k 4 ZO DOEN WIJ DAT God speelt een belangrijke rol in het leven van Linda en Arne Hulstein en hun twee dochters uit Goes. Maar ze dringen niemand iets op: „Ook niet-gelovigen en mensen met een andere religie zijn welkom bij ons." Hoe houd je het een beetje leuk in de huiselijke omgeving? Lezers helpen ons op weg Blijf oog houden voor wat wel mogelijk is Linda: „Als zzp'er geef ik voorlich ting op basisscholen over sporten met een lichamelijke beperking. Dit doe ik vanuit mijn eigen ervaring. Van jongs af aan ben ik een enthou siast sporter. Wel had ik altijd erg veel last van blessures en vanaf mijn dertiende heb ik chronische pijn in banden en gewrichten. Toch bleef ik sporten. Tot ik rond mijn vijftiende nauwelijks nog kon lopen. Na veel onderzoek bleek ik het hypermobili- teitssyndroom te hebben; mijn ban den en spieren bleken te soepel. Na een revalidatietraject kon ik, on danks de pijn, weer redelijk uit de voeten. Maar net toen ik Arne had le ren kennen, kreeg ik de ziekte van Pfeiffer. Ging ik wéér onderuit." Arne: „Ik heb gezorgd dat we Linda's eerste eigen rolstoel kregen om er toch op uit te kunnen gaan. We wil len niet dat iets ons tegenhoudt. Is er een obstakel, dan zoeken we een op lossing, want die is er altijd." Linda: „De pijn is gebleven, maar ik heb een leven opgebouwd waarin ik veel kan doen. Lopend sporten ging alleen niet. Daarom ging ik op rol- stoeltennis en rolstoelbasketbal. Daar geniet ik enorm van." Arne: „En denk niet dat het er daar zachtjes aan toe gaat." Zorg datje er bent als je kinderen thuis zijn Linda: „Ik werk voornamelijk vanuit huis, als mede-eigenaar van Module Aangepast Sporten. We zijn dan wel allebei zzp'er, maar we praten niet constant over ondernemen. Arne en ik doen ook verschillende dingen. Regelmatig leggen we onze agenda's naast elkaar, voor een goede plan ning." Arne: „Wij regelen altijd dat één van ons beiden thuis is als de kinderen uit school komen." Tirza: „En ze zijn niet zo vervelend, dus ik vind dat niet erg." Linda: „De kinderen uitbesteden hebben wij nooit zien zitten." Tirza: „Toch hebben jullie het wel gedaan, dat uitbesteden." Arne: „Aan opa en oma bedoel je?" Tirza: „Nee, aan de peuterspeelzaal." Linda: „Dat is iets anders. Wij hebben jullie nooit naar een kinder dagverblijf gebracht." Tirza: „Aha." Arne: „Als je samen een gezin wilt zijn, moet je het ook echt samen doen, vinden wij." Linda: „Als het niet anders kan, boffen we natuurlijk wel dat de opa's en oma's dicht bij wonen: in Goes en Middelburg. Die luxe heeft niet iedereen, dat beseffen we heel goed." God zorgt dat het leven lichter wordt Linda: „Mensen gaan bij ons boven alles. Onze deur staat altijd open." Arne: „Ook buiten de deur zijn we De kinderen uitbesteden hebben we nooit zien zitten DE FAMILIE graag actief met en voor anderen." Joanne: „Zelf vind ik God het aller belangrijkst. God maakt het leven lichter, als het zwaar is. Zondags gaan wij altijd naar de kerk. Hoe heet die ook weer, mama?" Linda: „Evangelische Gemeente Ra fael Goes." Tirza: „Voor mij betekent God onder andere genezing. Als ik grieperig ben, bid ik tot God. Dan voel ik me beter. Soms slik ik er ook een paracetamol- letje bij, maar meestal niet. Mijn pro blemen uitspreken en God om hulp vragen, helpt. Ook fijne dingen deel ik met God." Arne: „Linda en ik staan er al van kinds af aan ook zo in en die manier van leven geven we door aan onze kinderen. Het geloof geeft ons ver trouwen, privé en zakelijk. God zorgt ervoor dat dingen die je nodig hebt, gebeuren. Net toen ik eens dacht dat een nieuwe opdracht welkom zou zijn, ging de telefoon. Dit soort dingen is voor ons bijna een vanzelf sprekendheid. God zorgt voor ons, dat geloven en ervaren we." Linda: „We dringen niemand iets op. Ook niet-gelovigen en mensen met een andere religie zijn welkom." Arne: „We leven met z'n allen op deze aarde, laten we er iets moois van maken." Mensen leren kennen betekent de wereld leren kennen Arne: „Als gezin zijn we, ook door ons geloof, heel internationaal dinsdag 19 september 2017 PZ 'God zorgt voor ons, dat geloven en ervaren we' Paula Koster 44 —Linda Hulstein Arne Hulstein (40), eigenaar van de BusinessFabriek Linda Hulstein (34), eigenaar van Module Aangepast Sporten Tirza Hulstein (12), zit in de brugklas Joanne Hulstein (10), zit in groep 7 Arne en Linda zorgen dat een van beiden thuis is als Tirza en Joanne uit school komen. FOTO'S MECHTELD JANSEN

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 48