Annie M.G. Schmidt Dé biografische musical van het seizoen! 499.- ;-H"-.li spektakel reiskatern.nl Exclusieve Lezersreizen Makarska Rivièra en Dubrovnik bolderman. Boek nu deze reis op reiskatern.nl/pzc Was Getekend, De nieuwe Nederlandse musical Ga naar pzc.nl/anniemg 12-daagse busreis Vanaf 12 dagen 20,- korting Noord-Nederland Vanaf 5 dagen 20,- korting Het programma: Vertrek: 20 november 2017 Het mooiste aanbod voor een avondje uit! Joop van den Ende en Albert Verlinde presenteren de Stage Entertainment productie Nu te zien bij een theater bij u in de buurt .fytografie: Wilham Rutten 'Prijzen zijn exclusief servicekosten. Wie was de vrouw achter Nedertands meest getiefde schrijfster? In deze biografische musical blikt Annie M.G. Schmidt (Simone Kleinsma) samen met haar zoon Flip (William Spaaij) terug op haar boeiende leven. Was Getekend, Annie M.G. Schmidt is ontroerend, zit vol scherpe humor en bevat uiteraard ook bekende nummers, zoals 'Margootje', 'Ik zou je het liefste in een doosje willen doen' en 'Vluchten kan niet meer'. Reserveer nu tickets voor dit prachtige eerbetoon! Boek met actiecode MAKA20 Vertrek: 9 en 23 oktober 2017 7 overnachtingen in het 4-sterren Grand Hotel in Neum Goed verzorgd afscheidsbuffet in Nederland de zeewatertemperatuur al vroeg in het voorjaar aangenaam is. We verblijven tijdens deze rondreis in het kleine maar mondaine vissersplaatsje Neum, in het prima ****Grand Hotel. Neum is een ideaal uitgangspunt voor de mooie excursies die Bolderman met u gaat maken. Boek deze rondreis Makarska Rivièra en Dubrovnik bij Bolderman Excursiereizen! De Makarska Rivièra is de kuststrook tussen Split en Dubrovnik. Deze Rivièra is een van de mooiste gedeeltes van de Adriatische kust met ontelbare zand- en kiezelstranden, pijnbomen, olijfbomen, wijnranken en vredige baaitjes. Het noordelijke deel ligt aan de voet van het Biokovo massief. Dit bergmassief heeft vreemd gevormde karstformaties met grotten en diepe kloven. Het beschermt de Rivièra tegen de koude winden uit het noorden, waardoor Vertrekdata en prijs per Prijzen 2017 persoon Maandag 9 oktober €599,- Maandag 23 oktober €499,- Bij de prijs inbegrepen: 2 overnachtingen in Zuid-Duitsland 2 overnachtingen in de omgeving van Zagreb 7 overnachtingen in het 4-sterren Grand Hotel in Neum Dagelijks een goed verzorgd ontbijtbuffet en 3-gangendiner Excursies, exclusief entreegelden Luxe Comfort Class touringcar met reisleider/ chauffeur Goed verzorgd afscheidsbuffet in Nederland •Toeristenbelasting, tol- en parkeergelden Met optredens van All-inclusive: Transfer via de Bolderman servicelijnen naar De Bonte Wever in Assen v.v. 4 overnachtingen in het 4"*** Hotel De Bonte Wever Alle optredens (Marianne Weber, Thomas Berge, Jan en Annie) Muziekband de Moeflons Dagelijks een goed verzorgd ontbijtbuffet en dinerbuffet 3x lunchbuffet in het hotel Gratis koffie, thee, alcoholische en niet-alcoholische drankjes (huisassortiment) Gratis snacks en diverse lekkernijen Gratis gebruik van zwemparadijs, sauna, fitness en bowlingbanen Entertainment Wifi in het hotel gratis Genoemde excursies, exclusief entreegelden Luxe Comfort Class touringcar met chauffeur/ reisleider Toeristenbelasting, tol- en parkeergelden Vertrekdata en prijs per Prijzen 2017 persoon Maandag 20 november 399,- Marianne Weber Thomas Berge Jan en Annie Boek met actiecode SPEKTAKEL20 Bolderman Excursiereizen en de Bonte Wever maken het voor iedereen mogelijk te genieten van deze onvergetelijke muziekreis. Met deze reis slaan zij de handen ineen voor een unieke belevenis: een 100% muziekreis met fantastische optredens, all-inclusive verblijf in De Bonte Wever, heerlijk eten én excursies naar de mooiste steden en hunebedden. Maandag: Dwingeloo - Schoonoord - Assen Dinsdag: Ochtend vrij, middag hunebedden en Orvelte, avond gezelligheid met Marianne Weber Woensdag: Dagtocht Friesland, in de avond feesten met Thomas Berge Donderdag: Ochtend Groningen, middag vrij, avond optreden van Jan en Annie Vrijdag: Assen Meer informatie en boeken: Ga voor Makarska naar onze website reiskatern.nl/pzc/BOL1761 en voor Muziekspektakel ,<t, naar reiskatern.nl/pzc/BOL1762 of bel met Bolderman.nl 0318-580958 of mail naar info@bolderman.nl (d£>) *Niet geldig op reeds geboekte reizen. Kortingscode is geldig t/m 1 oktober 2017 (niet geldig in combinatie met andere kortingen). Prijs p.p. o.b.v. 2 pers. kamer excl. Calamiteitenfonds reserveringskosten. excursiereiz prijswijzigingen voorbehouden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 14