t VÉ COLOFONFamilieberichten familieberichten FAMILIEBERICHTEN 27 familieberichten O IHensen inq.nl Frans Rijnberg Janny Verhelst-Walhout Rini Boogerd Leny Corbijn-Coppoolse Aline Peeters - Pieters de Groot - de Kam en Verstraten Rouwcentrum Adagio Met familieberichtenonline.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstellen en plaatsen in uw dag- en/of weekblad naar keuze. BETROUWBAAR EN EENVOUDIG FAMILIEBERICHTEN OPGEVEN IN DAG EN WEEKBLADEN familieberichtenonline.nl zaterdag 23 september 2017 kijk ook op De overweldigende belangstelling en deelneming, welke U ons heeft betoont na het ovelijden van mijn lieve man en onze pa en opa hebben ons diep getroffen. Wij zij u zeer dankbaar voor de steun en troost welke ons dit heeft gegeven. Daar het ons onmogelijk is u allen persoonlijk te schrijven, betuigen wij u hiermede onze oprechte dank Leintje Rijnberg de Later Francois en Carolien Antoine, Kimberley,Gino Silvie Elizabeth en Sil Terneuzen, september 2017 Voor de wijze waarop u met ons hebt meegeleefd tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn geliefde zorgzame vrouw, onze lieve moeder en trotse oma betuigen wij u onze oprechte dank. I. Verhelst Kinderen en kleinkinderen Hoek, september 2017 Nu we afscheid hebben moeten nemen van onze zoon, broer en schoonbroer zijn we overweldigd door de honderden prachtige kaarten met hartverwarmende woorden van troost en bemoediging. We beseffen hierdoor pas goed hoe velen met ons hebben meegeleefd tijdens de ziekte en na het over lijden van Rini. Graag willen wij u langs deze weg hartelijk bedanken voor uw bemoedigende woorden van troost en medeleven op welke manier ook. Het heeft ons diep ontroerd en ons kracht en moed gegeven om zonder Rini verder te moeten gaan. Hoe moeilijk ook.... Mees Boogerd Tannie Boogerd-Haak Annemarie van Hoeve-Boogerd Bas van Hoeve Zaamslag, september 2017 Op deze wijze willen wij iedereen oprecht bedanken voor de grote belangstelling en het warme medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van onze lieve vrouw en moeder Jullie betrokkenheid heeft ons bijzonder goed gedaan bij het dragen van dit grote verlies. André Marcel en Julia Moniek en Simon Bo# Gapinge, september 2017 A La Vandue Mignot (Fr.), 19 september 1928 t Temeuzen, 23 juni 2017 Uw aanwezigheid bij de uitvaart en de vele kaartjes, telefoontjes en bezoekjes na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder en (over)grootmoeder ei-varen wij als een grote steun bij het verwerken van dit grote verlies. Hartelijk dank daarvoor. Emile Peeters, kinderen, (achter)kleinkinderen Dijckmeesterweg 4,4553PN Philippine uitvaartzorg in Zeeland Buitenhovelaan 1, 4337 HJ Middelburg 0118 - 612868 Kreeftenstraat 26, 4691 KR Tholen 0166 - 606041 info@adagiouitvaartzorg.nl www.adagiouitvaartzorg.nl samen een. voor u en met u... SLUITTIJDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 1 6.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@persgroep.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-1 7.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.NL/FAMILIEBERICHTEN Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 63