*<ryp' J"- Den Dekker Muziek in Kapelle eind dit jaar dicht 8 Ga als eerste naar de exclusieve voorpremière O Ga naar pzc.nl/premiere KAPELLE Eén van de grootste en bekendste muziekwinkels van Zee land is binnenkort verleden tijd. Ei genaar Sjaak van Koeveringe stopt eind dit jaar met Den Dekker Mu ziek in Kapelle. Vanaf 28 september begint de op heffingsuitverkoop. „Het huurcon tract liep af en opvolging heb ik niet. Als de zaak aan het eind van het jaar sluit, heb ik het veertig jaar gedaan", zegt Van Koeveringe. Hij ging met dat besluit niet over één nacht ijs. „Ik loop er al twee jaar mee rond en op den duur moet je een be slissing maken. De huur van het pand is vrij duur. Ik ben met een an dere locatie bezig geweest, maar daar wilde de gemeente niet aan mee werken." Door de opkomst van internetwin kels, is de concurrentie hevig, stelt hij „Het verdienmodel is aan de lage kant. Van de jongeren tussen de 15 en 18 jaar maakt nog maar tien pro cent muziek en zij kopen hun beno digdheden voor tachtig procent op het internet. Ik kon dus nog wel twee jaar doorgaan, maar dan be stond de kans dat wel mis zou gaan." PZC ONLINE En niemand die het merkwaardig vind als ze een halve zeedijk afzetten ivm risico op brekende trossen. Zijn die trossen 1km lang dan Zondag 24 september donderdag 21 september 2017 Kijk op www.pzc.nl of D @pzcredactie Pfacebook.com/depzc fs)@pzcredactie WHATSAPP REDACTIE De redactie van de PZC is ook bereikbaar via Whats- app. Heeft u een nieuwsfoto of -video die u graag met de rest van Zeeland wilt delen? Stuur hem via Whatsapp naar de internetredactie. Het nummer is 06-20418849. De redactie beoordeelt of de foto wordt geplaatst. ONLINE TOP-5 1. Gestrande olietanker bij Bath is losgetrokken 2. Belg gepakt na wilde ach tervolging door Zeeuws- Vlaanderen 3. 25 mannen vallen naaktre- creanten lastig bij Oranjezon en Oostkapelle: 140 euro boete 4. Rinus moest zijn ouders bestelen van jongens die hem pestten 5. Matthijs Meulblok uit Burgh-Haamstede studeert af op K3 TWITTER Stefan Westerweele @SWesterweele Tijdens de berging van de bij Bath vastgelopen olietanker Seatrout werd gistermiddag al het toegestroomde publiek door de politie van de dijk ge stuurd. Ook werden dranghek ken en linten geplaatst om het publiek op een veilige afstand te houden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 36