BOEK NU! 1088 io 30 800 effeweg.nl 8 Supervoordelige busreizen! PRINSJESDAG 2017 Column Waar was deze Prinsjesdag in vredesnaam goed voor? Het was leuk, daar niet van. We zagen prinses Beatrix weer eens, iemand had de Glazen Koets gepoetst, Maxima had een prachtige jurk aan, de Kamerleden hadden goed hun best gedaan op pakken en hoedjes. En drommen Nederlanders hebben wederom een prachtige dag gehad, staand langs het parcours. Vlaggetje in de hand, gesmeerde bo terhammen in de trommel. Maar verder? Voor mensen die niet geïnteresseerd zijn in de vrouwen- kiesrechtjurk van Marianne Thieme of in de paarden voor de koets, was het een Prinsjesdag om snel te vergeten. Im mers, de begroting van een demissionair kabinet is een beetje als koken met de kliekjes in de koelkast: je probeert er wat van te maken, maar het resultaat lijkt dikwijls nergens op. Kraak noch smaak. En dat is logisch, want een demissionair kabinet kan niet al vrolijk het geld gaan uitgeven. Dat mag het nieuwe kabinet gaan doen. Maar Haci was de redding van de dag, het leuke haakje voor de televisie waarom dan toch een Prinsjesdag? Ik weet inmiddels het antwoord: vanwege Had Nuh. Hij is de mini- minister van Rotterdam, en mocht heel de dag met minister van Finan ciën Jeroen Dijsselbloem op pad. Hij had een mini-jacquet gekregen en mocht even het koffertje dragen. Hij had ook zijn eigen woordvoerder toe gewezen gekregen en gaf interviews alsof hij nooit anders had gedaan. We zagen Haci overal. Want verder was er ook niks te vertellen. Haci was de redding van de dag, het leuke haakje voor ieder televisieprogramma. Helemaal omdat Jeroen Dijsselbloem zijn speech in de Tweede Kamer ook had aangepast aan Haci. En dus kre gen we in begrijpelijke taal te horen wat we allang wisten: het gaat goed met de economie. Dat was een paar jaar lang wel anders. Maar dat bete kent niet dat we al het geld nu meteen weer moeten uitgeven. Niks verrassends, niks nieuws. In de Tweede Kamer zijn de Algemene Politieke Beschouwingen - de debat ten die normaal na Prinsjesdag wor den gevoerd - zelfs afgelast. Er valt toch weinig te debatteren. Een Prinsjesdag zonder kabinet is alleen leuk voor de vlaggetjeszwaai- ers aan de kant. En voor Had. GEEN AANBETALING! m- m Nederlandse Effeweg.nl touringcar en reisleiding ter plaatse VERTREKDATA EN PRIJZEN woensdag 20 september 2017 ©si Op de jurk van Marianne Thieme een afbeelding van Emmeline Pankhurst, voor vechtster van het vrouwenkiesrecht. FOTO ANP Gert-Jan Segers, voor man van de ChristenUnie, zonder hoed, maar mét dochter Nora. FOTO ANP Demissionair minister Dijssel- bloem krijgt hulp van zijn 'collega' Haci Nuh (12). In maart legde Haci het Nationaal Geldexamen af en gaf daarbij het beste antwoord op de vraag: 'Als jij mini-minister van Fi nanciën Rotterdam zou zijn, waar zou je dan je geld aan uitgeven?'. De prijs was een mini-minister schap voor een dag. fotoanp @nynke ac Vlieg met ons mee naar het feno menale Fins Lapland. We nemen u mee naar Santa Village, uue passeren de poolcirkel bij Rovaniemi en we maken een geweldige rendier safari waarbij u zelf de slee kunt besturen. Een unieke ervaring is de sneeuwscootersafari door de Lapse bossen én u kunt zelfs een indrukwekkende huskysafari maken! Nog niet genoeg van het Finse Lapland? Helsinki u.v. Ga dan mee op zoektocht naar het Noorderlicht! Uniek aan deze reis: Effeweg.nl zorgt dat u ter plaatse wordt ontvangen door uw Nederlandse chauffeur en reisleider. Tijdens de excursie- dagen kunt u gebruik maken van alle comfort van onze eigen Nederlandse touringcar, die we speciaal voor deze reis in Finland stationeren. Wel zo veilig, vertrouwd en comfortabel. INBEGREPEN Vlucht vanaf Amsterdam Luchthavenbelastingen Brandstof- en veiligheid toeslagen 25 kg ruimbagage en 10 kg handbagage 7 hotelovernachtingen in 5* en 4* hotels 7 maal ontbijt- en dinerbuffet Gratis gebruik van sauna in het hotel Gratis Wifi in de openbare ruimtes Kledingpakket ter plaatse voor 4 dagen Winterse wandeling met sneeuwschoenen Excursie rendierfarm incl. sleetocht Effeweg.nl chauffeur/reisleider ter plaatse Effeweg.nl touringcar voor dagexcursies Vrijdag 16 februari 1275,- Vrijdag 23 februari1 299,- Vrijdag 2 maart 1 275,- Vrijdag 9 maart 1299,- Vrijdag 16 maart1 299,- Alle fouten voorbehouden. Prijzen zijn vanaf en per persoon. Exclusief reserveringskosten en Calamiteitenfonds.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 8