Overladen üiinkosiui^irisj Maria Flora Edmondus van Hurck Wart Aarnoutse Wim Nijsse Huib Moerman 26 FAMILIEBERICHTEN O iïlensen inq.nl Jolanda Jansen - Kolijn Ko van de Sande 's Avonds als ik slapen ga komen er 14 engeltjes aan. Bedroefd delen wij u mede dat, na een liefdevolle verzorging in Maxima-Ter Schorre, van ons is heengegaan onze lieve zus, schoonzus en tante Marlies weduwe van Marcel Michiels 20- 11 - 1948 Temeuzen t 20 - 09 - 2017 Temeuzen Familie van Flurck Familie Michiels Sas van Gent, 20 september 2017. Corr.adres: Fam. Noët-van Flurck Walstraat 13 4551 ES Sas van Gent De afscheidsdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaatshebben op woensdag 27 september om 11.00 uur in Familiehuis De Geslootene Boom, Kleine Markt 5-6 te Sas van Gent, waar er na afloop gelegenheid is tot condoleren. Aansluitend wordt Marlies te rusten gelegd bij Marcel, op de begraafplaats "St. Jans Schorre" te Sas van Gent. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. C/C es lea/i/ie QOie/HcA- Oome/i familie Oomen familie Dierick Met droefheid hebben wij kennis genomen van het plotselinge overlijden van onze oud-leerling Bodie Inghels (half)broer van onze leerling Livai (IE4K) en oud-leerling Kelian. Dit droevige bericht heeft ons allen diep getroffen. Wij zullen Livai de komende tijd op school extra steunen en begeleiden. Wij wensen Livai, Kelian, de ouders, verdere familie en vrienden veel sterkte toe bij het dragen van dit verlies. Raad van Toezicht, management, personeel, leerlingen, medezeggenschapsraad en ouderraad van Stedelijke scholengemeenschap De Rede Temeuzen Dag lieve, stoere, sterke, mooie Wart Wat hadden we nog zo graag samen met jou verder gelukkig willen zijn. We zijn intens verdrietig dat onze lieve zoon en broer Wart Janis ons op 21-jarige leeftijd heeft moeten verlaten. We gaan je vreselijk missen. Koudekerke 28 januari 1996 Koudekerke 22 september 2017 Koudekerke: Sjaak Aarnoutse Marijke Lieman Joppe Kim Wanne Rink Puck en Skip Dishoekseweg 28 4371 NH Koudekerke De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Wij danken iedereen heel hartelijk voor de over weldigende belangstelling, in welke vorm dan ook, na het verlies van mijn lieve man, onze vader en opa Dit heeft ons goed gedaan. Marie Nijsse - Melio Kinderen en kleinkinderen Driewegen, september 2017 Langs deze weg willen wij onze dank uitspreken voor de vele blijken van medeleven na het plotseling overlijden van onze broer, zwager en oom Dit heeft ons veel steun gegeven. Een bijzonder woord van dank aan familie Clement en de medewerkers van Uitvaartzorg van der Hooft, voor de goede begeleiding. Jannie Moerman Louis, Gitty en Nanette Moerman Nieuwdorp, september 2017 Twan Rootsaert Cesar Verbist Ko de Feijter Jo Bruggeman kijk ook op zaterdag 23 september 2017 Elk leven heeft zin als men in vrede sterft Zacht en kalm is van ons heengegaan onze zus, schoonzus en tante weduwe van Philemon Dierick Antwerpen, 16-12-1927 f Kloosterzande, 21-9-2017 Correspondentieadres: Uitvaartverzorging 'De Ridder' T.b.v. Mevr. Oomen Hughersluys 37, 4536 HM Temeuzen Woensdag 27 september is er vanaf 10.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen in uitvaartcentrum 'De Ridder', Spoorweg 4, te Hulst waarna om 11.00 uur de crematie plechtigheid aanvangt in het centrum. Na de plechtigheid is er gelegenheid om de familie te ontmoeten en samen nog herinneringen op te halen. Een speciaal woord van dank aan de medewerkers van WZC Antonius, en aan Marleen en Odie. Helaas is het voor ons onmogelijk om ieder persoonlijk te bedanken na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder en mijn oma Het was fijn om te merken dat ook in verdrietige tijden er zovelen waren die met ons meeleefden. Graag willen wij u hiervoor bedanken. Het was voor ons een grote troost te merken hoe velen haar als een goed mens hebben leren kennen en waarderen. Willem Jansen Angela en Robert Liva Stephanie en Stefan Oostburg, september 2017 Na het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa was het fijn om te merken dat ook in verdrietige tijden er zo velen waren die met ons meeleefden. Graag willen wij u hiervoor hartelijk bedanken. Het was voor ons een grote troost te merken hoe velen hem als een goed mens hebben leren kennen en waarderen. Zo zal hij in onze herinnering voortbestaan. Een speciaal woord van dank aan Jeroen Smits van Uitvaartverzorging Quataert voor de fijne, warme en persoonlijke begeleiding. Jo van de Sande-de Rijke Kinderen en kleinkinderen Breskens, september 2017 Zoveel bloemen, zoveel kaarten, zoveel warme woorden, zoveel belangstelling en zoveel troost. Voor de overweldigende belangstelling die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve man, onze paps en mijn trotse opa willen wij u op deze manier hartelijk bedanken. Een speciaal woord van dank aan allen die hem zo liefdevol verzorgd hebben en aan Uitvaartverzorging Quataert en Jacob 't Hart. Corrie Rootsaert - van de Plassche Saskia Corina en Wilco Alex Aardenburg, september 2017 Wij danken iedereen voor de belangstelling, mooie woorden, prachtige bloemen, vele kaarten die wij mochten ontvangen tijdens het ziek zijn en na het overlijden van onze lieve, zorgzame, grappige, creatieve man, papa en opa De leegte blijft nog moeilijk te aanvaarden, maar zoveel betrokkenheid verzacht het verdriet en vergroot de moed om verder te gaan. Bertha Verbist-Verrassel Anja Verbist Harm Horstman Pascale Vogelwaarde, september 2017 Zoveel bloemen, zoveel kaarten, zoveel warme woorden, zoveel belangstelling en zoveel troost na het overlijden van mijn man, onze vader en opa Hartelijk dank voor uw blijk van medeleven. Els Joyce en Martijn Temeuzen, september 2017 Ilse en Martijn, Stijn Voor uw vele blijken van belangstelling en medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van mijn dierbare man, onze geliefde vader en opa zeggen wij u hartelijk dank. Celina Bruggeman-Dellaert Kinderen en kleinkinderen Hulst, september 2017

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 62