Ova/Jsilsfj J? 14 FAMILIEBERICHTEN Oscar Andreas de Lijser Anita Vinke Annie de Brouwer-Mannaert Maria Wilhelmina Christina Quaars Johan Emila Langeraert Oscar O fTlensen ng.nl Met je ogen en met gebaren sprak jij met ons de laatste jaren. Wij begrepen jou toch o zo graag, maar of dat lukte bleef steeds de vraag. Langzaam vervaagden herinneringen, gleden gedachten weg en nam je afscheid van ons. Nu nemen we afscheid van jou. In liefde losgelaten echtgenote van Jo de Brouwer Zij overleed in de leeftijd van 90 jaar. Hulst: Eddy en Lilian Oostburg: Ronny en Ria Zaamslag: Stanny en Mia St. Jansteen: Jacinta en Fonnie Klein- en achterkleinkinderen Hulst, 16 september 2017 Truffinoweg 240, Hulst Correspondentieadres: Leeghwaterstraat 2, 4561 MA Hulst U kunt afscheid nemen van ma en oma in het uitvaartcentrum van coöperatie DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op donderdag 21 september van 18.30 tot 19.00 uur. De uitvaartdienst wordt gehouden op vrijdag 22 september om 10.30 uur in de kapel van "De Blaauwe Hoeve", Truffinoweg 2 te Hulst, waarna de crematie in stilte volgt. Na afloop van de uitvaartdienst is er gelegenheid voor een persoonlijke condoleance. Wij zijn Dr. Heijens, de verzorgenden en de vrijwilligers, van afdeling 240, dankbaar voor hun goede zorgen. Marie Hand in hand Wil Langeraert - Hofstee Veel heb je ons gegeven, veel heb je voor ons betekend, plotseling uit ons leven verdreven, blijf je in onze harten leven. Dankbaar dat hij zo lang in ons midden mocht zijn, delen wij u mede dat toch nog onverwacht van ons is heengegaan onze lieve pa, schoonvader, opa en opie weduwnaar van Saar van de Wege Schoondijke, 13 mei 1935 Breskens, 15 september 2017 Kinderen Kleinkinderen Achterkleinkinderen Correspondentieadres: Europastraat 4 4511 GS Breskens Het afscheid zal in besloten kring plaatsvinden. Catharina (Cathrien) van Eenennaam-Pladdet Jozias (Jos) Maas dinsdag 19 september 2017 Langzaam is het leven opgehouden... De dood kwam onverwacht maar zacht. Bedroefd, maar ook wetend dat het zo goed is, hebben wij afscheid genomen van mijn lieve moeder, onze zuster en tante weduwe van Jan Riemens Breskens, 26 januari 1930 t Oostburg, 16 september 2017 Breskens: Christien IJzendijke: C. Ritico-Quaars Ineke en Armin Piet en Evelyn Breskens: F. Quaars Correspondentieadres: Ringlaan 47, 4511 HE Breskens Het afscheid voorafgaand aan de crematie zal plaats vinden op donderdag 21 september om 15.00 uur in het crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Mama hield van bloemen. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Na een strijd van jaren maar nog lang niet klaar om het leven los te laten is mijn man, onze vader en lieve opa ingeslapen. echtgenoot van 13 - 09 - 1935 Rotterdam t 09 - 09 -2017 IJzendijke W. Langeraert - Hofstee Nelleke Van Goethem - Langeraert en Andy Van Goethem Kenrick en Debby Chanella Melissa en Bas Ivana Bennie Langeraert en Esther van der Burght Celine Marten Jongsma Carla Siben - Jongsma en Bennie Siben Bibi Menno Jongsma en Maud Jongsma Veerle Marit Hugo Jongsma De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden Breskens, 10 september 2017. Langeweg 77, 4551 GB Breskens Bloemen Een vaas vol rozen Daar heb ik voor gekozen Waarom dat weet ik niet Maar ik houd vooral niet van margriet. Anita We zijn verdrietig dat wij veel te vroeg afscheid hebben moeten nemen van mijn en onze lieve op 59-jarige leeftijd. Eddy Duysserinck en de familie. Terneuzen, 16 september 2017 Korenbloemstraat 6, 4537 ST Terneuzen De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Als je ouder wordt en niet meer weet waar je bent, Als je mensen ziet, maar ze niet meer herkent, Als je toch blijft strijden om bij ons te leven, dan hopen wij dat je nu rust is gegeven. Verdrietig, maar dankbaar voor degene die zij was, hebben wij afscheid moeten nemen van onze moeder, schoonmoeder oma en omi Sinds februari 1984 weduwe van Piet Cornelis van Eenennaam in de leeftijd van 96 jaar. Wachtebeke (B): Tonny van Eenennaam Aardenburg: Jan t en Connie van Eenennaam-Henry Mark en Ingrid Maxime, Yannick, Florian Frank en Ester Liesl, Peer Bart t 's-Hertogenbosch: Loes van Eenennaam en Dave Ednie Terneuzen, 15 september 2017 Zorgcentrum Bachtendieke, Kamer 301 Correspondentieadres: L.M.C. van Eenennaam Philips de Tweedestraat 55 5216 AH 's-Hertogenbosch Wij zijn dankbaar voor de goede zorgen van mede werkers van Bachtendieke, in het bijzonder de verzorgenden van "het Oranjekwartier". Geheel volgens haar wens zal de begrafenis in besloten kring plaatsvinden. Enige en algemene kennisgeving Geboren 25 september 1940 te Koudekerke Overleden op 15 september 2017 te Vlissingen Geheel naar zijn wens is Jos in stilte gecremeerd Correspondentie: Rianne Flink-van Belzen Rietkraag 32, 4386 GC Vlissingen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 42