COLOFON Familieberichten OyarJüden 24 FAMILIEBERICHTEN O fTlensen inq.nl Francien Pijpelink-Hamelink Vele fijne herinneringen verzachten onze smart. Voorgoed uit ons midden, maar altijd in ons hart. Verdrietig, maar dankbaar voor al het goede dat zij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve ma en oma Elizabeth Maatje Elly de Smidt-Versprille weduwe van Gerrit Pieter de Smidt Zij overleed op 22 september 2017 in de leeftijd van 76 jaar. Oostburg: Gerrie Sluis: Petra en Roland Duwayne Robert Correspondentieadres: St. Eligiusplein 2, 4501 CS Oostburg De afscheidsdienst wordt gehouden op donderdag 28 september om 13.30 uur in de kerk aan de Dorps straat te Retranchement. Aansluitend begeleiden we ma naar haar laatste rustplaats bij pa op de begraaf plaats aan de Molenstraat aldaar. Samenkomst in de kerk, waar gelegenheid is tot schrif telijk condoleren. Na de begrafenis is er gelegenheid tot persoonlijk condoleren bij restaurant De Parlevinker. Speciale dank gaat uit naar het verzorgend personeel van verpleeghuis De Stelle, afdeling Klaverblad voor de liefdevolle verzorging. t (<s\s'e///K//i^ /Za/zt FRANCIEN Francien Pijpelink-Hamelink Sjef Tonneijk kijk ook op maandag 25 september 2017 De Heer is mijn herder Psalm 23 De Here heeft tot Zich genomen mijn geliefde vrouw, onze zorgzame moeder en oma echtgenote van Jaap Pijpelink in de leeftijd van 64 jaar. Jaap Pijpelink Herman en Veerle Nina Cor en Debby Isa Jort Noa Gijs 22 september 2017 Elzasstraat 15 4571 AJ Axel Donderdag 28 september is er van 13.15 - 13.50 uur gele genheid tot condoleren in de Protestantse kerk, Koestraat 2 te Axel, waarna om 14.00 uur de afscheidsdienst aanvangt. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Burchtlaan. Na de begrafenis kunt u de familie ontmoeten in het Torenlokaal van de kerk. Woensdag 27 september is er van 19.00 - 19.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen in het mortuarium op de begraafplaats aan de Westsingel te Axel. Een moeder sterft altijd te vroeg al wordt ze nog zo oud Maar als de jaren tellen gaan zij ziek wordt, oud en moe vind je dat zij rusten mag, omdat je van haar houdt. Verdrietig berichten wij u dat het ieven van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgroot- oma is overgegaan in dierbare herinneringen weduwe van Petrus Theodorus Asselman op de leeftijd van 82 jaar. Astrid en George Freyser-Asselman Werner en Nadja Fenna, Zara Robin en Sylvie Stijn, Kris 23 september 2017 correspondentieadres: Groenendijk 131 4587 CT Kloosterzande De crematieplechtigheid wordt gehouden op donder dag 28 september om 14.00 uur in uitvaartcentrum 'De Ridder', Spoorweg 4 te Hulst. Dinsdag 26 september is er van 19.00 - 19.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen in het genoemde uitvaartcentrum. Alleen schriftelijke condoleance. We danken allen die zorg verleend hebben aan ma en oma, in het bijzonder Thuiszorg team Kloosterzande en de afd. Revalidatie van de Blaauwe Hoeve. Ook als u geen kaart heeft ontvengen bent u welkom. Verdrietig zijn wij dat we onze jongste zus moeten missen. Wij wensen Jaap, kinderen en kleinkinderen veel sterkte Ria en Levien Nelly en Arie Daan en Wies neven en nichten Met verdriet namen we kennis dat uit onze familiekring is weggenomen onze schoonzus en tante echtgenote van onze broer Jaap Piet t en Miep Pijpelink-de Jonge Tinus en Saar Pijpelink-van Driel Jan Pijpelink fDini Beeldens en Jan Oskam Rie en Jan Ferwerda-Pijpelink Herman en Truus Pijpelink-Kraak Neven en nichten SLUITTIJDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 1 2.00 uur. E. familieberichtenpzc@persgroep.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.NL/FAMILIEBERICHTEN Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. Eindhoven 15.11.1965 Maastricht 22.09.2017 Lieve, lieve papa Wat hebben we je zien vechten We hadden nog zoveel van je willen leren We hadden nog zoveel met je willen beleven Het mocht jammer genoeg niet zo zijn Vele mooie herinneringen bewaren we in ons hart Je meisjes Evi, Elke, Lore Tonneijk Voor altijd met jou verbonden Marijke Bleijenbergh Er wordt in besloten kring afscheid genomen Willem de Zwijgerlaan 2 4571 GV Axel

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 24