populair bij overwinteraars. Een gezellige haven, lang gerekte boulevard met cafés, restaurants en winkels. Genoeg te zien en te beleven aan de Spaanse Costa! Flaneren in Mijas Shoppen in Malaga De Nederlandse reisleiding neemt u mee op stap. In het schilderachtige Mijas kunt u flaneren over het gloednieuwe kustpad en de Moorse toren bezoeken. En u gaat naar Malaga, waar u in het nieuwe havengebied Muelle Uno heerlijk kunt shoppen. Hotel Las Palmeras**** Het worden heerlijke dagen in dit prachtige viersterren hotel direct aan de haven en boulevard van Fuengirola. Iedere dag staat er in het buffetrestaurant een uitgebreid ontbijt, verse en afwisselende lunch en diner met water en wijn voor u klaar. Verder biedt het hotel een buitenzwembad, drie bars en gezellige lounge en (tegen betaling) eenwellnesscentrum. Inclusief: TUI fly retourvlucht Amsterdam - Malaga Luchthavenbelasting en brandstofheffing Transfer luchthaven - accommodatie en v.v. 7 overnachtingen in hotel las Palmeras 7 x ontbijt, lunch dinerbuffet glas water en wijn tijdens de maaltijden Nederlandstalige reisleiding Vï dag excursie Malaga (per bus met Nederlandse reisleiding) Zi dag excursie Mijas (per bus met Nederlandse reisleiding) Nu vanaf: €399,-p.p. Prijs is per persoon per arrangement o.b.v. 2 personen per kamer en Economy vlucht. Exclusief 2,50 calamiteitenfonds en 20,- reserveringskosten per online boeking. Vertrek maandag, woensdag, donderdag, vrijdag en zaterdag. De vanaf prijs is beperkt beschikbaar op een aantal data. De actuele prijzen per vertrek datum, andere reisduren en vertrek vanaf Eindhoven of Rotterdam vindt u in het reiskatern. Bekijk ook de sfeerfi lm! Meer informatie en boeken Voor informatie, prijzen en om te boeken gaat u naar de website reiskatern.nl. U kunt ook bellen met TUI tel.: 088-0885885 (lokaal tarief) of langsgaan bij een TUI winkel in de buurt o.v.v. 55+ winterzon-pakker Costa del Sol - Hotel Las Palmeras. Op deze reis zijn SGR- en ANVR voorwaarden van toepassing. Meer informatie en boeken Ga voor Las Palmeras**** naar onze website reiskatern.nl/pzc/TUI1733 of bel met TUI 088-0885885 (lokaal tarief) of ga langs bij een TUI winkel Vertrek: november 2017 t/m mei 2018 Uitstekend 4-sterren hotel Inclusief 2 uitstapjes Volpension Ook vertrek van Rotterdam en Eindhoven Exclusief voor onze lezers: ga naar Kras.nl/LR51481 In dit typisch Duits hotel staan gezelligheid en ontspanning centraal. Het hotel ligt in het centrum van wijnstadje Löf, langs de rivier de Moezel. Voor het beste uitzicht over de stad en de rivier gaat u naar Löf Kehrbachtal, een steile klim maar zeker de moeite waard! Het hotel beschikt over een lift, bar en een gerenoveerd wellnesscen- trum met fitnessruimte. U mag hier als hotelgast gratis gebruik van maken. Uw kamer is voorzien van comfortabele faciliteiten, vanuit diverse kamers heeft u uitzicht op de Moezel. Inbegrepen: 3, 4, 5 of 8 dagen (2, 3, 4 of 7 nachten) verblijf in Hotel Lellmann, ontbijtbuffet en 1 x 5-gangendiner op de tweede dag van uw verblijf. Vertrek: van 24 september 2017 t/m 30 maart 2018. van voor u 3 dagen 119,- nu vanaf 89, 4 dagen 155,- nuvanaF119, 5 dagen 189,- nu vanaf 149, 8 dagen 289,- nu vanaf 259, Niet inbegrepen: zie onze website. Deze lezersaanbieding is geldig als u boekt vóór 6 oktober 2017 Ga naar Kras.nl/LR51481 of bel 088-885 886 o.v.v. reisnummer LR51481 Prijzen zijn vanafprijzen p.p. o.b.v. 2 personen excl. reserveringskosten en Calamiteitenfonds.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 26