Ronald Ko In elke richting één rijstrook tussen Heinkenszand en 's-Gravenpolder Geldzorgen centraal op feestje MuZEEum Vanaf 29 september wordt drie weekenden gewerkt om de nieuwe afslag Goes-Zuid aan te sluiten op de A58. De snelweg blijft in beide richtingen beperkt open. zaterdag 23 september 2017 pzc.nl e-mail: schouwen-duiveland@pzc.nl Vlissingen zwijgt in alle talen over juridische kosten Goes Dit is hem dan: de wintercol lectie 2017 - 2018 van de bekende couturier Ronald Kolk. De kleding werd gisteravond gepresenteerd tij dens een wervelende show in de Grote of Maria Magdalenakerk. Kolk liet zich voor de collectie inspireren door het Venetiaans carnaval. Aan wezigen bewonderden de verwerkte elementen goud, zilver, Venetiaanse maskers en rijke stoffen. Theo Giele Goes Doorgaand verkeer moet drie weekenden lang rekening houden met werkzaamheden aan de A58 bij Goes, maar nu zal de snelweg niet in één richting volledig worden af gesloten. Dit gebeurde eerder deze zomer wel en dat leidde tot grote vertragingen voor de weggebrui kers. Het gaat om de weekenden van 29 september-2 oktober, 13-16 okto ber en 20-23 oktober. Dan wordt de nieuwe afslag in Goes aangesloten op de A58. De werkzaamheden du ren steeds van vrijdagavond 20.00 uur tot maandagochtend 6.00 uur. Tijdens de werkzaamheden rijdt het het verkeer in beide richtingen over één rijbaan. Voor het verkeer in richting Middelburg is één rij strook beschikbaar, hetzelfde geldt voor het verkeer richting Bergen op Zoom. Er geldt een maximumsnel heid van 70 kilometer per uur. Dat nu niet is gekozen voor een complete afsluiting in één rijrich ting is volgens Rijkswaterstaat geen reactie op de fileproblemen die ontstond bij eerdere werkzaamhe den op de A58. De gekozen werk wijze was al ruim van te voren be paald. Verkeer met bestemming Goes en omgeving moet in de drie week enden rekening houden met een (gedeeltelijke) afsluiting van knooppunt de Poel en de aanslui ting 's-Gravenpolder. Verkeer van en naar Goes wordt bij de afsluiting omgeleid via de N664 langs 's-Heer Arendskerke en Heinkenszand. De omleidingen worden met gele borden aangegeven. In Zuid-Hol land en Noord-Brabant krijgt het verkeer op de grote wegen richting Deze werkwijze is geen reactie op de fileproblemen van een paar weken terug Zeeland het advies om de A58 te mijden in verband met de te ver wachten verkeersdrukte en langere reistijd. De nieuwe aansluiting op de A58 krijgt de aanduiding Goes-Zuid en het nummer 35a. Na het weekend van 21 en 22 oktober heeft de aanne mer nog een paar dagen nodig om al zijn materialen op te ruimen, waarna de nieuwe aansluiting wordt opengesteld voor het verkeer. Door de nieuwe aansluiting wor den onder meer het ziekenhuis en bedrijventerrein De Poel beter be reikbaar. De verwachting is dat de dagelijkse opstoppingen tijdens de spits op de Deltaweg en de An thony Fokkerstraat aanzienlijk zul len verminderen. It ZEELAND 4 ZEELAND 9 FOTO: JQHAN VAN DER HEIJDEN A58 open tijdens werk Goes

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 130