Parels van de Stille Zuidzee 5 Kras.nl/37710 Als een vriendin zegt dat Teunis een gek is met een kronkel in zijn hoofd, lacht Charlotte dat weg den aan de trekkers, hij steunde het team ook financieel. Charlotte en Kees waren samen gelukkig in Ben schop, maar het noodlot sloeg toe. Kees kreeg kanker en overleed in ok tober 2013, Charlotte bleef verplet terd door verdriet achter met een jong meisje. Teunis en zijn vrienden van Gas d'r bi-j plaatsten een rouw advertentie in de krant. Ze schreven 'Cola Keessie' erg te gaan missen. Troost Na het overlijden van Kees trekken Charlotte en Teunis naar elkaar toe. Zij vind troost in de armen van Teu nis, die langzaam maar zeker verliefd wordt op de weduwe van een van zijn beste vrienden. Als na een tijdje Charlotte besluit bij Teunis in te trekken, komt voor hem een droom uit. Helemaal als Charlotte zwanger blijkt te zijn. Het leven lijkt haar ein delijk weer toe te lachen. Al waar schuwen haar vriendinnen tijdens etentjes en borrels wel voor het korte lontje van Teunis. Zo'n lieve vrouw, die altijd voor iedereen klaarstaat, past toch helemaal niet bij zo'n man als Teunis? Als een vriendin zegt dat Teunis een gek is met een kronkel in zijn hoofd, lacht ze dat weg. Toch heeft ze, ondanks haar zwanger schap, dan al een tijdje twijfels over haar relatie. Steeds vaker ontstaan ruzies en conflicten tussen Teunis en Charlotte. Is ze niet te snel in deze relatie gestapt? Teunis wil zijn gezinsdroom niet opgeven. Tegen zijn vrienden bij de trekkerclub zegt hij niets over zijn problemen. Ze kennen hem als een harde werker en een leuke kerel, maar hij staat niet bekend als iemand die het binnenste van zijn ziel laat zien. Ook bij de Polsstokvereniging Jaarsveld, waar hij regelmatig als vrij williger de handen uit de mouwen steekt, zegt hij niets. Zijn vrienden zien nog altijd een vrolijke kerel. Toch is het voor Teunis menens. Als Charlotte hem vertelt de relatie definitief te willen beëindigen, weet hij niet wat hij moet doen. Teunis wil zijn relatie koste wat kost redden. Hij heeft dan al een paar keer gepraat met een door hem ingeschakelde re latietherapeute. Die gesprekken leve ren weinig op. De therapeute vertelt Teunis en Charlotte dat ze opnieuw met elkaar moeten leren praten. Maar praten wil Charlotte eigenlijk niet meer. Teunis voelt dat het einde van zijn droom nabij is. Maandag avond 19 juli gaat het mis. De relatie therapeute moét hem helpen zijn re latie te redden. Als Charlotte hem definitief verlaat, raakt hij ook zijn ongeboren kindje kwijt, vreest hij. Het kindje is nog niet erkend. Als Charlotte zegt dat ze het echt niet meer ziet zitten, ontsteekt Teunis in woede. Charlotte pakt haar telefoon, opent Whatsapp en stuurt een be richt naar haar moeder. Ze is bang voor Teunis. De relatietherapeute maant hem wat rustiger te doen. Charlottes moeder twijfelt niet en belt de politie. Ze is al langer bezorgd over de relatie van haar dochter. In de meldkamer van de politie horen ze haar roepen dat het niet goed gaat met Charlotte en dat ze gevaar loopt. De politie besluit een auto richting Lekdijk Oost te sturen, maar ook even naar het huis te bellen. Politie- inzet is duur en het telefoontje komt van een buitenstaander. Charlotte is emotioneel en neemt de telefoon op, maar geeft overmand door emoties de telefoon snel door aan de relatie therapeute. Zij vertelt de agenten, die onderweg zijn, dat politie-inzet niet nodig is. Alles is onder controle. Er is een professional in de buurt. De poli tiewagen draait weer om. Razernij In de keuken gaat de discussie tussen Teunis en Charlotte verder. Teunis wordt bozer en bozer. De therapeute is ondertussen even bij het dochter tje, in een andere ruimte. De razernij in het hoofd van Teunis bereikt een kookpunt. Een waas trekt voor zijn ogen. Als Charlotte wil wegrennen, grijpt hij een mes uit de keukenla en steekt meermaals op haar in. De the rapeute komt af op het gegil en vindt Charlotte op het erf, waar ze vecht voor haar leven. 112 wordt gebeld. Een traumahelikopter landt. Artsen pro beren Charlotte te reanimeren en het bloeden te stelpen. De pogingen zijn tevergeefs. Ook het ongeboren zoon tje overleeft het niet. Het begint te schemeren als een zwaarbewapend arrestatieteam over de Lekdijk raast om Teunis aan te houden. De weg is over meer dan een kilometer afgezet door de politie. Het arrestatieteam valt Teunis' boerderij binnen, tevergeefs. Bij recreatieter rein Salmsteke staat een aantal leden van Polsstokvereniging Jaarsveld te wachten, want de Lekdijk is nog uren afgesloten. Als een van de leden zijn telefoon pakt en Facebook opent valt zijn oog direct op het bericht van hun vriend Teunis. 'Een vader moet je zijn kleine niet ontnemen. Daarom is dit gebeurd... Hier sluit het boek.' Het is dan 22.48 uur. Na een korte nacht in de auto rijdt Teunis dinsdagochtend naar land goed Linschoten. Pelotons ME en agenten vinden hem daar aan het be gin van de avond. Met een mes heeft hij geprobeerd zijn polsen door te snijden. Een dag later geeft hij tegen over rechercheurs toe Charlotte te hebben gestoken en zegt hij spijt te hebben van zijn daad. of bel 088-0885 886 De wereld is Kras incl. vliegreis en verblijf in Sydney Holland America Line zaterdag 23 september 2017 GO De door Teunis eigenhandig opge knapte boerderij waar het gezinsdrama zich voltrok. FOTO ERIK VAN 'T WOUD Unieke kans: Vaar mee met het ms Noordam van Holland America Line naar de mooiste plaatsen in de Stille Zuidzee. Alléén bij Kras met Pinnacle-Grill lunch, Canaletto diner en fles bubbels in uw hut bij aankomst. Let op: beperkt plaats! Vliegreis per Cathay Pacific, transfers, 3 hotelnachten en stadstour in wereldstad Sydney O.a. Nieuw-Caledonië, Vanuatu en de Fiji-eilanden Alle maaltijden aan boord inbegrepen Vertrek: alléén op 12 maart 2018 /f$>, ANVR yfsgj/ Lautoka Port Vila p... 'Dravuni Island Noumeap^Tadine 19 dagen v.a. ms Noordam Prijzen per persoon o.b.v. 2 personen exclusief fooien, reserveringskosten en Calamiteitenfonds Vanuatu

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 5