familieberichten O fTlensen ng.nl FAMILIEBERICHTEN 15 Mattheus Verhoef Wies de Poorter Leendert van Melle - familieberichten - Met familieberichtenonline. nl kunt u op een eenvoudi ge, snelle en zekere ma nier uw blijde of droevige bericht samenstellen en plaatsen in uw dag- en/of weekblad naar keuze. Ik had het leven zo lief Na een periode van afnemende vitaliteit moeten wij afscheid nemen van onze lieve vader, schoonvader, opa en overgrootopa Theo Dordrecht, t Terneuzen, 21 november 1934 16 september 2017 Hoedekenskerke: Marianne in liefdevolle herinnering en Chris Kouwijzer-Verhoef Jurgen en Jessy, Kyllian Sascha en Kristie Oost-Souburg: Ruud Verhoef en Geert Dingemanse Terneuzen: Else en Burhan Hosgör-Verhoef Anika en Bernd, Imre Rik-Jan en Djotha, Senn Alpay Bülent Eray Onze dank gaat uit naar de medewerkers van huisje A27 van verpleeghuis Ter Schorre voor de goede zorgen en begeleiding. C orrespondentieadres: Familie Verhoef Burchtstraat 7 4388 JJ Oost-Souburg De crematieplechtigheid zal worden gehouden op donderdag 21 september om 9.30 uur in de aula van het crematorium aan de Bellamystraat 28-C te Terneuzen. Aansluitend is er gelegenheid de familie te condoleren in Brasserie Westbeer, Scheldeboulevard 1 te Terneuzen. Je naam blijf ik noemen in mijn verhalen. Je gezicht zal ik blijven zien in mijn dromen. Je licht zal niet doven. Je leeft door in mijn doen en laten. Je zult in mijn herinnering blijven zoals je was met je kracht en met je zwakte. Je blijft met me meegaan nu ik mijn leven verderga. Na een energiek leven vol zorgzaamheid, liefde, eenvoud en hartelijkheid, is onverwacht gestorven mijn lieve man, onze pa, schoonvader en trotse opa echtgenoot van Jeanne de Poorter - Eijsackers Wies is 79 jaar geworden. Lamswaarde: Jeanne de Poorter - Eijsackers Brecht: Zuster Anna (Aniek) Amersfoort: Georgia en Jan Yvar t Terneuzen, 16 september 2017 Roverbergsedijk 5 4586 LA Lamswaarde Afscheid nemen van Wies kan in het uitvaartcentrum Terneuzen (naast het crematorium), Bellamystraat 28c te Terneuzen, op vrijdag 22 september van 13.15 tot 13.45 uur. Aansluitend is om 14.00 uur de crematie plechtigheid in de aula van crematorium Terneuzen. Samenkomst in de ontvangsthal van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de crematieplechtigheid kunt u de familie persoonlijk condoleren. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, gelieve deze aankondiging als zodanig te beschouwen. de lucht hangt er laag en de zon wordt er langzaam in grijze veelkleurige dampen gesmoord H. Marsman Tot ons grote verdriet is geheel onverwacht overleden op 15 september 2017 onze vader, schoonvader, broer en zwager 30-3-1943 115-9-2017 echtgenoot van Alida Johanna Victoria Kloek 15-4-1945 - f 21-1-2017 Arnoud Marieke Rutger Eliane Izaak Nelli Herny Karien Marius Loes Familie Leendert is thuis in Zierikzee. Afscheid nemen is mogelijk op dinsdag- en woensdagmiddag van 14.00 tot en met 18.00 uur. De afscheidsplechtigheid zal plaatsvinden op donderdag 21 september om 12.30 uur in het crematorium van Middelburg. Adres Zierikzee (bezoek en correspondentie): Kraanplein 22,4301 CH Zierikzee Adres crematorium Middelburg: Westelijke Oude Havendijk 3 4337 PB Middelburg familieberichtenonline.nl BETROUWBAAR EN EENVOUDIG FAMILIEBERICHTEN OPGEVEN IN DAG EN WEEKBLADEN dinsdag 19 september 2017 COLOFON E-mail: familieberichtenpzc@persgroep.nl Internet: www.familieberichtenonline.nl I Tel: 088-013 99 99 SLUITTIJDEN Kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00u I Op te maken advertenties daags voor plaatsing 1 S.OOu

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 43